Sari la conținut

PROXENET LIVE -1-Sfantul parinte Pipilica cere bani pentru protectie


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

bettyblue, on 01 Oct 2017 - 11:45 AM, said:snapback.png

Ce o sa se intample oare, imi vor da "ban" inca o data ptr ca ma apar in fata lor?

 

 

sfantu parinte pipilica, on 01 Oct 2017 - 1:19 PM, said:snapback.png

 

 Pentru banarea lui Picon trebuie să te adresezi Consiliului Suprem al Pulimii. 
 Urmează următorii pași: 
-Se plătește o taxa judiciară de timbru în valoare de 1500 lei 
-Angajază un avocat,membru am baroului Falastoaca (3000 lei onorariul) 
-Se introduce o cerere de chemare în judecată (se face de avocat) 
-Se depune la registratură Consiliului Suprem al Pulimi. Acolo Sfântul Părinte Pipilica vizează cererea și face dosar, după care se va emite o citație pentru proces, pe care o primesc atât reclamantul, cât și pârâtul. 
 Succes! 

 

 

 

bettyblue, on 01 Oct 2017 - 1:21 PM, said:snapback.png

Eu sunt fata econoama, nu arunc banii pe prostii =))

 

sfantu parinte pipilica, on 01 Oct 2017 - 2:42 PM, said:snapback.png

Nici Betty nu este proasta,are scoala,il face pe prostul Mikyduta sa spuna tot ce vrea ea.
Si cu mine o incearca Betty,imi da puncte,5 stela la profil,m-a bagat in lista de prieteni intimi.......... :laugh2

Stiu ca ma iubesti,dar tot 100 euro te costa o ora de de sex Divin cu Sfantul Parinte 

 

***************

ESCROCHERIE , EXTORCARE DE BANI, TAXA DE PROTECTIE, PROXENETISM LA LUMINA ZILEI,NU E O GLUMA ,DESI PARE

 

seria PROXENET , continua aici

http://nimfomane.com/forum/topic/99149-proxenet-2-cum-isi-impun-domnia-si-controlulsfantul-parinte-pipilica-si-picon/

 

DACA NU INTRU O ZI PE FORUM, ANUNTATI PPOLITIA

  • Like 7
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

bettyblue, on 01 Oct 2017 - 11:45 AM, said:snapback.png

 

 

sfantu parinte pipilica, on 01 Oct 2017 - 1:19 PM, said:snapback.png

 

 

bettyblue, on 01 Oct 2017 - 1:21 PM, said:snapback.png

 

 

ESCROCHERIE , EXTORCARE DE BANI, TAXA DE PROTECTIE, PROXENETISM LA LUMINA ZILEI,NU E O GLUMA

 

 

Indiferent cat de antipatica iti este o persoana, o acuzatie nefondata nu te pune intr-o lumina mai buna, din contra.

Pacat ca nu e o gluma, ala doar a glumit. :)

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Indiferent cat de antipatica iti este o persoana, o acuzatie nefondata nu te pune intr-o lumina mai buna, din contra.

Pacat ca nu e o gluma, ala doar a glumit. :)

A glumit, hă, hă, hă, hai să ne râdem...și-apoi, să o lăsăm pe marta și orice femeie care simte că are ceva de spus, să vorbească. Dacă e de râs...trebuie neapărat sa mă gadile și minusurile, m-am prins de ștou!

  • Like 11
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A glumit, hă, hă, hă, hai să ne râdem...și-apoi, să o lăsăm pe marta și orice femeie care simte că are ceva de spus, să vorbească. Dacă e de râs...trebuie neapărat sa mă gadile și minusurile, m-am prins de ștou!

 

Cam nefututa, Tantrico?  :laugh2

Sa vorbeasca, i-am eu sa taca? Ia masuri ca esti cam nervoasa...  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cam nefututa, Tantrico?  :laugh2

Sa vorbeasca, i-am eu sa taca? Ia masuri ca esti cam nervoasa...  :laugh2

Nu dragă, ai făcut analogie între râsul isteric al proxenetilor si vorba dulce si suavă a femeilor ce-si caută puli, iar apoi...la răspunsul meu, ti-a venit brusc o proiectie a lipsei tale de pizda in care sa-mi bag eu pixul.
  • Like 11
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu dragă, ai făcut analogie între râsul isteric al proxenetilor si vorba dulce si suavă a femeilor ce-si caută puli, iar apoi...la răspunsul meu, ti-a venit brusc o proiectie a lipsei tale de pizda in care sa-mi bag eu pixul.

 

E clar, frustrata rau!  :laugh2

Asta da "vorba dulce si suava".  :slap2  :laugh2

Ti-a luat forumul mintile sau nu le aveai nici inainte?  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

E clar, frustrata rau!  :laugh2

Asta da "vorba dulce si suava".  :slap2  :laugh2

Ti-a luat forumul mintile sau nu le aveai nici inainte?  :laugh2

Cu ce ocazie ma cauti tu de minți si de frustrări, ai nevoie să-ti confirmi cadrul din care îți manuiesti gândirea!? Fara acordul meu nu poți...recunoaste si te mai împotrivi! Te dai la mine aiurea, in spatiul virtual...de trei luni de zile!

