Sari la conținut

Sexy Patricia ��� 0770743093


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am vizitat-o și eu pe Patricia și îmi fac datoria de membru al forumului lăsând un review.

Per total a fost o experienta plăcută, a fost deschisa, implicată, am făcut glumițe cu ea, e foarte simpatică, dar, și e un mare dar aici (pentru mine cel puțin), nu accepta să fie sărutată deloc, nici FK (cu limba), nici sărut normal (pe buze), acceptă numai pe corp. Pentru mine a fost prima femeie care m-a pus în situația asta și chiar nu am știut cum să reacționez. Am încercat niște sărutări pe corp, însă am cam sărit peste preludiu (ceva ce eu de obicei nu fac). Nu zic că nu existau soluții, dar pe moment mi-a dat cu virgulă. Am trecut la oral și de acolo lucrurile au decurs bine.

 

Fizic 10/10: aș zice că arată mai bine ca în poze.

Atitudine: 10/10: simpatică, vorbăreață, implicată.

GFE 6/10: per total m-am simțit bine, dar chestia cu sărutul m-a debusolat.

Oral 9/10: reușit însă fără DT, doar că mie nu-mi place DT așa că nu depunctez, și fără atenție la zonele din jur.

Normal 10/10: aici s-a descurcat foarte bine, s-a așezat în toate pozițiile cerute de mine și a venit și ea cu idei, am cooperat eficient.

Anal 8/10: analul a mers bine. Problema este că nu îi place anal și nu caută să ascundă asta, ceea ce afectează atmosfera. În același timp apreciez sinceritatea.

 

Halat 400 ron 1h + anal, fără grabă.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!

Am vizitat-o și eu pe Patricia și îmi fac datoria de membru al forumului lăsând un review.

Per total a fost o experienta plăcută, a fost deschisa, implicată, am făcut glumițe cu ea, e foarte simpatică, dar, și e un mare dar aici (pentru mine cel puțin), nu accepta să fie sărutată deloc, nici FK (cu limba), nici sărut normal (pe buze), acceptă numai pe corp. Pentru mine a fost prima femeie care m-a pus în situația asta și chiar nu am știut cum să reacționez. Am încercat niște sărutări pe corp, însă am cam sărit peste preludiu (ceva ce eu de obicei nu fac). Nu zic că nu existau soluții, dar pe moment mi-a dat cu virgulă. Am trecut la oral și de acolo lucrurile au decurs bine.

 

Fizic 10/10: aș zice că arată mai bine ca în poze.

Atitudine: 10/10: simpatică, vorbăreață, implicată.

GFE 6/10: per total m-am simțit bine, dar chestia cu sărutul m-a debusolat.

Oral 9/10: reușit însă fără DT, doar că mie nu-mi place DT așa că nu depunctez, și fără atenție la zonele din jur.

Normal 10/10: aici s-a descurcat foarte bine, s-a așezat în toate pozițiile cerute de mine și a venit și ea cu idei, am cooperat eficient.

Anal 8/10: analul a mers bine. Problema este că nu îi place anal și nu caută să ascundă asta, ceea ce afectează atmosfera. În același timp apreciez sinceritatea.

 

Halat 400 ron 1h + anal, fără grabă.

Îți mulțumesc pentru recenzie dragul meu și te mai aștept la mine. Te pupic :*
  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Draga Patriciana iti mulțumesc pentru încă o zi frumoasa, ca tine! 

Sper ca nu te-am "deocheat" excesiv! 

Mi-a plăcut lectia pe care mi-ai dat-o, ultima pozitie. 

Note poate da orcine, eu iti daruiesc trei inimioare dragi, binemeritate. 

Iti doresc un an nou frumos, cu impliniri! 

mic gros, (eternul)

:)

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...