Sari la conținut

Lori bbw 0761162407


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Am reusit sa ajung la Lory si ma bucur ca am facut-o.

Pana sa va povestesc cum a fost, dati-mi voie sa va spun ca domnita este o adevarata BBW (cu forme pe masura), cei care aveti pasiuni pentru suple sau skiny s-ar putea sa fiti dezamagiti. Mie imi plac femeile cu forme, asa ca a fost o experienta pe masura.

Am stabilit contactul pe tel/whatsapp, am stabilit programarea, iar dupa o mica amanare (probleme de inteles din partea ei), ne-am si intalnit.

Locatia usor de ajuns, zona retrasa, locuri de parcare la strada. Un posibil incovenient identificat il reprezinta vecinii din zona, mai toti in varsta si atenti/plictisiti de viata lor, asa ca f atenti la viata si prezenta altora in zona.

In fine, am parcat ceva mai departe, iar cand am primit ok-ul m-am indreptat spre adresa indicata. Lory a iesit la poarta si m-a preluat (are un catel in curte, prietenos de fel).

Intrucat mi-a placut (si a stiut sa se faca placuta), am ales sa stau o ora. Actiunea s-a derulat intr-o camera organizata special in acest scop, pe un pat incapator si confortabil.

Lory stie sa se implice in ce face, este atenta la dorintele clientului si vrea sa iti faca pe plac (asta e un mare plus pentru mine, sper sa nu se schimbe in timp). Pe parcursul unei ore si un pic (alt plus - nu a stat cu ochii pe ceas si am purtat o discutie intre numere, dand dovada de deschidere si sociabilitate) am avut parte de doua numere - ONP si NP. Ambele foarte bune din punctul meu de vedere: oralul dupa preferintele tale (mai incet sau mai in forta), cu incercari destul de reusite de DT, cu atentie la zonele limitrofe, se vede ca se pricepe la ce face. Normalul am incercat trei pozitii: umeri craci, LOT (unde te poti bucura de sanii ei mari) si caprita (o priveliste si o senzatie pe cinste sa vezi ditamai curul, pacat ca nu face si anal, m-ar fi tentat in pozitia asta).

Am lasat de la inceput 130 lei, din initiativa mea.

Nu voi da note, experientele sunt subiective, repet recomand doamna celor carora le plac formele rubensiene.

Sper sa va fie de folos impresiile mele, spor la futut!

Te 😘 si te mai aștept!
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Domnilor,mi-am schimbat numarul de telefon ,noul meu numar unde ma puteti gasi este 0761162407!!!Va astept cu drag ,ca si pana acum , weekend excelent!!!(in weekendul acesta lucrez)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

indemnat de recenziile ,,superbe" ale unora am zis sa merg in vizita la domnisoara...dar nu am ramas.

Stiu ca gusturile nu se discuta dar unii chiar isi bat joc de pula.Bafta!

Nu ai ramas ,dar ai continuat sa ma suni sa incerci sa iti faci programare,numai ca nu sa mai putut,de unde si comentariul,si da stiu cine esti pentru ca ai fost singurul care nu a ramas :)).
Link spre comentariu

daca tu crezi ca iti faci reclama prin faptul ca spui ,,ai fost singurul care nu ai ramas dar ai mai sunat" gresesti...eu sunt de acord sa imi pui nr aici daca esti asa sigura ca eu sunt cel care a mai insistat.Spor la treaba si bafta la clientii cu asemenea fetish-ri!

Ps:

Postarea mea nu era pt tine...era pt colegii de aici!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

daca tu crezi ca iti faci reclama prin faptul ca spui ,,ai fost singurul care nu ai ramas dar ai mai sunat" gresesti...eu sunt de acord sa imi pui nr aici daca esti asa sigura ca eu sunt cel care a mai insistat.Spor la treaba si bafta la clientii cu asemenea fetish-ri!

Ps:

Postarea mea nu era pt tine...era pt colegii de aici![/q

Reclama? :)) Nu,nu o sa iti pun numarul,nu este nevoie, si atata timp cat scrii pe topicul creat de mine,am dreptul sa raspund ,Merry Christmas!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

indemnat de recenziile ,,superbe" ale unora am zis sa merg in vizita la domnisoara...dar nu am ramas.

