Sari la conținut

New in town!! Raisa


Postări Recomandate

o aventura perfecta.... detaliile foarte clare de la telefon ... ma indrumat catre parcarea de la practiker unde este un loc sigur de parcare dupa care ma indrumat in telefon...

 

locatie - 10 (foarte curata si ingrijita .. curat pe jos si miroase doar a parful cum intri si foarte bine plasata exact la strada principala )

Igiena -10 - (domnisoara are un parfum special ...Prosoape curate  albe )

Aspect-9 (poze reale ... o bomba blonda de 1.70 cm ... cu un fund super bombat ..ce e in poze e minciuna )

ON – 9 (oralul este super ...   stie sa trezeasca tsi ultima fantezie din tine ...dau 9 deoarece nu este deep atat singura dezamagire  )

Normal – 10 (a fost super chiar ma gandeam pe drum ce sai fac dar nu am apucat prea multe)

Anal – nu face ca am incercat

Atitudine 10 – foarte draguta in vorbire... ma poftit in camera dupa un dus in care mi se inmuiasera genunchi  de emotii

150  – o finalizare, Data viitoare o ora cu siguranta si cat mai des posibil

De revenit? Cu siguranta DA, credetima dupa atatea anunturi false in care dai bani pe taxi eu zic ca am gasit ce trebuia !!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Ma nedumeresc doua lucruri, de ce nu prezinta in poze pieptul generos [ ie frica sa nu le faca invidioase pe altele ? ] si de ce nu-si face o prezentare generala inclusiv serviciile.

Link spre comentariu

Am fost si eu la domnisoara aseara

 

Foarte frumoasa, are un zambet asa oaches, e sexy gagicuta

Corp de brazilianca

 

Putin oral, doggy si finalizare in balon (nu ai cum cu un asa cur... misto misto).

O finalizare 150 ron

 

Foarte amabila, de revenit, recomand.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am avut placerea sa o vizitez si eu in aceasta seara pe Raisa, am vorbit cu ea, am ajuns la locatia ei, m-a primit intr-o tinuta frumoasa, este fata din pozele din anunt, foarte frumoasa, sexy cu un corp superb, iar tatuajul este pe care il are este unul unic si special, arata bestial pe corpul ei, zambetul ei este foarte fermecator. Am vorbit putin la inceput, am stabilit ca raman o finalizare, ON, NP, 69, pret 150 de lei. Am trecut dupa in camera actiuniilor, si m-am jucat cu sanii ei, dupa care a trecut la ON, foarte bine executat, umed, pasional, am continuat dupa cu 69 in care ne-am satisfacut reciproc. Dupa am trecut la NP, la care am schimbat 2 pozitii, lady on top si doggystyle, normalul cu ea este foarte bun, implicandu-se foarte bine, si geme foarte placut, la doggystyle priveliste fundului ei bombat fiind superba, respectiv satisfactia care o simti, la aceasta pozitie am si finalizat. Este de recomandat si de revenit.

Acum sa acord si notele: 

Locatie: 10, locatie frumoasa si curata.

Aspect: 10, este foarte frumoasa, are un corp foarte atractiv si sexy.

ON: 10, oral foarte bun, umed si bine executat.

NP: 10, normalul cu ea este unul foarte bun, ea implicandu-se foarte bine.

GFE: 10, GFE foarte ridicat, te simti foarte bine cu ea.

Atitudine: 10, atitudine remarcabila.

Igiena: 10, igiena impecabila, foarte curata si mirosea foarte placut.

Multumesc frumos, Raisa, si te pup!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am avut placerea sa o vizitez si eu in aceasta seara pe Raisa, am vorbit cu ea, am ajuns la locatia ei, m-a primit intr-o tinuta frumoasa, este fata din pozele din anunt, foarte frumoasa, sexy cu un corp superb, iar tatuajul este pe care il are este unul unic si special, arata bestial pe corpul ei, zambetul ei este foarte fermecator. Am vorbit putin la inceput, am stabilit ca raman o finalizare, ON, NP, 69, pret 150 de lei. Am trecut dupa in camera actiuniilor, si m-am jucat cu sanii ei, dupa care a trecut la ON, foarte bine executat, umed, pasional, am continuat dupa cu 69 in care ne-am satisfacut reciproc. Dupa am trecut la NP, la care am schimbat 2 pozitii, lady on top si doggystyle, normalul cu ea este foarte bun, implicandu-se foarte bine, si geme foarte placut, la doggystyle priveliste fundului ei bombat fiind superba, respectiv satisfactia care o simti, la aceasta pozitie am si finalizat. Este de recomandat si de revenit.

Acum sa acord si notele: 

Locatie: 10, locatie frumoasa si curata.

Aspect: 10, este foarte frumoasa, are un corp foarte atractiv si sexy.

ON: 10, oral foarte bun, umed si bine executat.

NP: 10, normalul cu ea este unul foarte bun, ea implicandu-se foarte bine.

