Sari la conținut

Lori bbw 0761162407


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Nici eu nu stiam asta, hahahah ,eu fac oral neprotejat intradevar in functie de igiena...dar nu finalizare in gura mea...se poate prin titty fuck...gen.

asta este ca valahia sau spiru haret, facultate dar de la distanta :) :) :) :)

deci, se pare ca faci un oral buun, dar pana la remarcabil ....fara cim, mai este ;)

 

vorba lunga saracia omului - o sa te vizitez !

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

asta este ca valahia sau spiru haret, facultate dar de la distanta :) :) :) :)

deci, se pare ca faci un oral buun, dar pana la remarcabil ....fara cim, mai este ;)

 

vorba lunga saracia omului - o sa te vizitez !

Da...eu te astept cu drag,insa cim nu voi face niciodata, am mai scris ca nu suport gustul...si decat sa provoc neplaceri atat voua cat si mie ,mai bine asa!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Da...eu te astept cu drag,insa cim nu voi face niciodata, am mai scris ca nu suport gustul...si decat sa provoc neplaceri atat voua cat si mie ,mai bine asa!

O sa mananc zmeura inainte ;) :) :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Actualizeaza numarul de telefon si in topic, sa stie orice destept care ii numaru' bun.

 

P.S Ai devenit scumpa la vedere, probabil ca trebe sa iti faci programare in avans cu cateva zile bune, la ce clientela este.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Actualizeaza numarul de telefon si in topic, sa stie orice destept care ii numaru' bun.

 

P.S Ai devenit scumpa la vedere, probabil ca trebe sa iti faci programare in avans cu cateva zile bune, la ce clientela este.

Buna,Tony ,la ce te referi la numărul din titlu?pentru că acolo este ok ,sau in descriere?
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragii mei astazi va voi onora cu prezenta incepand cu orele 16 pana la 21,ma puteti contacta prin Whatsapp pentru programari sau telefonic(dar raspund mai greu).

Sa aveti o duminica linistita!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Sunat pe domnisoara Lori,stabilit tot ,dupa ce am ajuns la strada cu pricina a spus ca mai trebuie sa astept 30 min,am spus Ok,nu aveam altceva de facut,dupa 30 de min revin cu tel ....surpriza fata numai raspunde timp de 1 ora sunat continuu,asadar...de evitat!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Sunat pe domnisoara Lori,stabilit tot ,dupa ce am ajuns la strada cu pricina a spus ca mai trebuie sa astept 30 min,am spus Ok,nu aveam altceva de facut,dupa 30 de min revin cu tel ....surpriza fata numai raspunde timp de 1 ora sunat continuu,asadar...de evitat!

Este prima dată cand patesti asta? La mine nu, chiar m-am obișnuit, se întâmplă frecvent. (Nu ma refer la domnisoara in cauza, nu am fost la ea).

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sunat pe domnisoara Lori,stabilit tot ,dupa ce am ajuns la strada cu pricina a spus ca mai trebuie sa astept 30 min,am spus Ok,nu aveam altceva de facut,dupa 30 de min revin cu tel ....surpriza fata numai raspunde timp de 1 ora sunat continuu,asadar...de evitat!

Nu știu când sa întâmplat asta,astăzi de exemplu nu am lucrat,iar zilele astea am avut programari...Oare ești tu cel care trebuia să vii săptămâna trecută la 12:30 SI ai venit la 12 stand în dreptul casei mele... nu știu dar mie nu îmi sună deloc pățania ta... Pinocchio!!!!
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Domnilor,zic sa terminam săptămâna lucrătoare bine,in compania mea 😆,va aștept astăzi până la ora 16!!!

REMEMBER : NOUL MEU NUMAR DE TELEFON 0761162407 !!!!😘😘😘

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Buna faci o exceptie te rog duminica?

Adica 18 feb.

Vin de la Bucuresti, cum am zis intr-un post anterior esti dulcetica rau.

Maine dupa ora 18-19.

Sweet kiss

Ok,ma suni si stabilim!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...