Sari la conținut

Maria Antibila - 0735689282


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

pi vezi :) doar ca esti tu putin rau si ti parte unor persoane...in fine. nu vreau sa mai dezgrop mortii... :) te pup

nu tin partea nimanui, eu sunt ca Elvetia, dar ca uneori cand vad anumite chestii, pur si simplu, nu ma pot abtine, si nu doar asa pe net, si in viata de zi cu zi...nu pot sa tac...din fericire pt mine =)) 

Link spre comentariu

Stalina, ti-am mai spus. Cântă te rog la altă masa. Sau tu chiar suferi de atenție?? Si nu te baga in seamă nimeni

:((.

 

Chioampo, ma cheama stanila nu stalina :)))

 

 

Nu vezi bine chioaro?

 

 

AntiBilooooo esti penibila. Esti si AntiMuie, AntiPula... doar ProBani si ProFastFuck?

 

 

Țepară ordinara ce esti

Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Nu stiu ce experienta ati avut voi cu fata asta dar eu am avut una super buna..de treaba,zambitoare,cand vii te intreaba de tot ce ai nevoie,la timp este foarte corecta..te saruta pe corp ..te mangaie..eu m-am simtit ca si cum ar fi o colega de liceu..

In general nu fac caracterizari lungi..pe scurt este de recomandat

Tanara subtirica..fundul bombat asa dar in poze nu se vede .. Tate super misto de pustoaica..ten alb..ce sa mai zic..mergeti si vedeti dupa mine pozele o cam dezavantajeaza..locatie curata discreta..langa restaurant Temple,pret 100/200..oral si normal

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator stefant
Reputație: 0

Super ok fata ... proaspat mutata in blocul cu fostul mindfluid acu e tattoo salon pe mircea . Usor de ajuns . Ca primire super calduroasa super educata si am folosit de doua ori cuv super :)) da e de gasca sociabila etc ... sexutz acum

Oral 8-9 o tine si pe toata cateva secunde cu lins de oua

 

Normal 8.5 sincer n am facut nimic m am lasat violat

 

Gfe 9

 

ApartAment 10+++ super curat prosop proaspat pt mine .

 

Este genul slabuta cu niste sani perfecti si vizual si palpabili .

 

Anal nu ma interesat .100/200 spor la gogoasa !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...