GFE: 10, GFE foarte ridicat, te simti foarte bine cu ea.

Atitudine: 10, atitudine remarcabila.

Igiena: 10, igiena impecabila, foarte curata si mirosea foarte placut.

Multumesc frumos, Raisa, si te pup!

fk ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vizitat-o si eu pe Raisa.

 

Am sunat-o la numarul de telefon din acest topic, nu a raspuns, dar mi-a dat un beep dupa 3 minute. Am vorbit cu ea si in aproximativ 20 de minute m-am prezentat la locatie ei de pe Strada Popa Sapca (aproape de Praktiker; chiar am parcat masina la Praktiker).

 

Locatia mi s-a parut destul de curata.

 

Fata este cea din poze, este destul de inalta, arata bine (sanii sunt mari, naturali si putin lasati - dar, cum ziceam, sunt mari).

Cred ca tipa este fumatoare ceea ce nu mi-a placut. Mai mult decat atat, nu era proaspat epilata pe picioare si fund, se simteau firele de par la atingere. Asta iarasi nu mi-a placut.

 

Sex oral: protejat, nu a fost nimic iesit din comun (Karinaa mi-a fost un sex oral demential cand am fost la ea). Totusi, m-am terminat la oral - eram cam infierbantat.

 

M-am reimprospatat la baie si dupa cateva minute ne-am apucat de numarul 2. A trebuit sa munceasca putin sa il trezeasca pe cel mic, dar pana la urma l-a trezit si am ales pozitia capra, pozitie in care am si terminat.

 

Amenda a fost de 250 de lei, bani platiti la inceput.

 

Daca o recomand? Sincer, nu.

Cum ziceam, cred ca este fumatoare, nu era proaspat epilata si au mai fost si alte lucruri: eu am venit cu ghiozdanul (slapi, prosop, gel de dus) si a comentat: de ce am venit cu prosop; ca are si ea.

 

Eu de regula merg la Bianca de la top (merg de cativa ani buni la ea): ma simt tot timpul foarte bine la Bianca; mai mult decat atat, mi-o si trage foarte bine -  de regula, am nevoie de vreo 2 zile de pauza de la sport dupa o vizita la Bianca.

 

Vad ca Ferisabin o recomanda pe tipa. Feri are postari interesante (merge la multe tipe, ii citesc postarile cu interes). Dar pe mine nu m-a impresionat.

  • Like 1
Link spre comentariu

Si da in legatura cu prosopul si cu gelul de dus nu m.am luat de tine dar chiar am avut ceva de obiectat pentru ca vazand prosopul tau decolorat de aceea ti.am spus ca am si eu si clar foarte curate,albe si pufoase....nu tricolor si uzat....si in legatura cu epilatul chiar nu pot sa inteleg cum faci afirmatiile astea cand tu aveai in zona intima parul mai mare ca in cap..bafta in continuare “hblcd” si multumesc pentru recenzie

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare tuturor,tocmai am plecat de la domnisoara Raisa si pot spune ca la pomul laudat sa nu mergi niciodata cu sacul. Prestatie slaba spre mediocra(parerea mea ) iar atitudinea lasa de dorit,din punctul meu de vedere este de nerevenit,per total un fast fack de nota 7, in rest va doresc toate cele bune si sa auzim numai de bine

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare tuturor,tocmai am plecat de la domnisoara Raisa si pot spune ca la pomul laudat sa nu mergi niciodata cu sacul. Prestatie slaba spre mediocra(parerea mea ) iar atitudinea lasa de dorit,din punctul meu de vedere este de nerevenit,per total un fast fack de nota 7, in rest va doresc toate cele bune si sa auzim numai de bine

Poate dai totusi mai multe detalii mai concludente , ce a facut ce n-a facut ...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare tuturor,tocmai am plecat de la domnisoara Raisa si pot spune ca la pomul laudat sa nu mergi niciodata cu sacul. Prestatie slaba spre mediocra(parerea mea ) iar atitudinea lasa de dorit,din punctul meu de vedere este de nerevenit,per total un fast fack de nota 7, in rest va doresc toate cele bune si sa auzim numai de bine

" fast fack "? really ? 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Raisa,am fost la tine in jurul orelor 19,este posibil sa nu iti amintesti,am o fata destul de comuna si nici cock-ul nu este foarte mare :),nu trebuie sa te supere recenzia(experienta) mea,este ca si la scoala,nu poti avea doar 10 mai iei si cate un 7 :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator yyyro
Reputație: 0

Apropo de comparatia cu Bianca, nu cred ca este cea mai potrivita. Bianca are si o varsta si cateva minusuri bune. Raisa are probabil si zile mai proaste, ca toti de altfel, dar nu poti zice ca este de nevizitat, dimpotriva. :)

Nu vreau sa supar pe nimeni, dar sunt cateva fete care au resiscitat piata din Timisoara, Raisa este una dintre ele, parere personala.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 2 guests

×
×
  • Creează nouă...