Sari la conținut

alina si andreea 0741512171


ttm

Postări Recomandate

Am fost si eu la domnisoara. Locatie -nufaru destul de usor de gasit, loc de parcare la fel de usor de gasit.

Am sunat inainte de ora 12 noaptea, i-am spus ca ajung in 10 minute, am intarziat 30 dar tot am fost primit. Dragut din partea ei, nici nu ma enervam daca ma trimitea acasa.

 

Am platit o ora, am stat putin mai mult de o ora. Nu s-a uitat niciodata la ceas, nu m-a grabit, a avut rabdare, totul a fost super ok. 

Aspect: aici evident fiecare cu gusturile lui. Fata are un fund fenomenal, sani foarte frumosi, nu are burta, mica de statura, dragut si la fata. Asta din punctul meu de vedere.

 

O experienta foarte placuta, sigur am sa revin.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare...

 

... vazand ca a revenit domnita asta, am zis ca tre sa o revizitez (am fost de cateva ori la ea cand a fost ultima data din punctul meu de vedere merita vizitata), am sunat, mi-a zis sa o rasun dupa 20 de minute care s-au mai lungit un pic, mi-a trimis mesaj ca e la cuafor (a meritat astepatul, sa prezentat bine, aranjata, machiata),

 

toate bune si frumoase, acelasi apartament, dar fara colega de data asta, ma invitat la o tigara si un pahar de suc inainte, am schimbat cateva vorbe (un plus fata de intalnirile trecute), dupa care ne-am retras spre dormitor...

 

note:

 

locatie: aceeasi, in nufaru langa Mc

 

aspect: frumusica, chiar arata bine asa machiata, la corp arata bine (dar gusturile nu se discuta), tanara, frageda, mie imi place!

 

on: 7, nimic spectaculos, a zis ca il face bine cand are chef, musai sa o prind odata in chefuri!! in rest e placut, cu atentie la zonele invecinate!

 

np: 10 cu felicitaru, accepta pozitii, se excita, se implica... am avut probleme la a doua finalizare (nu venea), eu am vrut sa abandonez dar a preluat ea controlul (felicitari si multumesc pentru asta) si am reusit cu greu sa finalizez!

 

igiena: 10 nimic de reprosat

 

gfe: 10, daca la intalnirile trecute nu am avut parte de asa ceva, acuma m-a primit cum se cuvine, am fost invitat la o tigara (chiar daca nu fomez, a fumat ea), m-a servit cu suc, am vorbit, am povestit, a acceptat fk...

 

cadou:150L/h ... raport calitate pret: excelent

 

recomand: Da .... revin: Da

 

bafta...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

salutare...

 

... vazand ca a revenit domnita asta, am zis ca tre sa o revizitez (am fost de cateva ori la ea cand a fost ultima data din punctul meu de vedere merita vizitata), am sunat, mi-a zis sa o rasun dupa 20 de minute care s-au mai lungit un pic, mi-a trimis mesaj ca e la cuafor (a meritat astepatul, sa prezentat bine, aranjata, machiata),

 

toate bune si frumoase, acelasi apartament, dar fara colega de data asta, ma invitat la o tigara si un pahar de suc inainte, am schimbat cateva vorbe (un plus fata de intalnirile trecute), dupa care ne-am retras spre dormitor...

 

note:

 

locatie: aceeasi, in nufaru langa Mc

 

aspect: frumusica, chiar arata bine asa machiata, la corp arata bine (dar gusturile nu se discuta), tanara, frageda, mie imi place!

 

on: 7, nimic spectaculos, a zis ca il face bine cand are chef, musai sa o prind odata in chefuri!! in rest e placut, cu atentie la zonele invecinate!

 

np: 10 cu felicitaru, accepta pozitii, se excita, se implica... am avut probleme la a doua finalizare (nu venea), eu am vrut sa abandonez dar a preluat ea controlul (felicitari si multumesc pentru asta) si am reusit cu greu sa finalizez!

 

igiena: 10 nimic de reprosat

 

gfe: 10, daca la intalnirile trecute nu am avut parte de asa ceva, acuma m-a primit cum se cuvine, am fost invitat la o tigara (chiar daca nu fomez, a fumat ea), m-a servit cu suc, am vorbit, am povestit, a acceptat fk...

 

cadou:150L/h ... raport calitate pret: excelent

 

recomand: Da .... revin: Da

 

bafta...

Mulțumesc frumos dragu meu te astept sa revi sa ne facem d cap promit ca de data asta osa iti fac un oral de nota 10 (la toti osa le fac ) :*:* :*:* :*:* :* ♡ <3

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dragu meu astăzi este ultima zi

Mâine osa plec :*

Va astep pupici dulci

 

 

...........te astept sa revi sa ne facem d cap promit ca de data asta osa iti fac un oral de nota 10 (la toti osa le fac ) :*:* :*:* :*:* :* ♡ <3

 

Asta inseamna ca mai stai pe aici? Sau ai plecat deja si te reintorci? :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...