Sari la conținut

Lori bbw 0761162407


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Am un amic pasionat de BBW, am vazut topicul asta si i-am povestit etc. Tipul nu este friendly cu tehnologia si nu foloseste forumuri si alte chestii de genul. Astzi mi-a spus ca Lori nu este serioasa, a sunat de mai multe ori marti si nu i-a raspuns, a sunat de mai multe ori miercuri si cu greu a raspuns si a zis ca nu lucreaza si a ramas stabilit pentru a doua zi, ieri nu i-a mai raspuns la telefon deloc.

 

P.S: Să confirme si altcineva sau sa infirme. Rog "colegii" chiar daca nu au intentia de a merge macar sa testeze cu telefonul.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da așa este am fost catalogată neserioasa ,eu am un program mai scurt pt ca am un copil minunat de crescut ,poate eu sunt neserioasa dar nici cu unii domni nu mi-e rușine ,cei care spun ca vin la o anumita ora și jumătate vin ,nici măcar nu anunță. ..În fine motivul pt care nu am răspuns este ca am o faringita oribila,febra și cu greu m-am putut da jos din pat ,îmi pare rau ca nu mi-am luat medical de la voi ,sa aveți un week-end frumos!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am un amic pasionat de BBW, am vazut topicul asta si i-am povestit etc. Tipul nu este friendly cu tehnologia si nu foloseste forumuri si alte chestii de genul. Astzi mi-a spus ca Lori nu este serioasa, a sunat de mai multe ori marti si nu i-a raspuns, a sunat de mai multe ori miercuri si cu greu a raspuns si a zis ca nu lucreaza si a ramas stabilit pentru a doua zi, ieri nu i-a mai raspuns la telefon deloc.

 

P.S: Să confirme si altcineva sau sa infirme. Rog "colegii" chiar daca nu au intentia de a merge macar sa testeze cu telefonul.

De răspuns la telefon...Dacă sunt ocupata clar nu răspund, la fel și dacă sunt în afară orelor de lucru,cât despre P.S -ul tău ,Cum adică sa mă sune chiar dacă nu au intentia de a venii? ,ca sa ce? ,După Cum "colegii " tai de forum au și răspuns cât sunt de serioasa...
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Săptămână ăsta am avut parte numai d dezamăgiri, de domni care suna își fac programare și nici măcar nu au bunul simt sa anunțe ca nu vor venii,de apeluri care suna gen Bună bla bla bla...CA aspect fizic ,Cum arăți? ,Pe bune??? Este chiar așa greu sa deschideți topicul ăsta sa vedeți ce scrie și pozele?Și dacă nu ai cont fa-ți!!! Mai am și opțiunea de a le trimite pe whatsapp dar și aici se trezesc unii sa-mi ceara poze noi zilnic ,cu promisiunea ca vor venii sigur și eu încerc sa fiu diplomata și drăguță dar răbdarea omeneasca are limite

  • Like 1
Link spre comentariu

Săptămână ăsta am avut parte numai d dezamăgiri, de domni care suna își fac programare și nici măcar nu au bunul simt sa anunțe ca nu vor venii,de apeluri care suna gen Bună bla bla bla...CA aspect fizic ,Cum arăți? ,Pe bune??? Este chiar așa greu sa deschideți topicul ăsta sa vedeți ce scrie și pozele?Și dacă nu ai cont fa-ți!!! Mai am și opțiunea de a le trimite pe whatsapp dar și aici se trezesc unii sa-mi ceara poze noi zilnic ,cu promisiunea ca vor venii sigur și eu încerc sa fiu diplomata și drăguță dar răbdarea omeneasca are limite

Nu-I mai baga in seama pe handicapati. Ce, in experienta de viata de pana acum ai avut numai surprise placuuute peste surprise placuuute si saptamana asta te-a lovit o realitate necunscuta pana acum?!  Au oligofrenii minute gratis, fac si ei o laba la tembelefon, ce pula lor!? Si aia cu "...poti sa-mi oferi mai multe detalii?" e clasica, toate au parte de abordarea asta cretina :laugh2 . Pana si concursurile alea TV s-au anulat din cauza astora care se simt nebagati in seama, si acolo era cu plata.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Nu-I mai baga in seama pe handicapati. Ce, in experienta de viata de pana acum ai avut numai surprise placuuute peste surprise placuuute si saptamana asta te-a lovit o realitate necunscuta pana acum?! Au oligofrenii minute gratis, fac si ei o laba la tembelefon, ce pula lor!? Si aia cu "...poti sa-mi oferi mai multe detalii?" e clasica, toate au parte de abordarea asta cretina :laugh2 . Pana si concursurile alea TV s-au anulat din cauza astora care se simt nebagati in seama, si acolo era cu plata.[/quote

 

Eeeee as minți sa zic ca nu am avut parte de decepții dar săptămână ăsta mai mult ca pana acum a fost plina de nebuni ,Mersi pentru încurajare, m-am amuzat copios ,kisses 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

 

Nu-I mai baga in seama pe handicapati. Ce, in experienta de viata de pana acum ai avut numai surprise placuuute peste surprise placuuute si saptamana asta te-a lovit o realitate necunscuta pana acum?! Au oligofrenii minute gratis, fac si ei o laba la tembelefon, ce pula lor!? Si aia cu "...poti sa-mi oferi mai multe detalii?" e clasica, toate au parte de abordarea asta cretina :laugh2 . Pana si concursurile alea TV s-au anulat din cauza astora care se simt nebagati in seama, si acolo era cu plata.[/quote

 

Eeeee as minți sa zic ca nu am avut parte de decepții dar săptămână ăsta mai mult ca pana acum a fost plina de nebuni ,Mersi pentru încurajare, m-am amuzat copios ,kisses

Esti dulce! Iarta-ma, dar te voi incuraja in continuare: "Anything that can go wrong will go wrong". Te pup... peste tot!

