Sari la conținut

Sonya 25 0765603101


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Buna!Doua intrebari.:

1.de la ce ora esti disponibila

2.Alice e cu tine?..am vizitat o data trecuta! O adevarata doamna si as dori o reintalnire!

Merci!

 

Presupun ca vine deodata cu Miruna (Buc - CJ) si va activa in aceeasi locatie.  Call it a hunch, 

Link spre comentariu

Buna!Doua intrebari.:

1.de la ce ora esti disponibila

2.Alice e cu tine?..am vizitat o data trecuta! O adevarata doamna si as dori o reintalnire!

Merci!

 

 

Presupun ca vine deodata cu Miruna (Buc - CJ) si va activa in aceeasi locatie.  Call it a hunch, 

 

 

Cu Alice? :P

Buna dragilor.am ajuns.sunt disponibila.fara Alice .fara Miruna.sunt singura.doar  2 zile.azi (miercuri) si maine(joi).vineri dimineata catre casa..astept tel voastre. :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator fullspeed
Reputație: 0

Am ajuns si eu la domnisoara, locatie Nufarul Plazza. Apartamentul ok, curat. Am trecut si pe la dus, dar cred ca m-am dusat cu sampon ca altceva nu era. Si prosopul care l-am folosit era ud, in schimb era pe masina de spalat prosoape curate. Dupa dus ne-am dus in camera unde a tras roleta, as fi preferat sa lase sa intre lumina sa ma pot bucura mai mult de simtul vizual. M-am asezat pe pat, a inceput cu un oral bun, umed, m-am jucat cu sanii care sunt destul de mari, dar putin lasati. Dupa mine sonya e o femeie mai voluptoasa. Am cerut prezervativul si am inceput cu un LOT, unde se misca bine si am continuat cu un doggy style unde am si finalizat la ea pe spate. In timp ce ii dadeam in doggy am intrebat-o daca face si anal, mi-a spus ca nu, parca am citit ca ofera. Am mai trecut pe la dus si am plecat. Banii i-am dat la sfarsit. Desi am ales doar o finalizare nu m-am simtit grabit. Per total mi-a convenit experienta. Daca ar scapa de burta i-as da nota mare la aspect.

 

Locatie : 8 (-2 puncte pt prosop)

Aspect: 7 (la fata e frumoasa)

ON: 10

NP: 9

Tarif: 100 lei.

 

O recomand cui ii plac femeile voluptoase.

  • Like 6
Link spre comentariu

Am ajuns si eu la domnisoara, locatie Nufarul Plazza. Apartamentul ok, curat. Am trecut si pe la dus, dar cred ca m-am dusat cu sampon ca altceva nu era. Si prosopul care l-am folosit era ud, in schimb era pe masina de spalat prosoape curate. Dupa dus ne-am dus in camera unde a tras roleta, as fi preferat sa lase sa intre lumina sa ma pot bucura mai mult de simtul vizual. M-am asezat pe pat, a inceput cu un oral bun, umed, m-am jucat cu sanii care sunt destul de mari, dar putin lasati. Dupa mine sonya e o femeie mai voluptoasa. Am cerut prezervativul si am inceput cu un LOT, unde se misca bine si am continuat cu un doggy style unde am si finalizat la ea pe spate. In timp ce ii dadeam in doggy am intrebat-o daca face si anal, mi-a spus ca nu, parca am citit ca ofera. Am mai trecut pe la dus si am plecat. Banii i-am dat la sfarsit. Desi am ales doar o finalizare nu m-am simtit grabit. Per total mi-a convenit experienta. Daca ar scapa de burta i-as da nota mare la aspect.

 

Locatie : 8 (-2 puncte pt prosop)

Aspect: 7 (la fata e frumoasa)

ON: 10

NP: 9

Tarif: 100 lei.

 

O recomand cui ii plac femeile voluptoase.

Buna. Nu vreau sa par nepoliticoasa dar nu cred ca ai observat gelul de dus care era jos. Iar prosoapele din baie care sunt aranjate, sunt pentru voi.
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Am fost cand a mai fost prin Oradea la ea, e o tipa super de treaba, nu face mofturi, accepta ce ii propui (bineinteles, sa fie in limita bunului simt). Locatia era in capat la Nufarul, str. Grigore Moisil. Fata arata bine si se pricepe la ceea ce ofera... nu cred ca are rost sa povestesc tot ce s-a intamplat pt ca o sa detailez la jurizare..

Note:

Locatie: 10, curata, accesibila, usor retrasa, locuri de parcare, baie curata cu toate cele ce trebuie (prosop curat, gel de dus).

Aspect: 9.99, inalta, bruneta, sanii mari si sfarcuri marisoare si negre, fund mare, rotund si tare, draguta la fata, zambet frumos, manichiura/pedichiura stas, piele fina si bronzata, singurul -0.01 este ca are putine vergeturi pe burtica dar nederanjant si ceva tattoos. M-a primit imbracata in ceva sutien si chiloti negrii, pe tocuri, prezenta frumoasa.

Igiena: 10, fara mirosuri suspecte, a facut dus, miros placut, pizda dulce si apetisanta.

ON: 9.5, schimba ritmul, nu se ajuta de maini, deepthroat, o linge, si nu face mofturi, iti face cat vrei si cum vrei (pe urma am schimbat in 69, la cererea mea si fara niciun moft - unde precizez ca ii place sa i se faca).

NP: 10, te fute, o futi, accepta orice pozitie, geme, te trage in ea, se misca suav de iti vine sa te termini cum incepi actul, stramta, s-a umezit natural, te saruta pe corp in timpul actului, te pupa pe buze, te trage-n ea, frumos, o saruti pe sanii aia bestiali.... Am finalizat si s-a miscat asa usor, lasciv, putin dupa... cat sa te faca sa te indragostesti de ce ofera.

AP: nu am intrebat, desi are o gaurica curata si frumoasa.

GFE: 9.99, prezenta maxim de placuta, suc inainte si dupa langa o tigara, povestesti cu ea orice si foarte frumos se comporta, in timpul actului se face placuta, te mangaie/saruta, e delicata. Acel -0.01 se datoreaza ca nu am putut fura un FK de la ea, a zis ca e putin racita si nu vrea sa dea si la client. Precizez ca nu m-am simtit grabit nici inainte, nici dupa, nici in timp ce o faceam.

Tarif: 100 de lei/fin => raport calitate/pret de 9.99 spre 10.

O recomand celor care le place o femeie care are forme generoase si placute, nu recomand celor fan skinny!

Eu o sa revin la ea pt ca m-a facut sa ma simt bine, chiar foarte bine!

Tin sa precizez ca asta este parerea mea si nu pot garanta ca fiecare primeste sau se simte cum m-am simtit eu...

Spor la futut si multa sanatate domnilor!

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...