Sari la conținut

Tanya 0733187960


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna ,pentru toate întrebările îmi puteți da sms pe numărul meu , nu prea stau pe forum ca sa răspund , va pup :*

Astăzi sunt disponibilă începând cu ora 14:00 :*

  • Like 31
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Sunteti cel mai norocos oras la ora actuala, Pitestenilor.

Am cunoscut-o si eu. Ca om este de nota 10. Ca femeie in pat este de nota 10+. Daca o respectati in primul rand ca om, poate o veti cunoaste si voi.

 

1.Locatia - Pitesti Hotel Net

2.Modalitatea de contact pe numarul din anunt

3.Detalii despre intalnirea efectiva: o femeie tanara frumoasa cu bun simt si atenta la client, focoasa pasionala. Am beneficiat de serviciile Oral Protejat si Normal Protejat

4.Programul de lucru: 11-23

5.Note:

Locatie - 10 hotel 3 stele curat

Atitudine - 10 am gasit in persoana ei ceva ce cautam demult timp

Oral 10 - jucausa si amestec intre hard si soft

Normal 10 - participa activ cu contre si gemete, energie si pasiune sunt doar cateva din lucrurile pe care le are

GFE 9,5 - doar pentru lipsa FK

6. Tarifare - 500 lei pentru 2 ore de vis.

Acuma ca am terminat formalitatile chiar confirm ca am cunoscut-o.

 

Asta e recenzia mea oficiala ca si userul alexqwerty si ultima pentru ca e cea mai buna dintre toate, cea mai normala si serioasa pentru ca am luat in serios toata experienta inclusiv pe aceasta persoana incredibila.

Multumesc Tanya. Ma bucur ca te-am cunoscut in sfarsit dupa saptamani intregi decand am auzit de tine de la Bucuresti. :*

 

Edit: Din motive evidente postarea mea e nu e considerata recenzie.. asa am editat sa se integreze in reguli in limita alegerii mele

  • Like 9
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sunteti cel mai norocos oras la ora actuala, Pitestenilor.

Am cunoscut-o si eu. Ca om este de nota 10. Ca femeie in pat este de nota 10+. Daca o respectati in primul rand ca om, poate o veti cunoaste si voi.

Asta e recenzia mea oficiala ca si userul alexqwerty si ultima pentru ca e cea mai buna dintre toate.

Multumesc Tanya. Ma bucur ca te-am cunoscut in sfarsit dupa saptamani intregi decand am auzit de tine de la Bucuresti. :*

 

1000% adevarat...voi reveni cu recenzie!!!

  • Like 5
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator ionuutzuu
Reputație: 0

In conditii de grindina si vant puternic!

Aia chiar ar fi o muie trista :)))))

 

Eu ma refeream dacă e doar în funcție de igiena sau se percepe o mica taxa.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Sunteti cel mai norocos oras la ora actuala, Pitestenilor.

Am cunoscut-o si eu. Ca om este de nota 10. Ca femeie in pat este de nota 10+. Daca o respectati in primul rand ca om, poate o veti cunoaste si voi.

 

1.Locatia - Pitesti Hotel Net

2.Modalitatea de contact pe numarul din anunt

3.Detalii despre intalnirea efectiva: o femeie tanara frumoasa cu bun simt si atenta la client, focoasa pasionala. Am beneficiat de serviciile Oral Protejat si Normal Protejat

4.Programul de lucru: 11-23

5.Note:

Locatie - 10 hotel 3 stele curat Atitudine - 10 am gasit ce cautam demult

Oral 10 - jucausa si amestec intre hard si soft

Normal 10 - participa activ cu contre si gemete, energie si pasiune sunt doar cateva din lucrurile pe care le are

GFE 9,5 - doar pentru lipsa FK

6. Tarifare - 500 lei pentru 2 ore de vis.

Acuma ca am terminat formalitatile chiar confirm ca am cunoscut-o.

 

Asta e recenzia mea oficiala ca si userul alexqwerty si ultima pentru ca e cea mai buna dintre toate, cea mai normala si serioasa pentru ca am luat in serios toata experienta inclusiv pe aceasta persoana incredibila.