 

Nu ti se pare ciudat, să ai vorba lui @gelu după ce ti-ai pus aici, sufletul pe tava...in cautarea adevărului? Chiar crezi...ca doar atâta poți? Atentie, sunt două întrebări...de la care vei încerca sa te sustragi!

  • Like 8
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cine s-o futa pe Tantrica?/ :laugh2

N-ai aflat ca nu mai are dinti in gura?Tu de ce crezi ca face poze cu gura inchisa? :laugh2  :laugh2  :laugh2

Ooof, scumpete mica...ia aici penseta!... Te mai piși mult pe tine, de ce simti mereu nevoia sa mai bagi și pe alții la mijloc, femeiușcă?!!!
  • Like 9
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu ce ocazie ma cauti tu de minți si de frustrări, ai nevoie să-ti confirmi cadrul din care îți manuiesti gândirea!? Fara acordul meu nu poți...recunoaste si te mai împotrivi! Te dai la mine aiurea, in spatiul virtual...de trei luni de zile!

 

Nu ti se pare ciudat, să ai vorba lui @gelu după ce ti-ai pus aici, sufletul pe tava...in cautarea adevărului? Chiar crezi...ca doar atâta poți? Atentie, sunt două întrebări...de la care vei încerca sa te sustragi!

 

Eu ma dau la tine aiurea?!  :laugh2

Nu tu mi-ai scris prima nebagata in seama?  :laugh2

Du-te, femeie, si ia-ti pastilele ca ti-ai prajit creierii complet!

Ce am facut eu pe forum sau altfel nu te priveste, m-am schimbat pozitiv in timp, ce nu pot spune despre tine. Cauti scandal, fac misto, apoi te dai victima.  :slap2

Fuguta la tratament si scuteste-ma, o femeie mai plictisitoare disperata mai rar. :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu ma dau la tine aiurea?! :laugh2

Nu tu mi-ai scris prima nebagata in seama? :laugh2

Du-te, femeie, si ia-ti pastilele ca ti-ai prajit creierii complet!

Ce am facut eu pe forum sau altfel nu te priveste, m-am schimbat pozitiv in timp, ce nu pot spune despre tine. Cauti scandal, fac misto, apoi te dai victima. :slap2

Fuguta la tratament si scuteste-ma, o femeie mai plictisitoare disperata mai rar. :)

Asta e bine pentru oral. Nu mai exista riscul de a face pula franjuri cu dintii. :D

Trebuie sa ceara EXTRA?

Dupa cum vrea clientul. Nu intreaba ca celelalte daca vrea oralul protejat sau neprotejat. Ci daca vrea cu proteza sau fara proteza. :laugh2

  

Hait !!! Iar a intrat VisNasol la mijloc ... Bai zurliilor , ce-aveti cu fata  ? Incepuse oarecum inteligibil , dup-aia 

ati bagat-o in priza . Normal ca a inceput sa " gripeze " ... Saraca !!!

 

Bla, bla, bla...toți o apă și-un pământ, roboțeilor setați pe glume de prost gust! Gluma-i glumă, da' până dați cu capul in propria prostie, ca in pereți! Doare?... Intreb și eu, doar atâta fac...restul considerați ca fiiind eseu, literatura, experiment. Hai pa, sa vă pup pe toți la un loc, virtual sau deloc!
  • Like 9
  • Minus 15
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

S-avem pardon !!! Io n-am glumit . Pe bune si pe cinstite , ma ingrijorezi ... De ce te oftici ? Stai aici si 

lupta !!! Fii barbata , Zoe !!!

 

@ Baba yaga , Vistantric este o nuca greu de spart.

Nu recunoaste dar a pierdut clar la puncte disputa cu Deceiver.

Apropo de numele tau , esti fan Emerson , Lake & Palmer ?

Ei au scos in 1971 albumul " Pictures at an exhibition ".....care contine si piesa " Baba yaga "

  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu

spanac ...greu de spart !!! nu exista muiere care sa nu posede un buton special , cu o functie extrem de naspa pentru ea : cedarea totala . 

Toata smecheria e sa-l gasesti . Mai greu e sa-l utilizezi , da' nu imposibil ... Aici se face diferenta intre baieti si barbati . 

Nu stiu ce disputa are cu Aripel , eu credeam ca se tachineaza la misto !!! Destul de ... ciudat , mistoul ala ... 

Sunt fan Goran Bregovici si Kraftwerk , nu ELP ... sunt suficient de batran sa stiu despre ce vorbesti , da' baietii aia nu sunt de pe ulita mea . 

Babayaga ?  ... ete : https://en.wikipedia.org/wiki/Baba_Yaga 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...