Sari la conținut

bruneta new in oras


euspuntot

Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

.Piranda da in judecata pe tigan pt divort.
-De ce divortezi pirando?
-Pai dom' judecator, ma fute-n ureche!
-Cum mai tigane ? Ai tiganca frumoasa, zdravana si tu ... în ureche?
-Sa moara mama dom' judecator daca e adevarat! Eu vreau sa-i dau muie, da' daca ea întoarce capu'!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Scumpete,cred ca pentru tine cel mai bine e sa nu intri in nici o polemica,orice discutie in contradictoriu nu face decat sa ii indeparteze pe potentialii clienti si e doar in dezavantajul tau.

Evident ca amenintarea cu judecata e o prostie, se vor gandi de doua ori inainte sa vina la tine,indiferent cat de bine ai arata.

Ceea ce faci tu e prostitutie si se poate dovedi oricand cu un banal flagrant cand iti da banii si un martor,in concluzie e mai bine sa taci si sa nu mai ameninti pe nimeni.

Sfatul meu..amical si in conostiinta de cauza e sa iti vezi de treaba si sa nu dai replici nimanui,e doar in dezavantajul tau.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Miami, Florida, USA
  • Oras:Miami, Florida, USA

Vai de capul ei de matracucă, cică new în oraș, tu din ce văgăună de sat ai mai aterizat prin Arad?sau poate cumva din Peștera Muierii? :))))) fain la civilizație? :)))) fă terminat-o bagă-ți mințile în cap și stai în banca ta, tu n-ai bani de-o ciorbă și îți arde de procese :)))) cum vrei să plătești avocatu ? îl fuți pe gratis sau pe datorie? =))))) dă-mă și pe mine în judecată femeie de neanderthal car ești tu :D , aștept citația cu interes =)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Nu ii serioasa fata. Am sunat-o, am zis ca ajung in 15 min si o sun cand is acolo. Ajung in exact 14 min la teatru, o sun si imi da ocupat. Am tot sunat-o juma de ora si tot ocupat mi-a dat. Probabil programeaza mai multi la aceeasi ora si primeste pe care ajunge primul. Ii ca la loterie cu fata asta, nu recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cam acesta-i stilul. Vin in Arad dau cateva tepe pt cei ce cauta noutati si dupa o luna doua se duc in alte orase unde fac acelasi lucru. Apoi cand revin peste 7-8 luni sub alta denumire si alt numar de telefon , o iau de la capat. De aceea ar trebui apreciate acele fete care lucreaza de ani de zile in oras si nu fac asemenea fite si atentate la buzunarul clientului !!!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...