Multumesc Tanya. Ma bucur ca te-am cunoscut in sfarsit dupa saptamani intregi decand am auzit de tine de la Bucuresti. :*

 

Edit: Din motive evidente postarea mea e nu e considerata recenzie.. asa am editat sa se integreze in reguli in limita alegerii mele

Norocosule! Felicitari  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Adică vrei sa zici ca tu n-ai fost norocos ? :))

Ba dimpotriva, l-am felicitat pe @daenerys ca a intrat in clubul select al celor care au avut parte de tine, club din care eu am privilegiul de a face parte deja de ceva timp... :)

Te pup, iti doresc clienti "cacalau" si bani pe masura  :kiss2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ba dimpotriva, l-am felicitat pe @daenerys ca a intrat in clubul select al celor care au avut parte de tine, club din care eu am privilegiul de a face parte deja de ceva timp... :)

Te pup, iti doresc clienti "cacalau" si bani pe masura :kiss2

Și eu te pup , și mulțumesc pentru urare :* :kiss2
  • Like 29
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mersi. Chiar ca am noroc. De asa o fiinta dai o data in viata

Pai atunci nu te limita doar la o vizita, e pacat! Pitestiul nu e foarte departe de Bucureşti. "Cheia e la tine" ca-n reclama.

Şi da, Tanya este o femeie deosebita! Din mai multe puncte de vedere.

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mda...

Se pare ca am intrat si eu in clubul despre care vorbeați mai sus. Si ce bine ma simt!

Am programat întâlnirea , am respectat-o amândoi fara probleme , la un hotel din Pitesti.

Evident ,eu in timpul job-ului si destul de surmenat/praf m-am prezentat cu nu prea multe speranțe de bine cu toate că citisem numai recenzii super despre ea. Dar doream sa-mi fac un cadou in urma incheierii unei negocieri f importanta pt mine. Dar ce-am intalnit/primit a fost muuult mai mult.

O experiență , as numi-o efervescentă care s-a lăsat nu cu tremur de genunchi, cum mi se intampla la întâlniri reușite ci cu blocaj de gât ,ceafă si spate😀😀😀 asa ca aveti grija domnilor ! Glumeam ,mah,mergeți cu toata increderea.

O fata asa de tânără ,atât la ani cât și la ...mental nu am mai intalnit demult. Debordează de prospețime, e super !

M-a întâmpinat in ținută sexy si pe tocuri (data viitoare musai in negru, Tanya). Foarte frumoasa si naturală de la bun inceput am început printr-o discuție despre diverse ,i-am spus cum doream sa fie întâlnirea si totul s-a desfășurat fara probleme.

Mers la împrospătare si răsfățat apoi cu un oral facut ireproșabil. Soft , hard putin face fuck....brrr cand retraiesc. M-am revansat si eu pentru că se pare ca-i place...brrr din nou. Schimbat si doua poziții la normal si am terminat exploziv in doggy style bucurandu-ma de un fund beton. Si nici nu v-am pomenit se sani!!! Care sunt bestiali atât ca forma și mărime cât și ca fermitate !

Am mai sta si de vorba la o țigare si evident ca si aceasta activitate mi-a facut placere , descoperind o super fiinta. GFE de 10 chiar daca nu sărută.. .Dacă o făcea și pe asta...plm era grav la mine😀.

Asa de tare mi-a plăcut de ea încât abia astept s-o reîntâlnesc.

E cam ca draq pt ca in ultimul timp am avut parte numai fete super.

E de vizitat Tanya, clar! Si nu doar o data.

O voi trece la TOP întâlniri reușite.

Cadou si restul le aflați de la ea pt ca ce spune asa este. Si DA avem noroc ca a venit pe Pitesti!

 

Hai sa fie bine la toata lumea!

 

TE...PUP TANYA !!😙😙😙

  • Like 10
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mda...

Se pare ca am intrat si eu in clubul despre care vorbeați mai sus. Si ce bine ma simt!

Am programat întâlnirea , am respectat-o amândoi fara probleme , la un hotel din Pitesti.

Evident ,eu in timpul job-ului si destul de surmenat/praf m-am prezentat cu nu prea multe speranțe de bine cu toate că citisem numai recenzii super despre ea. Dar doream sa-mi fac un cadou in urma incheierii unei negocieri f importanta pt mine. Dar ce-am intalnit/primit a fost muuult mai mult.

O experiență , as numi-o efervescentă care s-a lăsat nu cu tremur de genunchi, cum mi se intampla la întâlniri reușite ci cu blocaj de gât ,ceafă si spate asa ca aveti grija domnilor ! Glumeam ,mah,mergeți cu toata increderea.

O fata asa de tânără ,atât la ani cât și la ...mental nu am mai intalnit demult. Debordează de prospețime, e super !