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Domnilor va trebui sa anulez toate programarile facute pentru azi,insa voi revenii la birou dupa 18:30 ,am pierdut toate convorbirile WhatsApp si toate mesajele de la voi asa ca va trebui SA imi scrieti din nou !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Gentelmans,știu că poate faptul că sunt mare va duce la gadul că aș fi și dominanta ,nu îmi pare rău dar nu fac dominare,nici sadomasochism,nimic ce impune durere,sclavie sau nebunii din asta ,va respect fetișurile dar pe cât sunt de mare ,atâta dragoste ofer, mie îmi place să mângâi,sa dezmierd puta ,sa o ling ușor și senzual nu o o chinui sau sa ii dau nana .

Va aștept cu drag pe cei care sunteți pe aceeași lungime de unda

Am citit tot acest topic!

Am ales această postare ca replay pentru a-mi spune părerea pentru că e concisă și haioasă în același timp!

shaky_love,am toată convingerea că atunci când voi ajunge în Ploiești și te voi găsi disponibilă te voi vizita!

Voi încerca o programare de pe o zi pe alta!

Dacă ai aceeași atitudine în dormitor ca pe acest topic,sunt convins că va fi o experiență cel puțin plăcută! :kiss2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am citit tot acest topic!

Am ales această postare ca replay pentru a-mi spune părerea pentru că e concisă și haioasă în același timp!

shaky_love,am toată convingerea că atunci când voi ajunge în Ploiești și te voi găsi disponibilă te voi vizita!

Voi încerca o programare de pe o zi pe alta!

Dacă ai aceeași atitudine în dormitor ca pe acest topic,sunt convins că va fi o experiență cel puțin plăcută! :kiss2

Dar bineînțeles prin asta ma caracterizez...bine asta daca am cu cn ca mai vin si morocanosi 😂😂😂 si te astept cu bratele deschise
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salut dragi colegi,vizitat domnisoara si eu comunicativa,hazlie in unele momente,ca actiune am ales un oral executat extrem de bine,lins pe oua,deep stie ce sa faca cu el,luat intre sani unde am si finalizat deci de revenit eu unul,te pup Lori😉

Pe data viitoare si eu te pup 😘
Link spre comentariu

Am reusit sa ajung la Lory si ma bucur ca am facut-o.

Pana sa va povestesc cum a fost, dati-mi voie sa va spun ca domnita este o adevarata BBW (cu forme pe masura), cei care aveti pasiuni pentru suple sau skiny s-ar putea sa fiti dezamagiti. Mie imi plac femeile cu forme, asa ca a fost o experienta pe masura.

Am stabilit contactul pe tel/whatsapp, am stabilit programarea, iar dupa o mica amanare (probleme de inteles din partea ei), ne-am si intalnit.

Locatia usor de ajuns, zona retrasa, locuri de parcare la strada. Un posibil incovenient identificat il reprezinta vecinii din zona, mai toti in varsta si atenti/plictisiti de viata lor, asa ca f atenti la viata si prezenta altora in zona.

In fine, am parcat ceva mai departe, iar cand am primit ok-ul m-am indreptat spre adresa indicata. Lory a iesit la poarta si m-a preluat (are un catel in curte, prietenos de fel).

Intrucat mi-a placut (si a stiut sa se faca placuta), am ales sa stau o ora. Actiunea s-a derulat intr-o camera organizata special in acest scop, pe un pat incapator si confortabil.

Lory stie sa se implice in ce face, este atenta la dorintele clientului si vrea sa iti faca pe plac (asta e un mare plus pentru mine, sper sa nu se schimbe in timp). Pe parcursul unei ore si un pic (alt plus - nu a stat cu ochii pe ceas si am purtat o discutie intre numere, dand dovada de deschidere si sociabilitate) am avut parte de doua numere - ONP si NP. Ambele foarte bune din punctul meu de vedere: oralul dupa preferintele tale (mai incet sau mai in forta), cu incercari destul de reusite de DT, cu atentie la zonele limitrofe, se vede ca se pricepe la ce face. Normalul am incercat trei pozitii: umeri craci, LOT (unde te poti bucura de sanii ei mari) si caprita (o priveliste si o senzatie pe cinste sa vezi ditamai curul, pacat ca nu face si anal, m-ar fi tentat in pozitia asta).

Am lasat de la inceput 130 lei, din initiativa mea.

Nu voi da note, experientele sunt subiective, repet recomand doamna celor carora le plac formele rubensiene.

Sper sa va fie de folos impresiile mele, spor la futut!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...