Sari la conținut

Nadine


vass1982

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Deci, am vizitat azi domnisoara pentru masaj. Clasicul frecat 15-20 minute pe spate pe picioare cu ulei apoi intors pe spate... si direct masaj la micutul cu ulei pana la finalizare. Nu am vrut altceva am vrut doar sa o bifez. Locatia este acolo aproape de Confectii unde a mai fkst masaj tantra cu blonda Claudia. Apropo camera inca are catusele coborate din tavan... Fata este tanara 21-22 de ani draguta la fata cu un zambet foarte frumos. Poti sa zici ca are alura de pustoaica. Se dezbraca imediat cum intri. La corp arata cam de 8.50 are sanii medii dar lasati si parerea mea este ca a fost mai grasa si a slabit mult. Pentru ca desi e tanara carnea pare un pic lasata. Dar compenseaza cu oasele finute si subtiri exact ca o pustoaica. Acuma nici eu nu sunt Adonis dar... pe banii mei pot comenta.

Una peste alta experienta a fost placuta. Da daca plusam as fii obtinut si altele... dar asa cum am zis am vrut masaj si finalizare ... aia am primit. Spre deosebire de altele nu face hand job ci te maseaza pana te finalizeaza... foarte placut.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...