M-a întâmpinat in ținută sexy si pe tocuri (data viitoare musai in negru, Tanya). Foarte frumoasa si naturală de la bun inceput am început printr-o discuție despre diverse ,i-am spus cum doream sa fie întâlnirea si totul s-a desfășurat fara probleme.

Mers la împrospătare si răsfățat apoi cu un oral facut ireproșabil. Soft , hard putin face fuck....brrr cand retraiesc. M-am revansat si eu pentru că se pare ca-i place...brrr din nou. Schimbat si doua poziții la normal si am terminat exploziv in doggy style bucurandu-ma de un fund beton. Si nici nu v-am pomenit se sani!!! Care sunt bestiali atât ca forma și mărime cât și ca fermitate !

Am mai sta si de vorba la o țigare si evident ca si aceasta activitate mi-a facut placere , descoperind o super fiinta. GFE de 10 chiar daca nu sărută.. .Dacă o făcea și pe asta...plm era grav la mine.

Asa de tare mi-a plăcut de ea încât abia astept s-o reîntâlnesc.

E cam ca draq pt ca in ultimul timp am avut parte numai fete super.

E de vizitat Tanya, clar! Si nu doar o data.

O voi trece la TOP întâlniri reușite.

Cadou si restul le aflați de la ea pt ca ce spune asa este. Si DA avem noroc ca a venit pe Pitesti!

Hai sa fie bine la toata lumea!

TE...PUP TANYA !!

Mulțumesc ,te pup ❤❤Te mai aștept la mine ❤❤
  • Like 30
  • Minus 1
Link spre comentariu

Eu incep cu un mare WOW! Am vizitat-o si eu in aceasta seara pe domnisoara,totul de nota 10! Am stabilit cu ea prin sms din timpul zilei intalnirea, punctuala si ea si eu, cu toate ca are recenzii bune si foarte bune am avut asa o mica retinere care s-a risipit in momentul cand am vazut-o face to face.😀Frumoasa,vorbareata,pusa pe glume... ma baiatule si niste SANI:)...Am plecat la dusulet unde am primit un mare prosop curat,la baie geluri pt toate gusturile ce sa mai ...nota 10 . Si acum sa inceapa distractia:)) a inceput cu un oral de imi venea sa-i spun sa-si anuleze toate programarile:))...cu priviri in ochi,umed ,ba soft , ba hard , deep...:) Dupa am zis sa incercam si un fucking,a pus caciulita si s-a apucat de treaba, lady on top(chiar face totul f f bine) ondulari, contre, te fute (pe romaneste) de-ti sar capacele:))... ca finalizare am pus-o in doggy unde am si finalizat voios in balonas:).Plecat la dus pt un refresh, am mai stat putin la taclale dupa care a inceput round 2 . Nu va mai spun pt ca ar trebuii sa ma repet cu acel oralllll . Pt incheiere....hmmm Tanya ai 10 pe linie, cu siguranta o sa revin 😘 PS: M-ai facut sa dau prima mea recenzie 😂

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu incep cu un mare WOW! Am vizitat-o si eu in aceasta seara pe domnisoara,totul de nota 10! Am stabilit cu ea prin sms din timpul zilei intalnirea, punctuala si ea si eu, cu toate ca are recenzii bune si foarte bune am avut asa o mica retinere care s-a risipit in momentul cand am vazut-o face to face.😀Frumoasa,vorbareata,pusa pe glume... ma baiatule si niste SANI:)...Am plecat la dusulet unde am primit un mare prosop curat,la baie geluri pt toate gusturile ce sa mai ...nota 10 . Si acum sa inceapa distractia:)) a inceput cu un oral de imi venea sa-i spun sa-si anuleze toate programarile:))...cu priviri in ochi,umed ,ba soft , ba hard , deep...:) Dupa am zis sa incercam si un fucking,a pus caciulita si s-a apucat de treaba, lady on top(chiar face totul f f bine) ondulari, contre, te fute (pe romaneste) de-ti sar capacele:))... ca finalizare am pus-o in doggy unde am si finalizat voios in balonas:).Plecat la dus pt un refresh, am mai stat putin la taclale dupa care a inceput round 2 . Nu va mai spun pt ca ar trebuii sa ma repet cu acel oralllll . Pt incheiere....hmmm Tanya ai 10 pe linie, cu siguranta o sa revin 😘 PS: M-ai facut sa dau prima mea recenzie 😂

Mulțumesc ,te pup :* :*
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...