Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Lori bbw 0726090896

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
133 raspunsuri in acest thread

#121 shark864

shark864

VIP Member

• Membru Premium
  • 2131 Postari:
  • Inscris la:
    24 August 2015
  • Reputatie: 2004

Postat 12 November 2017 - 11:30 AM

Gentelmans,știu că poate faptul că sunt mare va duce la gadul că aș fi și dominanta ,nu îmi pare rău dar nu fac dominare,nici sadomasochism,nimic ce impune durere,sclavie sau nebunii din asta ,va respect fetișurile dar pe cât sunt de mare ,atâta dragoste ofer, mie îmi place să mângâi,sa dezmierd puta ,sa o ling ușor și senzual nu o o chinui sau sa ii dau nana .
    Va aștept cu drag pe cei care sunteți pe aceeași lungime de unda

Am citit tot acest topic!
    Am ales această postare ca replay pentru a-mi spune părerea pentru că e concisă și haioasă în același timp!
    shaky_love,am toată convingerea că atunci când voi ajunge în Ploiești și te voi găsi disponibilă te voi vizita!
    Voi încerca o programare de pe o zi pe alta!
    Dacă ai aceeași atitudine în dormitor ca pe acest topic,sunt convins că va fi o experiență cel puțin plăcută! :kiss2
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#122 leo di caprio

leo di caprio

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 16 Postari:
    • Inscris la:
      30 January 2016
  • Reputatie: 1

Postat 12 November 2017 - 01:05 PM

Salut dragi colegi,vizitat domnisoara si eu comunicativa,hazlie in unele momente,ca actiune am ales un oral executat extrem de bine,lins pe oua,deep stie ce sa faca cu el,luat intre sani unde am si finalizat deci de revenit eu unul,te pup Lori😉
    • 1

#123 shaky_love

shaky_love

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 70 Postari:
    • Inscris la:
      05 October 2017
  • Reputatie: 31

Postat 14 November 2017 - 10:33 AM

Am citit tot acest topic!
    Am ales această postare ca replay pentru a-mi spune părerea pentru că e concisă și haioasă în același timp!
    shaky_love,am toată convingerea că atunci când voi ajunge în Ploiești și te voi găsi disponibilă te voi vizita!
    Voi încerca o programare de pe o zi pe alta!
    Dacă ai aceeași atitudine în dormitor ca pe acest topic,sunt convins că va fi o experiență cel puțin plăcută! :kiss2

Dar bineînțeles prin asta ma caracterizez...bine asta daca am cu cn ca mai vin si morocanosi 😂😂😂 si te astept cu bratele deschise
    • 1

#124 shaky_love

shaky_love

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 70 Postari:
    • Inscris la:
      05 October 2017

Postat 14 November 2017 - 10:33 AM

Salut dragi colegi,vizitat domnisoara si eu comunicativa,hazlie in unele momente,ca actiune am ales un oral executat extrem de bine,lins pe oua,deep stie ce sa faca cu el,luat intre sani unde am si finalizat deci de revenit eu unul,te pup Lori😉

Pe data viitoare si eu te pup 😘
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#125 shaky_love

shaky_love

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 70 Postari:
    • Inscris la:
      05 October 2017

Postat 14 November 2017 - 10:35 AM

Domnilor si domnisorilor 😁 incepand de maine sunt disponibila intre 9-19 va astept sa ne simțim bine !!!va pup😘😘😘
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#126 ocupat

ocupat

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 58 Postari:
    • Inscris la:
      09 September 2015
  • Reputatie: 74

Postat 14 November 2017 - 03:36 PM

Am reusit sa ajung la Lory si ma bucur ca am facut-o.
    Pana sa va povestesc cum a fost, dati-mi voie sa va spun ca domnita este o adevarata BBW (cu forme pe masura), cei care aveti pasiuni pentru suple sau skiny s-ar putea sa fiti dezamagiti. Mie imi plac femeile cu forme, asa ca a fost o experienta pe masura.
    Am stabilit contactul pe tel/whatsapp, am stabilit programarea, iar dupa o mica amanare (probleme de inteles din partea ei), ne-am si intalnit.
    Locatia usor de ajuns, zona retrasa, locuri de parcare la strada. Un posibil incovenient identificat il reprezinta vecinii din zona, mai toti in varsta si atenti/plictisiti de viata lor, asa ca f atenti la viata si prezenta altora in zona.
    In fine, am parcat ceva mai departe, iar cand am primit ok-ul m-am indreptat spre adresa indicata. Lory a iesit la poarta si m-a preluat (are un catel in curte, prietenos de fel).
    Intrucat mi-a placut (si a stiut sa se faca placuta), am ales sa stau o ora. Actiunea s-a derulat intr-o camera organizata special in acest scop, pe un pat incapator si confortabil.
    Lory stie sa se implice in ce face, este atenta la dorintele clientului si vrea sa iti faca pe plac (asta e un mare plus pentru mine, sper sa nu se schimbe in timp). Pe parcursul unei ore si un pic (alt plus - nu a stat cu ochii pe ceas si am purtat o discutie intre numere, dand dovada de deschidere si sociabilitate) am avut parte de doua numere - ONP si NP. Ambele foarte bune din punctul meu de vedere: oralul dupa preferintele tale (mai incet sau mai in forta), cu incercari destul de reusite de DT, cu atentie la zonele limitrofe, se vede ca se pricepe la ce face. Normalul am incercat trei pozitii: umeri craci, LOT (unde te poti bucura de sanii ei mari) si caprita (o priveliste si o senzatie pe cinste sa vezi ditamai curul, pacat ca nu face si anal, m-ar fi tentat in pozitia asta).
    Am lasat de la inceput 130 lei, din initiativa mea.
    Nu voi da note, experientele sunt subiective, repet recomand doamna celor carora le plac formele rubensiene.
    Sper sa va fie de folos impresiile mele, spor la futut!
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#127 shaky_love

