Sari la conținut

A foat cineva???


Postări Recomandate

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Vizitat eu ieri dimineata, sigur i-am dat trezirea. La tel voce cu un pic de inflexiuni, 100 nr sau 200/h, o+n. Loc pe strada Hotin exact cum este trecut in anunt. M-a primit in prosop, d-soara cam 1.60 si 45 kg, bine proportionata, sani nr 2, un machiaj in graba. Clar pozele sunt false dar aduce destul de mult cu ele. Am remarcat deja celebrul tatuaj cu trandafiri pe coapsa stanga, cred ca s-a mai discurat pe un thread pe aici. De asenenea alte tatuaje discrete prin alte parti. Apartament destul de ok, baie ok, prosop curat. Am ales 1 nr, oralul deep, neprotejat, bun. Nu accepta cuni. La normal accepta orice pozitie, cu ea deasupra misca si ea un pic in contre. Pentru un extra money accepta CIM. Larguta la pasarica, totusi curata si fara mirosuri dubioase, cur frumos privit din spate.

 

Loc: 7

Fata: 7

Oral:8

Normal:7

Gfe:5

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Hmm..nu e de culoare, nu?

As zice ca nu e de culoare. Sau cel putin nu este evident. Alt aspect, desi era inca devreme tel suna non stop, fata nu a raspuns. Dupa ca am terminat actiunea a si facut doua programari asa scurt, deci presupun ca are ceva trafic.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...