Sari la conținut

Locatie discreta


Vizitator bvian7

Postări Recomandate

Vizitator bvian7
Reputație: 0

Salutari tuturor!

 

Postez in aceasta sectiune cu rugamintea sa imi recomandati niste locatii (hoteluri, pensiuni, etc) mai ferite de ochii lumii atat in Ploiesti cat si in apropiere, potrivite unei "intalniri" cu o doamna "cu obligatii" :D

 

Va multumesc anticipat

Link spre comentariu
Vizitator bvian7
Reputație: 0

Va multumesc pentru sugestii. In final am ajuns la intrarea in Floresti dinspre DN1, la Motel Confort, care mi s-a parut o locatie ok, ferita si potrivita pentru o "intalnire". Recomand in caz ca distanta de 15-20 de km fata de Ploiesti nu e un impediment. Bafta tuturor!

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Va multumesc pentru sugestii. In final am ajuns la intrarea in Floresti dinspre DN1, la Motel Confort, care mi s-a parut o locatie ok, ferita si potrivita pentru o "intalnire". Recomand in caz ca distanta de 15-20 de km fata de Ploiesti nu e un impediment. Bafta tuturor!

Ce preturi au? Cu discretia cum sunt? Trebuie sa treci pt fata la receptie?
Link spre comentariu
Vizitator bvian7
Reputație: 0

Ce preturi au? Cu discretia cum sunt? Trebuie sa treci pt fata la receptie?

Sunt doua corpuri de cladire, pentru cea din fata care are camere gen hotel, pretul pentru tranzit este 120RON. Pentru celalalt corp, pretul este de 55RON, dar camera este putin mai mare decat patul iar baia este ceva gen 1.5x1.5m cu dus fara cadita, apa curgand direct pe jos. Discretie 100% la corpul din spate pentru ca poti trage masina chiar la intrare si sa mergi doar tu la receptie, aceasta fiind in celalalt corp de cladire. Sper ca ti-am fost de folos  ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...