Sari la conținut

Basarabeanca cu multiple anunturi,tel 0743953840


Postări Recomandate

Cautand ceva cu anal inclus ,am gasit anuntul pe Publi si am facut telefonic programare.Are garsoniera pe str.Mioritei la etaj 1.Mi-am dat seama dupa accent ca fatuca este de peste Prut si parea interesant.Ajuns in garsoniera constat ca pozele din anunt nu erau ale ei dar semanau oarecum.Cu ceva timp in urma avea multe anunturi cu pozele ei ;Monica,Carla ...etc .Primele doua poze sunt din anuntul actual (nu sunt reale) iar urmatoarele doua poze sunt conforme cu realitatea (anunturile vechi).Am ales totusi varianta cu o finalizare (anal inclus).A inceput fatuca sa se joace neprotejat  cu "ciucurel " - chiar este buna la oral (fara graba,atentie la oua) si dupa o i-au la NP (obisnuit) dupa care am trecut la AP (destul de ok) dar scoate un porumbel din gura : se poate sa facem analul si neprotejat !! WTF !!! Mi-a cazut capul !! Devenisem stresat sa nu se rupa prezervativul ! si am dat incet pana am terminat .Cat de handicapata poti fi ,sa faci AN ?!?

-locatie - 6 (cam mizerie)

-aspect - 7 (cam obosita si trecuta )

-igiena - 9 (curata la exit-ul anal)

-oral N - 9 (priceputa)

-normal P - 7(nimic de senzatie ! doar sta si primeste)

-anal P - aici chiar este priceputa cat de cat - nota 0 pentru faptul ca face si neprotejat

-atitudine ok fata de client

post-240184-0-33132400-1507445694_thumb.png

post-240184-0-99854700-1507445707_thumb.jpg

post-240184-0-20556900-1507445720_thumb.jpg

post-240184-0-05852800-1507445732_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Este topic. Era, sau poate este in continuare, colega cu o batoza mare de culoare inchisa (sa nu zic cioara) si care umbla cu niste garoi prin locatie...a descris un coleg o intalnire cu ele 2 si cu pestii din locatie. Nu prea vorbea bine romaneste in acea perioada, zicea colegul care o vizitase ca este din ucraina. In fine

  • Like 1
Link spre comentariu

parca citisem la un moment dat ,despre una de care spunea un coleg ca a capsat-o ( una din Ucraina care nu intelegea o boaba din limba romana ,cica puteai sa o injuri si nu intelegea nimic) dar tot colegul spunea ca era buna la pat . Asta spune ca este de 10 ani in tara si locul de baza al ei ar fi in capitala. Fatuca asta ar fi din rep.Moldova ,nu din Ucraina si  stie bine romaneste dar cu usor accent de peste Prut.Chiar daca nu presteaza rau ,nu as reveni din cauza faptului ca presteaza si AN

Link spre comentariu
  • Oras:Londra
  • Oras:Londra

Salut la toti futaciosii...si nu numai..am fost si eu la tipa din poze si din punctul meu de vedere a fost ok,adica tipa era singura intrun apartament cu 2 camera (la partier-nu mai retin adresa)...Am fost de 3 ori la ea(total/5 H) iar prestatia a fost super ok ,adica nu ma lasat neterminat...am inceput cu in DT+NP+AP...in prima zi am luat 2H iar la al 3 lea nr a facut o muie de mia tras creierul prin pula....ca inconvenient a fost prosopul(nu prea m-am simtit in largul meu)..ca pret  tot pachetul 250/H.

     P.S......Nu doresc sa-i fac reclama dar tipa (cel putin cu mine)chiar si-a dat interesul sa plec ...HAPPY...

 

                                            Ciocane tari.... siii....bagau adanc....

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Vai de curul vostru....Nici macar reclama nu stiti sa va faceti....Si invata in pwla mea limba romana

Salut la toti futaciosii...si nu numai..am fost si eu la tipa din poze si din punctul meu de vedere a fost ok,adica tipa era singura intrun apartament cu 2 camera (la partier-nu mai retin adresa)...Am fost de 3 ori la ea(total/5 H) iar prestatia a fost super ok ,adica nu ma lasat neterminat...am inceput cu in DT+NP+AP...in prima zi am luat 2H iar la al 3 lea nr a facut o muie de mia tras creierul prin pula....ca inconvenient a fost prosopul(nu prea m-am simtit in largul meu)..ca pret tot pachetul 250/H.

P.S......Nu doresc sa-i fac reclama dar tipa (cel putin cu mine)chiar si-a dat interesul sa plec ...HAPPY...

 

Ciocane tari.... siii....bagau adanc....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Londra
  • Oras:Londra

Vai de curul vostru....Nici macar reclama nu stiti sa va faceti....Si invata in pwla mea limba romana

 

Zi-mi si mie unde am gresit la ce am scris sau incorect exprimat in legatura cu limba Romana........Iar pentru inteligenta ta ...NU AM CUM SA-MI FAC RECLAMA.... am scris doar parerea mea fata de prestatia si "efortul"care l-a depus tipa...pentru mai multe detalii suna-ma la 00447539085008..TU ASTA CARE SCRII CORECT GRAMATICAL SI ESTI CEL MAI DESTEPTI DINTRE TOTATI.....AROGANTUL PULII...

Link spre comentariu

Am vizitat si eu aceasta fata din poze dar la alt numar de telefon. Dar nu stiu ce va plangeti atata ca stie fata meserie nu prea atie romaneste dar meserie stie si analul protejat il face. Oralul il face bine de tot si neprotejat daca doriti. Locatia pe langa piata mioritei la partier cum zicea cineva.

Eu am vizitato de multe ori si mereu am fost foarte multumit de prestatia ei comaparativ cu altele de pe aici.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...