Sari la conținut

Lori bbw 0761162407


Vizitator

Postări Recomandate

Mda... este ok am fost la ea când lucram la vechea locație, dar pentru aspectul sau eraun suficiente preturile anterioare, avea mai multi clienți cu siguranță, și compensa, în opinia mea, însă, după cum spuneam fiecare face ce dorește! Bafta la fete, băieți! 😊😊

  • Like 1
Link spre comentariu

Stii cum e , probabil merge pe ideea ca decat 4 clienti x 70 lei (280 lei) mai bine 3 clienti x 100lei (300lei). Problema e daca o sa se mai duca si aia 3.... asta ramane de vazut. Faptul ca s-a mutat in locatia cea noua si are o colega nu e neaparat un lucru rau, conditiile trebuiesc mereu imbunatatite. Probabil nici ea nu se simtea confortabil in locatia anateriora.

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Costa 700 ron -800 o garsoniera de inchiriat. Bani de ii scoate intr.o zi.ma rog e treaba ei

I-ai dat tu cumva banii astia intr-o zi, de esti asa sigur?! Si daca da, ai de gand sa repeti figura luna de luna  :slap2  ? Terminati, ma, cu prostiile: mai citeste careva p-aci si crede  :laugh2 . Ultimele 2 cuvinte sunt de baza.  :clapp

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mda...nu lucrez la matroana,locatia este noua(in centrul orasului),preturile sunt pentru a mai selecta din clienti,intradevar locatia anterioara nu era ok din multe puncte de vedere si preturile erau pentru locatie,serviciile mele tind sa cred ca mereu au fost de calitate,cat si atitudinea mea,acum am o locatie centrala cu alte standarde.Va astept cu mare drag ,aceeasi Lori :* !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E trist sa vad ca ma subapreciati pentru "aspectul " meu,ce sa zic atatea nuante atatea gusturi,cat despre apartamente stiti si voi bine ca nu oricine inchiriaza pentru acest tip de activitate,la fel cum nici voi nu va duceti oriunde,in principiu nu ar trebui sa dau explicatii,dar pentru ca sunteti multi care ma respectati si aveti o atitudine buna ori de cate ori veniti ,ma simt putin obligata sa ofer uneori lamuriri...pentru mai multe detalii pe Whatsapp cum stiti sau la telefon :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

E trist sa vad ca ma subapreciati pentru "aspectul " meu,ce sa zic atatea nuante atatea gusturi,cat despre apartamente stiti si voi bine ca nu oricine inchiriaza pentru acest tip de activitate,la fel cum nici voi nu va duceti oriunde,in principiu nu ar trebui sa dau explicatii,dar pentru ca sunteti multi care ma respectati si aveti o atitudine buna ori de cate ori veniti ,ma simt putin obligata sa ofer uneori lamuriri...pentru mai multe detalii pe Whatsapp cum stiti sau la telefon :*

nu te subestimeaza nimeni pentru aspect lori, la tine nu e cazul e chiar de bine, dar totusi nu inteleg nu mai lucrezi la alice ? Te.ai mutat din nou? In ce zona?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

I-ai dat tu cumva banii astia intr-o zi, de esti asa sigur?! Si daca da, ai de gand sa repeti figura luna de luna :slap2 ? Terminati, ma, cu prostiile: mai citeste careva p-aci si crede :laugh2 . Ultimele 2 cuvinte sunt de baza. :clapp

crezi ca la alice statea degeaba?
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dupa cum sunt editate estenopera lui Alice :-x

Editate sunt ca sa dea bine,ca doar nu sunt perfecta,te rog frumos sa nu o mai mentionezi pe Alice pe topicul meu,am o locatie noua si nu este locatia ei!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Editate sunt ca sa dea bine,ca doar nu sunt perfecta,te rog frumos sa nu o mai mentionezi pe Alice pe topicul meu,am o locatie noua si nu este locatia ei!

Daca nu ma insel acum cateva zile t

Mentionai pe aici cu mare bucurie ca esti in locatia ei. Acum ai spus ca ai locatie noua. Pe cine sa ne mai asteptam sa gasim cu tine in locatie?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca nu ma insel acum cateva zile t

Mentionai pe aici cu mare bucurie ca esti in locatia ei. Acum ai spus ca ai locatie noua. Pe cine sa ne mai asteptam sa gasim cu tine in locatie?

Pe Mos Craciun hahahahaha
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Pe Mos Craciun hahahahaha

http://www.femdomunited.com/pics/dominatrixannabelle/santa0074.jpg https://i0.wp.com/www.thekinkykingdom.com/wp-content/uploads/2017/12/Celebrity-Sex-Tapes.gif?resize=478%2C304 http://x4.fap.to/images/thumb/51/101/1015029434.gif

 

Organizati si in cuplu?  :blushing2

 

http://static6.boobsternewscenter.com:8080/wp-content/gallery/anorei_collins0912/thumbs/thumbs_anorei_collins4.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...