Sari la conținut

Este Miky77 prostituata masculina?


  

109 membri au votat

  1. 1. Miky77 este curvar autentic,sau prostituata masculina?

    • Miky77 este curvar autentic
      29
    • Miky77 este o prostituata masculina parsiva.
      80


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ha ha ha? Deci Miki o arde neprotejat? Urat! Foarte urat!

nu am spus ca  a fost ;la mine...probabil ca nu...nu asta conteaza,,,ci faptul ca el nu jigneste aiurea si fara sa fie provocat..eu asta am observat

  • Like 3
  • Minus 12
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce m-aș bucura să puneți capăt, cât mai curând, acestei dispute fără rezultat

https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22221603_355857131524731_4967889361252754619_n.jpg?oh=1fa9364b4930b550d24286196912a478&oe=5A45DCA5

ati gresit sectiunea stimate domn

 

ati nimerit topicul COCINA PORCILOR..

 

 

sa ma retrag inainte sa ma manance cu totul...conform zicalei ' "te bagi in cocina te mananca porcii"

  • Like 3
  • Minus 12
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

nu am spus ca  a fost ;la mine...probabil ca nu...nu asta conteaza,,,ci faptul ca el nu jigneste aiurea si fara sa fie provocat..eu asta am observat

Cred ca este timpul pentru un control oftalmologic. Nu vezi bine! Omul este un grandoman si un psihopat. Tu te faci ca ploua? Cazul fetei aleia nu-ti spune nimic. Asta se cearta non stop aici cu toata lumea.
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cred ca este timpul pentru un control oftalmologic. Nu vezi bine! Omul este un grandoman si un psihopat. Tu te faci ca ploua? Cazul fetei aleia nu-ti spune nimic. Asta se cearta non stop aici cu toata lumea.

A primit de la Miky 3000 de puncte,normal ca sunt prieteni

  • Like 7
  • Minus 11
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ati gresit sectiunea stimate domn

 

ati nimerit topicul COCINA PORCILOR..

 

 

sa ma retrag inainte sa ma manance cu totul...conform zicalei ' "te bagi in cocina te mananca porcii"

Vezi ca "stimatul domn" e o scursura la fel ce " pretenul" tau Miki. Omul o arde cu ciorapi de dama si margele pe la curve! Eu zic sa te potolesti! Pana una alta esti in taratele pe care le mananca porcul( de Miki).
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cred ca este timpul pentru un control oftalmologic. Nu vezi bine! Omul este un grandoman si un psihopat. Tu te faci ca ploua? Cazul fetei aleia nu-ti spune nimic. Asta se cearta non stop aici cu toata lumea.

nu cunosc cazul....si eu judec strict prin prisma mea... pe mine nu m-a deranjat cu nimic si nu am ce sa am de impartit cu Miky. ce face in rest e strict problema lui...cine sunt eu sa il judec???!!!

  • Like 4
  • Minus 12
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

halal limbaj..halal exprimare...cica domni...cica stimabili...

Asta zice o Duamna care-si plimba pizda in fata tuturor? Hai ca am ras! Si va pup! Ca sunt afara la beute! Distractie placuta stimata Duamna! Paaaa!
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vezi ca "stimatul domn" e o scursura la fel ce " pretenul" tau Miki. Omul o arde cu ciorapi de dama si margele pe la curve! Eu zic sa te potolesti! Pana una alta esti in taratele pe care le mananca porcul( de Miki).

ce te intereseaza pe tine ..de cum "o arde el"  in viata lui privata???.. nu ti se pare ca iti depasesti atributiile?????

?????

  • Like 3
  • Minus 10
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Asta zice o Duamna care-si plimba pizda in fata tuturor? Hai ca am ras! Si va pup! Ca sunt afara la beute! Distractie placuta stimata Duamna! Paaaa!

pe un site de curve frivol ..asta se si face..daca nu va place pizda ce cautati aici?..mergeti pe site-uri de gay...poate va place poola goala..io stiu..

  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...