Sari la conținut

Ce asteptari credeti ca au nevestele ?


Postări Recomandate

  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Punctele 2-7: de acord si eu si ea.

Punctul 1: Aici ea are o alta optica, respectiv…autoabstinentza. In sensul aplicarii principiului “mai rarutz, ca-I mai dragutz”! Asa ca “aproape in fiecare zi” inseamna cam o data pe saptamana, fara un orar precis. Si credeti-ma ca functioneaza de minune. Atunci cand se intampla, ies scantei. Nu e nimic programat…de la preludii/fantezii si pana la sfarsit. Tehnic vorbind, am avut parte de 2-5 numere consecutive, unul singur, 2 numere (unul seara, unul dimineatza)…am amintit astea doar ca exemple, dar lista e mult mai lunga.

Ce asteptari cred eu ca au nevestele? Una singura: SA LE SURPRINZI CU CEVA NOU…MEREU!

Incearca s-o surprinzi c-o amanta noua. :)

  • Like 6
  • Minus 24
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Amanta= mininevasta. N-am avut niciodata...masochisme de-astea :slap2 .  Nu e de preferat o alternativa fara batai de cap/complicatii, respectiv acest site?

Link spre comentariu

  • Oras:GB
  • Oras:GB

Ce asteptari sa aibe: sa gaseasca un fraier cu casa si masina preferabil SUV Q7 sau X5 - daca nu BMW M4 - Audi e-tron cu dita mai duplexul, sau apartament hi-tech de ultima generatie, salariu de 5000 lei pe RO - 7000 lire in UK constituie un avantaj (mi-a zis una ca sant bun de insurat la suma aia) dar i-am dat zat in fata. Si ea sa stea cu pizda la soare aia vor nevestele de la barbati

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...