Sari la conținut

Lori bbw 0761162407


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Luni 16.10.2017 ...... Stefania si Andra nu au raspuns, asa ca ma gandeam la cine sa ma duc, si daca tot mi-am dus nepotul la gradi, am zis sa o sun pe Lory!! O sun, imi spune adresa si tariful. Jumatate de ora mai tarziu in camera ei. Facem cunostinta, ma intreaba ce doresc, ii spun ca deocamdata un oral si data viitoare si un norma, ii dau banii, dau sa ma dezbrac si imi pica telefonul :slap2 il i-au, il arunc pe pantaloni si dupa ma duc sa o i-au in brate pe Lory, sa o sarut, sa-i i-au sanii in palme, sa-i sug, musc, ii sarut burtica. Se aseaza pe pat si il ia in mana il freaca putin, il suge cu tente de deep, il pune intre sanii ei, frec putin acolo, il ia din nou in gurita si nu se lasa pana nu imi dau drumul. Ma sterg repede cu servetele umede si ne despartim pana data viitoare

 

NOTE :

 

Locatia : 7 - Bariera Unirii, la o casuta unde te asteapta intr-o camera cu pat ideala pentru sex

 

Aspect : 8 - blonda, creata, mai frumoasa ca in poze, putin plinuta

 

Normal : data viitoare :)

 

Oral : 9 - o suge cu tente de deep, atenta la oo

 

GFE : 8 stie sa se faca placuta

 

Cadou : 50lei

 

Concluzie : la ce oral face, va recomand cu mare placere, mai ales daca va plac fetele mai plinute si frumoase

 

Face finalizare orala? Ai finalizat in guritza ei?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Domnilor nu fac cim ,pentru că am incercat și nu suport gustul ăla acidulat,picant sau cum o fi ,oriunde(mai puțin în pasa) vreți voi pe fund,pe sâni,pe picioare...dar nu în gura mea 😺

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

As veni si eu, daca nu ai probleme cu asta de juma' de secol.

Vedem noi ce program. Poate imi fac abonament... :bow

"Juma de secol" ești dotat sau ești bătrân?! Nu am probleme cu niciuna din variante 😋

Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

Ieri am vizitat-o si eu domnisoara ,sunat cu 20 de min inainte mi-a dat adresa foarte usor de ajuns daca ai un gps la indemana. Ma asteptat la poarta este blonda arata mai bn ca in poze frumoasa la fata sanii marii mie mia placut de ea! Am optat pt un oral protejat deoarece timpul nu îmi permitea mai mult. Actiunea sa petrecut foarte ok atenta la zone adiacente tente de deep igenizat si Gooooo! Voi reveni cat de curand pt 1ora .

 

Locatie 9

Aspect 9 pt mn e ok ingrijita frumoasa

Oral 9

Gfe 10

Halat 50 ron

 

 

Ps.Am obs ca avea si o "jucărie erotica" pe masa. Se poate folosi in viitor?

Pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna sweet puffy,

Ajung astazi sau maine in Ploiesti din Buc. Cum lucrezi zilele acestea?

Cum fac? Te sun cand sunt in Ploiesti?

Sweet kiss

Buna ,lucrez zilnic 9-16 ,mă poți suna și stabilim , kisses!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ieri am vizitat-o si eu domnisoara ,sunat cu 20 de min inainte mi-a dat adresa foarte usor de ajuns daca ai un gps la indemana. Ma asteptat la poarta este blonda arata mai bn ca in poze frumoasa la fata sanii marii mie mia placut de ea! Am optat pt un oral protejat deoarece timpul nu îmi permitea mai mult. Actiunea sa petrecut foarte ok atenta la zone adiacente tente de deep igenizat si Gooooo! Voi reveni cat de curand pt 1ora .

 

Locatie 9

Aspect 9 pt mn e ok ingrijita frumoasa

Oral 9

Gfe 10

Halat 50 ron

 

 

Ps.Am obs ca avea si o "jucărie erotica" pe masa. Se poate folosi in viitor?

Pupici

Mă bucur că te-ai simțit bine,și da jucăria este pt a ne juca ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜˜
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Neața băieți,din păcate weekendul acesta nu voi fi la "birou" ,am gripa și mă simt tare rău,mă voi face bine și de luni îmi reiau activitatea, and hugs!

 

Trebe apirina saracului, ca n-aevm bani. Suntem sarmani.

La oferta, doua la pret de una, merge?

Just kidding.

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Trebe apirina saracului, ca n-aevm bani. Suntem sarmani.

La oferta, doua la pret de una, merge?

Just kidding.

Nu a mers cu aspirina,am avut ne voie de ceva mai strong!!!😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...