Sari la conținut

0758364562 - cur beton


Postări Recomandate

Nu pierdeți nimic. E în Brașov și as trece-o la categoria "de evitat". Zice ca e din Ploiești.

Nu respecta programări, ca sa mergi la ea o suni înainte, ajungi în fata blocului și dacă ai noroc și nu a ajuns altul înainte intri la ea, dacă nu, ai mers degeaba.

 

Arata bine la corp, la fata însă nu prea. Ceva coșuri, iritații pe fata, de la atâtea finalizări probabil. Sânii faini, fundul arata bine. Nu e foarte urata dar clar nu e genul de fata pe care ai remarca-o pe strada.

 

Totul e mecanic, pe repede înainte, sa vina următorul.

Face și oral neprotejat cu finalizare orala (la ce am văzut la ea, n-as face nici plătit ceva np), anal protejat. Destul de larga, la normal dai ca-n găleată. La anal ai impresia ca futi normal, intri cu totul în ea.

Atitudinea lasă de dorit, e pe graba.

Oralul e ca și cum te-ai masturba cu maciuca prinsa în menghina pe repede înainte.

Nu face dus intre clienți, pana sa plec s-a șters bine cu șervețele și aia a fost tot.

Halatul 100+50 anal.

 

De revenit? Nicicum. Am încercat să-i dau vreo doua sfaturi la plecare însă mi-a răspuns arogant ca ea a mai fost în brasov și știe ca merge treaba și asa.

  • Like 11
Link spre comentariu

Bravo frate @Razesul! Ai facut un mare bine comunitatii.

Stima

Dacă toți am scrie obiectiv ce și cum găsim la fata locului, astea n-ar mai prinde atât curaj să-și bata joc de clienți. Ar face trotuarul pt 30-50 de lei.

 

Merg de regula la fete cu recenzii sau la care am mai fost și știu ca sunt ok.

  • Like 6
Link spre comentariu

Am vizitat fata săptămâna trecuta...

Corp de senzație, drăguță la fața, și-a făcut un peeling chimic acum 2 săptămâni si a avut câteva zile mici probleme dar când am fost eu erau rezolvate, zâmbet frumos si ten aproape impecabil.

Acum, ca sa îi lămuresc pe imbecilul care a comentat mai sus, vis-a-vis de lărgime, conteaza si cu ce pula te duci la ea, ca daca o ai de 8 cm toate pizdele sunt găleți.

De asemenea, daca vine un frustrat impotent și zice nasoale, nu sărim sa il pupam in pula, poate e un proxenet de la concurență, poate e un redus mental, la fel ca voi.

Da, il pupparo si laury?

Înțelegeți aluzia?

 

Despre femeie nu va zic, ma doare la pula sa va informez pe voi, nu de pe gunoiul asta de forum câștigă bani asa ca o puteti suge in continuare.

 

Muie vouă!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stai nene un pic. Eu nu am zis nimic de rau . De ce te agiti asa ?

1 - Am inteles ca nu e din București si o invitam sa vina aici ( apropo intre timp a venit in Capitala ? )

2 - Am spus doar ca daca serviciile nu sunt ok , e pacat pentru ca fata chiar arata excelent din punctul meu de vedere.

Am jignit cu ceva ? Chiar daca a venit în București as fi interesat sa o cunosc.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Frate pupparo... nu te agita... e penibil ce/cum a scris omu', pe bune.

 

Ce draq, e atat de greu, dar de fapt atat de simplu de inteles... Totul este relativ frateee pe lumea asta.

Asa si cu obiectivismul / subiectivismul in recenzii sau cu "interesele".

 

Opinia lui vis a vis de recenzia razesului poate fi un pdv de luat in calcul. Razesul (no offence man, nu te cunosc, nu ma cunosti, dialogam) este un user relativ nou cu fff putine postari. Asta nu inseamna ca e peste sau are interese dar nici nu este o garantie ca fata este chiar jalnica in prestatie.

 

Deci, ce vreau sa zic este ca daca omu' se rezuma la a face o astfel de remarca, repet, remarca, nu acuza, in paralel cu o recenzie cat de cat, era fff ok.

In schimb el... da cu barda, acuza, injura... tipic...

 

Fata pare fff faina, dar cu o astfel de "promovare" ... D-zeu cu mila.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Frate pupparo... nu te agita... e penibil ce/cum a scris omu', pe bune.

 

Ce draq, e atat de greu, dar de fapt atat de simplu de inteles... Totul este relativ frateee pe lumea asta.

Asa si cu obiectivismul / subiectivismul in recenzii sau cu "interesele".

 

Opinia lui vis a vis de recenzia razesului poate fi un pdv de luat in calcul. Razesul (no offence man, nu te cunosc, nu ma cunosti, dialogam) este un user relativ nou cu fff putine postari. Asta nu inseamna ca e peste sau are interese dar nici nu este o garantie ca fata este chiar jalnica in prestatie.

 

Deci, ce vreau sa zic este ca daca omu' se rezuma la a face o astfel de remarca, repet, remarca, nu acuza, in paralel cu o recenzie cat de cat, era fff ok.

In schimb el... da cu barda, acuza, injura... tipic...

 

Fata pare fff faina, dar cu o astfel de "promovare" ... D-zeu cu mila.

 

muie si tie!

:D

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...