Sari la conținut

Draga domnule client


zaqueen

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu ce sa zic cu manechiura dae la frizer las mereu in plus, presupun ca la manechiura e la fel. Dar ceva imi spune ca sunt destule manechiuriste care se plang. Asa e in orice meserie, erau programatori la Amazon in SUA cu 200k dolari pe an care se plangeau pe forumuri

Link spre comentariu

@gnr231: da, las ceva si cand imi fac menichiura. Si cand am fost la salon si cand am fost la independente. Si ultima la care am fost (in salon) mi s-a plans de altceva legat de salon, nu de comision.

@georgepr: nu cred ca am intalnit pe cineva care sa nu se planga vreodata de ceva. Iar noi, romanii, parca suntem experti in asta.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

@gnr231: da, las ceva si cand imi fac menichiura. Si cand am fost la salon si cand am fost la independente. Si ultima la care am fost (in salon) mi s-a plans de altceva legat de salon, nu de comision.

@georgepr: nu cred ca am intalnit pe cineva care sa nu se planga vreodata de ceva. Iar noi, romanii, parca suntem experti in asta.

 

Ai perfecta dreptate.

Si tu (el/ea?) esti expert(a) in asa ceva ... in a te plange!

Vrei (din nou) citat din post #1, ca poate pana-n coada vei intelege ce ai scris acolo. Sau a fost "dupa dictare"?

Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Nu stiu ce sa zic cu manechiura dae la frizer las mereu in plus, presupun ca la manechiura e la fel. Dar ceva imi spune ca sunt destule manechiuriste care se plang. Asa e in orice meserie, erau programatori la Amazon in SUA cu 200k dolari pe an care se plangeau pe forumuri

 

astia-s inainte de taxe. si depinde in ce parte a sua erau tovarasii. sunt zone in care nu esti deloc maret cu 200k: sf, san jose, la, ny, dc etc. sf cel putin e incredibil - aproape ca nu mai exista proprietare sub un milion de para. 

Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

@georgepr: nu cred ca am intalnit pe cineva care sa nu se planga vreodata de ceva. Iar noi, romanii, parca suntem experti in asta.

 

sa-mi fie cu iertare, dar ANUMITE categorii se plang. iar asta e valabil in orice natie. cam peste tot pe unde-am fost romanii sunt bine si foarte bine vazuti la locul de munca. vorbim de cei care lucreaza legal, cinstit, cot la cot cu alte natii. avem noi altele, dar la plans as putea spune ca suntem chiar mai bine decat media.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

: nu cred ca am intalnit pe cineva care sa nu se planga vreodata de ceva. Iar noi, romanii, parca suntem experti in asta.

 

 

atunci zagueeno. priveste-ma pe mine :D

 

io nu ma plang ... mie imi merg toate din plin... si sa fiu a naibi daca nu sunt romanca, da' io nu ma plang...

 

:D

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

atunci zagueeno. priveste-ma pe mine :D

 

io nu ma plang ... mie imi merg toate din plin... si sa fiu a naibi daca nu sunt romanca, da' io nu ma plang...

 

:D

 

anonna, nu o deranja, te rog, pe zaqueen (frumos nick-name!!!). Ea acuma reciteste "epistola" depusa in post #1, in speranta ca va intelege ce a scris acolo "dupa dictare".

 

P.S.: zaqueen, dupa ce ai terminat cu post#1, (re)vezi si ce ai scris (tot dupa dictare?) in postarile din care rezulta ca ti-ai inceput activitatea in domeniul serviciilor erotice la varsta de 15 ani.

Link spre comentariu

@humanoid: nu ma refer la job doar. Bunica se plange ca nu mai merg copii la biserica. Tariceanu ca are probleme cu vederea cand intra in benzinarie. Alibec ca-l doare in piept (desi cred ca-l doare in alta parte). Genul asta de plans ma referam.

@anonna1: ma bucur pentru tine! Sa-ti mearga la fel si de acum inainte!

Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

@humanoid: nu ma refer la job doar. Bunica se plange ca nu mai merg copii la biserica. Tariceanu ca are probleme cu vederea cand intra in benzinarie. Alibec ca-l doare in piept (desi cred ca-l doare in alta parte). Genul asta de plans ma referam.

@anonna1: ma bucur pentru tine! Sa-ti mearga la fel si de acum inainte!

 

sa-i spui bunicii ca oful ei e bucuria mea :) celelalte exemple sunt neinspirate (ca sa nu vorbesc urat :) ) si se incadreaza la categoriile mentionate de mine anterior. nu sunt convins, da' cred ca alibec ala e ceva fotbaliator. in general ai asteptari marete in ceea ce priveste tagma fotbalistica? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

@anonna1: ma bucur pentru tine! Sa-ti mearga la fel si de acum inainte!

 

multam am zis sa iti bucur si tie ochiul cu un roman fericit care nu se plange de nimic , nu de alta, dar nu-mi plac cei care se plang de cate ceva =)) iar tu incepusesi deja sa te plangi de romanii plangaciosi =))

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca ma plang de vremea de afara, faci sa fie vara? Daca faci asta, promit ca nu ma mai plang de nimic altceva

 

:P

 

prognoza pana vineri e de soare si temperaturi de pana la 22 grade .... multumita ? :D

 

azi e placuta zi de toamna :D :P

Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Apropo de iarna... putem sari peste ea?

Facem tot posibilul. Se lucreaza la problema. Pompam gaze cu efect de sera in atmosfera.

 

Nu vreau sa iei/luati ca pe o jignire cuvintele urmatoare. Dar nu m-am putut abtine: data viitoare cand trageti o basina ganditi-va ca e o fapta buna pentru zaqueen :)

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da, dar acum stii ca e cel putin o persoana care se bucura de ele :) zici ca mai si gatesti bine...ce mai, you're a keeper :)

 

regret ca te intristez, deja am deal cu zaqueen , pentru serviciile ei, apelzi la mine :P :P

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...