Stiu ca gusturile nu se discuta dar unii chiar isi bat joc de pula.Bafta!

Erau poze foarte clare aici. Loredana nu a folosit poze false ca sa te trezesti in locatie sa vezi ca nu e fata din poze. Stiai la ce te astepti. Sau te plictiseai in casa?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Va multumesc DOMNILOR ,pt ca "mi-ati luat partea " ,va spun sincer ca m-am simtit jignita,intotdeauna am fost sincera privind formele mele ,dar nu are rost sa dau explicatii ,un lucru e sigur ,urata nu sunt nici de-a naibii :)) :)) :)) .Pupici!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Va multumesc DOMNILOR ,pt ca "mi-ati luat partea " ,va spun sincer ca m-am simtit jignita,intotdeauna am fost sincera privind formele mele ,dar nu are rost sa dau explicatii ,un lucru e sigur ,urata nu sunt nici de-a naibii :)) :)) :)) .Pupici!!!

te sarut si voi fi mereu alaturi de  tn...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

indemnat de recenziile ,,superbe" ale unora am zis sa merg in vizita la domnisoara...dar nu am ramas.

Stiu ca gusturile nu se discuta dar unii chiar isi bat joc de pula.Bafta!

După părerea mea,o pulă va spune că îți bați joc de ea atunci când o duci într-o gură care o rașchetează cu toți dinții, când o bagi într-o 3,14zdă unde se axfisiază de mirosuri sau unde nu atingi pereții decât accidenal,când o duci la o femeie pentru a elibera presiunea din prietenii de la subsol și pleacă cu ei mai plini și cu durere de cap în plus,când o duci la un oral și sfârșește într-un handjob agresiv!

Oare nu se cunoaște că 3,14zda nu este direct proporțională cu dimensiunile fizice ale posesoarei?

Ce,parcă toți bărbații de doi metri au pula mare?

E drept că la o rubensiană mai pierzi vreo 1-2 centimetri din dotare,dar dacă folosești cum trebuie restul,nu va fi nicio problemă! Cu condiția să existe restul!

Un bărbat adevărat nu își dă doctoratul în futai cu o puștoaică de 18 ani,un metru și jumătate și 39 de kilograme pe care poți să o faci elice în pulă,ci cu o femeie coaptă,matură chiar,voluptoasă și experimentată!

Nu poți să te lauzi că ai făcut maratonul alergând doi kilometri!

 

Concluzia mea: abia aștept să "îmi bat joc" de pula mea cu titulara acestui topic!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

După părerea mea,o pulă va spune că îți bați joc de ea atunci când o duci într-o gură care o rașchetează cu toți dinții, când o bagi într-o 3,14zdă unde se axfisiază de mirosuri sau unde nu atingi pereții decât accidenal,când o duci la o femeie pentru a elibera presiunea din prietenii de la subsol și pleacă cu ei mai plini și cu durere de cap în plus,când o duci la un oral și sfârșește într-un handjob agresiv!

Oare nu se cunoaște că 3,14zda nu este direct proporțională cu dimensiunile fizice ale posesoarei?

Ce,parcă toți bărbații de doi metri au pula mare?

E drept că la o rubensiană mai pierzi vreo 1-2 centimetri din dotare,dar dacă folosești cum trebuie restul,nu va fi nicio problemă! Cu condiția să existe restul!

Un bărbat adevărat nu își dă doctoratul în futai cu o puștoaică de 18 ani,un metru și jumătate și 39 de kilograme pe care poți să o faci elice în pulă,ci cu o femeie coaptă,matură chiar,voluptoasă și experimentată!

Nu poți să te lauzi că ai făcut maratonul alergând doi kilometri!

 

Concluzia mea: abia aștept să "îmi bat joc" de pula mea cu titulara acestui topic!

Yuhuuu si eu de abia astept sa-mi bat joc de ea ,m -ai atins la suflet cu vorbele tale ,te pup si haideti sa ne batem joc hahhaahahha!!!
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mi-e imi place de tine si nici nu ti-ar sta bine altfel...acum la cati te plac mai trebuie sa fie si invidioase/si!

Eee mi-ar sta bine ...o sa -ti arat niste poze cand mai vii,dar intradevar mereu am fost voluptoasa ,corpolenta!!!te pup
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...