Sari la conținut

A fost cineva la isabela?


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

De ce nu te duci tu...ai un an de ”vechime” pe acest site și nu ai  :PCx  nicio recenzie.

Nu crezi că a venit vremea să contribui - și tu - cu ceva constructiv ?

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

doamna isabela cica are locatie pe nae leonard dar raspunde foarte greu la telefon si de preferat ar fi sa o suni daca esti prin zona ca altfel stai si astepti degeaba. am sa incerc din nou zilele astea cat mai stau in tarapoate pica ceva...

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

dupa o programare esuata,am zis sa incerc si azi....a raspuns am stabilit peste o ora sa ma prezint in zona nae leonard zona magazin lidl....surpriza cand ajung in zona nu mai raspunde...ma gandeam ca iar imi trage tzeapa sa zic asa...trimit un sms si ma suna si cu scuzele de rigoare imi spune ca are un masaj si mai dureaza maxim 30 de min.stabilim sa ma sune cand este libera....a sunat doamna isabela si am fost ghidat spre locatie...ap.cu o camera sau garsoniera..nu retin nr.de bloc....imi deschide si ma invita in camera de placeri...am stabilit o finalizare ce include oral protejat sau neprotejat la alegere si normal protejat diferite pozitii etc...am trecut la o mica igienizare chiar daca eram fresh de acasa....isabela arata foarte bine chiar mia placut maxim la aspectul fizic...cu o plasa sexy pe ea si incepe cu un oral bun cu lins si etc...am trecut la un 69...nu am depistat mirosuri si alte nereguli,doar ca are putin par pubian dar nu e de neam prost...chiar daca nu e pe placul meu cu parul pubian...eu prefer fara...nu ma deranjat sa gust piersicutza....chiar ii place sa fie linsa si se umezise bine....la normal am urcato pe masa de masaj iar eu in picioare am trecut la treaba...am obosit si a m trecut eu intins pe pat si isabela deasupra mea...am simtit ca explodez am scos prezervativul si am finalizat pe sanii aia marisori chiar.....am uitat de FK pe care il intretine dar nu face cu oricine...di spusele ei...nu face nici finalizare orala...doar corporala.o experienta buna.....deci arata bine e MILF cu fizic ok....pare de treaba nu te grabeste ,vorbeste frumos..am observat a telefonul duduie..era pe vibratii..deci nu cred ca duce lipsa de clienti.

 

sa trecem la niste note:

 

aspect...e de nota buna,mie chiar  imi place cum arata..10..are si cur si tzatze tot ce vrei

 

oral...bun si cu de toate...dar nu e cel mai bun de care am avut parte...9

 

normal...sta cum vrei tu nu comenteaza se pliaza ..10

 

pret..70 finalizarea si 150 ora cu masaj...spune ca e de meserie cu masajul..are si masa de masaj..si face si terapeutic si erotic...poate next time incerc..

 

fk intretinut...de 10..

 

igiena..nimic deranjant...9 pentru parul pubian..dar am zis nu este deranjant..dar am eu un fix.

 

e de revenit..dar cam greu se ajunge la ea..am insistat,am luat si tzeapa o data dar a meritat...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Este foarte buna doamna daca iti plac milf-urile,cel mai bine este descrisa de forzzagalatzi.

 

Scria cineva ca la intrarea in scara il astepta pestele ,si l a scanat ...u ai observat ceva..sau cine a mai fost la ea?

Ms !

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

dupa o programare esuata,am zis sa incerc si azi....a raspuns am stabilit peste o ora sa ma prezint in zona nae leonard zona magazin lidl....surpriza cand ajung in zona nu mai raspunde...ma gandeam ca iar imi trage tzeapa sa zic asa...trimit un sms si ma suna si cu scuzele de rigoare imi spune ca are un masaj si mai dureaza maxim 30 de min.stabilim sa ma sune cand este libera....a sunat doamna isabela si am fost ghidat spre locatie...ap.cu o camera sau garsoniera..nu retin nr.de bloc....imi deschide si ma invita in camera de placeri...am stabilit o finalizare ce include oral protejat sau neprotejat la alegere si normal protejat diferite pozitii etc...am trecut la o mica igienizare chiar daca eram fresh de acasa....isabela arata foarte bine chiar mia placut maxim la aspectul fizic...cu o plasa sexy pe ea si incepe cu un oral bun cu lins si etc...am trecut la un 69...nu am depistat mirosuri si alte nereguli,doar ca are putin par pubian dar nu e de neam prost...chiar daca nu e pe placul meu cu parul pubian...eu prefer fara...nu ma deranjat sa gust piersicutza....chiar ii place sa fie linsa si se umezise bine....la normal am urcato pe masa de masaj iar eu in picioare am trecut la treaba...am obosit si a m trecut eu intins pe pat si isabela deasupra mea...am simtit ca explodez am scos prezervativul si am finalizat pe sanii aia marisori chiar.....am uitat de FK pe care il intretine dar nu face cu oricine...di spusele ei...nu face nici finalizare orala...doar corporala.o experienta buna.....deci arata bine e MILF cu fizic ok....pare de treaba nu te grabeste ,vorbeste frumos..am observat a telefonul duduie..era pe vibratii..deci nu cred ca duce lipsa de clienti.

 

sa trecem la niste note:

 

aspect...e de nota buna,mie chiar  imi place cum arata..10..are si cur si tzatze tot ce vrei

 

oral...bun si cu de toate...dar nu e cel mai bun de care am avut parte...9

 

normal...sta cum vrei tu nu comenteaza se pliaza ..10

 

pret..70 finalizarea si 150 ora cu masaj...spune ca e de meserie cu masajul..are si masa de masaj..si face si terapeutic si erotic...poate next time incerc..

 

fk intretinut...de 10..

 

igiena..nimic deranjant...9 pentru parul pubian..dar am zis nu este deranjant..dar am eu un fix.

 

e de revenit..dar cam greu se ajunge la ea..am insistat,am luat si tzeapa o data dar a meritat...

Forzza galati ai observat vreun peste prin fata scarii ,sau ai simtit ceva?asa scrie un coleg pe alt site 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Forzza galati ai observat vreun peste prin fata scarii ,sau ai simtit ceva?asa scrie un coleg pe alt site 

nu am fost foarte atent...nu cred...in locatie  era o fata in bucatarie...bianca  cred care ofera si ea servicii asemanatoare...dar nu am observat sa fie un guvid ceva....nici in locatie si nici in afara locatiei...

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mai stie cineva ceva de dansa?

Vad ca nu a mai postat anuntul...poate revine acum dupa sarbatori ,nu stiu nimic ,eu am fost in decembrie inainte de craciun ,f ok femeia...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...