shaky_love

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 70 Postari:
    • Inscris la:
      05 October 2017

Postat 15 November 2017 - 10:04 AM

Pana sa va povestesc cum a fost, dati-mi voie sa va spun ca domnita este o adevarata BBW (cu forme pe masura), cei care aveti pasiuni pentru suple sau skiny s-ar putea sa fiti dezamagiti. Mie imi plac femeile cu forme, asa ca a fost o experienta pe masura.
    Am stabilit contactul pe tel/whatsapp, am stabilit programarea, iar dupa o mica amanare (probleme de inteles din partea ei), ne-am si intalnit.
    Locatia usor de ajuns, zona retrasa, locuri de parcare la strada. Un posibil incovenient identificat il reprezinta vecinii din zona, mai toti in varsta si atenti/plictisiti de viata lor, asa ca f atenti la viata si prezenta altora in zona.
    In fine, am parcat ceva mai departe, iar cand am primit ok-ul m-am indreptat spre adresa indicata. Lory a iesit la poarta si m-a preluat (are un catel in curte, prietenos de fel).
    Intrucat mi-a placut (si a stiut sa se faca placuta), am ales sa stau o ora. Actiunea s-a derulat intr-o camera organizata special in acest scop, pe un pat incapator si confortabil.
    Lory stie sa se implice in ce face, este atenta la dorintele clientului si vrea sa iti faca pe plac (asta e un mare plus pentru mine, sper sa nu se schimbe in timp). Pe parcursul unei ore si un pic (alt plus - nu a stat cu ochii pe ceas si am purtat o discutie intre numere, dand dovada de deschidere si sociabilitate) am avut parte de doua numere - ONP si NP. Ambele foarte bune din punctul meu de vedere: oralul dupa preferintele tale (mai incet sau mai in forta), cu incercari destul de reusite de DT, cu atentie la zonele limitrofe, se vede ca se pricepe la ce face. Normalul am incercat trei pozitii: umeri craci, LOT (unde te poti bucura de sanii ei mari) si caprita (o priveliste si o senzatie pe cinste sa vezi ditamai curul, pacat ca nu face si anal, m-ar fi tentat in pozitia asta).
    Am lasat de la inceput 130 lei, din initiativa mea.
    Nu voi da note, experientele sunt subiective, repet recomand doamna celor carora le plac formele rubensiene.

Te 😘 si te mai aștept!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#128 shark864

shark864

VIP Member

• Membru Premium
    • 2131 Postari:
    • Inscris la:
      24 August 2015
  • Reputatie: 2004

Postat 15 November 2017 - 03:15 PM

..........

Pentru mine contează foarte mult părerile tale!
    Știi tu de ce! :hihat
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#129 shaky_love

shaky_love

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 70 Postari:
    • Inscris la:
      05 October 2017

Postat 20 November 2017 - 09:33 AM

Hello guys,sa aveti o săptămână minunată 😘
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#130 mariomar1

mariomar1

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 30 Postari:
    • Inscris la:
      24 May 2012
  • Reputatie: 10

Postat 20 November 2017 - 10:42 AM

Hello guys,sa aveti o săptămână minunată

Buna ! Spune-mi te rog, ce program ai saptamana aceasta ? Merci

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#131 shaky_love

shaky_love

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 70 Postari:
    • Inscris la:
      05 October 2017

Postat 20 November 2017 - 11:03 AM

Buna ! Spune-mi te rog, ce program ai saptamana aceasta ? Merci

Buna,zilnic 9-16 iar dupa 18 cu programare,o zi frumoasa
    • 1

#132 shaky_love

shaky_love

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 70 Postari:
    • Inscris la:
      05 October 2017

Postat 21 November 2017 - 08:16 AM

Neața băieți, astăzi voi fi dupa 18:30 !Va sarut😘.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#133 negrila2001

negrila2001

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 8 Postari:
    • Inscris la:
      24 May 2016
  • Reputatie: 4