Sari la conținut

Sonya 25 0765603101


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Mai adrian10 ... tu esti barbat serios ? ... sa-ti faci cont d'asta super-premium-mega-ultra-giga ? .... la ce-ti ajuta  :laugh2

 

 

Am vrut sa dau si eu minus la prosti, poate-poate se simt, dar...............nu am rezolvat nimic  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Am vrut sa dau si eu minus la prosti, poate-poate se simt, dar...............nu am rezolvat nimic  :laugh2

 

Dupa atatia ani de forum nu te-ai prins ca nu rezolvi ? .. am luat si eu de mult un cont d'ala vip sa ma inverzesc si in afara de a da minus, nu mi-o adus niciun avantaj ... si apoi, la ce bun sa dau minus la un personaj virtual in spatele caruia e oaresice spargator/spargatoare de seminte cu frustrari existentiale ? ... cum ce ma ajuta pe mine, imi creste pula sa ceva ? ... fix 0, stai calm ca erai bun mov cum erai ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Am vizitat-o pe Sonia astazi. Locatia este in zona nufaru pe Grigore Moisil, am ajuns repede la locatie. Apartamentul este modern , cu doua camere, iar colega ei este Alice.

Sonia a fost cea care m-a intampinat la usa si mi-a innebunit sangele de cum am vazut-o: este bruneta frumoasa la fata, la aproape 170 cm cred eu , vreo 55 de kg , sani medii si parul lung si negru. Este foarte atragatoare , are ochii frumosi si fundul rotund si mi-a placut ca avea niste ciorapi sexy negrii pe ea.

Este pasionala in pat, ii place sa se implice.

Curatenie: 9/10
Aspect: am descris-o mai sus pe domnisoara 8/10
Oral: 9/10 - oral neprotejat umed si bun
Normal: 9/10 

Platit 100 de ron / 1 finalizare.

A spus ca face inclusiv anal (asta pe lista mea)

O recomand!

  • Like 14
  • Minus 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Sonia astazi. Locatia este in zona nufaru pe Grigore Moisil, am ajuns repede la locatie. Apartamentul este modern , cu doua camere, iar colega ei este Alice.

 

Sonia a fost cea care m-a intampinat la usa si mi-a innebunit sangele de cum am vazut-o: este bruneta frumoasa la fata, la aproape 170 cm cred eu , vreo 55 de kg , sani medii si parul lung si negru. Este foarte atragatoare , are ochii frumosi si fundul rotund si mi-a placut ca avea niste ciorapi sexy negrii pe ea.

 

Este pasionala in pat, ii place sa se implice.

 

Curatenie: 9/10

Aspect: am descris-o mai sus pe domnisoara 8/10

Oral: 9/10 - oral neprotejat umed si bun

Normal: 9/10 

 

Platit 100 de ron / 1 finalizare.

 

A spus ca face inclusiv anal (asta pe lista mea)

 

O recomand!

 

Tu marele maestru Pisic si sa te zgarcesti sa stai asa numa' la o tura de 100 lei .... mno, o fi de la varsta  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

M-am programat ieri la Alice. N-am stiut ca are o colega... si cand am vazut-o pe sonya am intrebat daca se poate cu amandoua.

A fost un moment superb... Alice e foarte buna in ceea ce face, se vede ca are experienta, dar si colega ei e destul de bunicica. Impreuna a fost foarte ok.
Eu i-am propus sa se promoveze cu amandoua ca merita. Le recomand pe amandoua.

Multumesc sonya si Alice!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Grosswarden
  • Oras:Grosswarden

Am trecut pe la aceasta domnisoara vinerea trecuta, dupa o programare, timp petrecut dupa o intarziere de ca 30 minute apr. 30 minute.

Ajuns in locatie , am fost intampinat de ea si de colega ei , apartament mare, luxos, nimic de reprosat.

Am cerut la dus, am fost placut intampinat de Sonya, cca 25 ani, foarte frmoasa la fata , la corp un pic plinuta, pe gustul lui Pisicutz.

Mi s-a facut observatie ca am dat peste cap programarile, dar mi-am asumat greseala, am trecut la dormitor.

Nimic special, a inceput cu un oral umed, neiesit din comun, cam la 2 minute am fost intrebat daca sa puna prezervativul, i-am spus ca o sa-i spun eu cand sa-l puna. Ma mai intreba daca e ok, am zis da, simteam ca nu e ceea ce chiar am dorit, m-am dus pentru anal mai mult, dar nu mi s-a chiar facut, am cerut ,,lingurita'' , fata nu a stiut ce innseamna e cam incepatoare, am pus-o pe lateral si i-am ridicat piciorul drept pana la barbie si am executat-o. Ea gemea si dadea contre, cred ca i-a placut. Am cerut pozitia doggy unde am si terminat in balonas si dus am fost. 

Un plus , nu s-a discutat nimic inainte de bani, parca a-si fi fost la amanta.

Inainte de plecare din proprie initiativa i-am inmanat cadoul de 100 lei.

Locatie : 10, Grigore Moisil

Aspect fata : 8

Aspect corp : 7 , sani mari, fund cam grasut si mare

OP : 8

NP : 9

AP : nu am cerut

A durat ceva timp pana la finalizare, nu sunt tocmai de 20 de ani, am cam obosit-o.

De revenit, nu sunt sigur, pareau amabile, le-am tucat , accepta si grupuri, nu stau decat 2-3 zile intr-un loc, duminica au si plecat spre alte meleaguri.

Spor la putut !

  • Like 12
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...