Sari la conținut

PROXENET LIVE 4-TEHNICI DE ELIMINARE A USERILOR INCOMOZI-ATACUL CLONELOR,CONTURI COMUNE


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tocmai asta nu intelege baba dementa,daca vroiam sa-i facem rau,o faceam legal,simplu si eficient.

Parcă înțelege ea, ceva? Chiar nu am vrut să-i fac rău și, nici acum nu vreau. Legal, așa cum ai zis tu. Încă nu sunt dispus să fac rău cuiva, mai ales unei persoane care din asta trăiește și care o avea și ea, problemele ei. Încă...

  • Like 5
  • Minus 23
Link spre comentariu

n-am.ce.face.acum, on 09 Oct 2017 - 12:32 AM, said:snapback.png

De acord, nu mai este niciun dubiu, e bolnava. Nu faceti misto ca nu glumesc.
Care o cunoaste sa faca bine sa o convinga la un consult. Noua ni se rupe, poate sa abereze mult si bine pe aici, se alege praful si de restul intelegerii ei a realitatii... Asta este un virtual.
Adina! Unde esti, in pana mea, vino sa ajuti fata! (Fara misto)  :(

I-am zis și eu Adinei, că dacă tot e un fel de Jimmy Hoffa al prestatoatelor, să o ajute într-un fel pe tanti asta. Sincer, e grav! Nu că am avea noi toate țiglele pe casă, dar la ea a fost uragan! 

 

S-a intors lumea ! O drogata si un tigan dependent de strapon hartuiesc o doamna care nu doreste decat sa fie lasata in pace. De balaceanca sunteti voi mai nemernicilor !

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Eu, sincer, nu stiu, cine sunt boschetarii astia, gen @satulcuprosti, @dmx sau altii cu cont premium, insa, ceea ce stiu, cu siguranta, este faptul ca au platit pentru dreptul de a arata lumii cat sunt de prosti.

 

Probabil, useri din esaloanele inferioare, iar acum, frustrarile lor si-au gasit un mijloc prin care sa fie expuse.

Era un topic, gen ''Cat de prost sa fii sa platesti cont premium'?'.Raspuns : cat satulcuprosti/dmx.

 

Prosti i-a mai facut.Si pe astia.

Bubutz ce-o mai face ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Parcă înțelege ea, ceva? Chiar nu am vrut să-i fac rău și, nici acum nu vreau. Legal, așa cum ai zis tu. Încă nu sunt dispus să fac rău cuiva, mai ales unei persoane care din asta trăiește și care o avea și ea, problemele ei. Încă...

Baba dementa inca nu intelege ca tot tavalugul asta a venit peste ea,atunci cand s-a aliat cu rapandulele afumate,Miky77,Adina,Anonna..........Dar si pentru basinile de mare intelectuala pe care le fasaie,ea fiind doar o frectionera si atat.

  • Like 10
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Picon si Pipilica si-au unit fortele si au devenit pretini de catarama.Acum 3 luni se injurau de mama si de strapoane.

Cel mai inteligent user, adica Pipilica si cel mai hartuitor, Picon, in lupta cu, Dumnezeu stie ce, de fapt nici EL.

 

Vorba unuia de pe aici : ''ti-ai dracu' de limburici anali modificati genetici''.

Misskin,te-a cinstit Bubutz cu o chiftea si o bere,sau ti-a dat-o prin gura?

Vad ca acum te milogesti de Marta,Adina.........sa-i dea minusuri lui Picon,ca deh....e scump pentru tine un cont SP.

Ti-ai dracu' de milionari zgarciti.

  • Like 10
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

n-am.ce.face.acum, on 09 Oct 2017 - 12:32 AM, said:snapback.png

 

I-am zis și eu Adinei, că dacă tot e un fel de Jimmy Hoffa al prestatoatelor, să o ajute într-un fel pe tanti asta. Sincer, e grav! Nu că am avea noi toate țiglele pe casă, dar la ea a fost uragan! [/size]

 

S-a intors lumea ! O drogata si un tigan dependent de strapon hartuiesc o doamna care nu doreste decat sa fie lasata in pace. De balaceanca sunteti voi mai nemernicilor ![/size]

* Bălăceanca ... analfabetule!

Picon si Pipilica si-au unit fortele si au devenit pretini de catarama.Acum 3 luni se injurau de mama si de strapoane.

Cel mai inteligent user, adica Pipilica si cel mai hartuitor, Picon, in lupta cu, Dumnezeu stie ce, de fapt nici EL.

 

Vorba unuia de pe aici : ''ti-ai dracu' de limburici anali modificati genetici''.

Prost te-a mai făcut!
  • Like 5
  • Minus 23
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Misskin,te-a cinstit Bubutz cu o chiftea si o bere,sau ti-a dat-o prin gura?

Vad ca acum te milogesti de Marta,Adina.........sa-i dea minusuri lui Picon,ca deh....e scump pentru tine un cont SP.

Ti-ai dracu' de milionari zgarciti.

vezi cum bagi batu "pan" gard..?..nu s-a milogit nimeni la mine sa dau ,minusuri...daca dau..dau din proprie initiativa..ca sa atrag atentia ca nu-mi place posttarea cutare..cu Picon chiar n-am ce imparti ..si pana la urma cu nimeni de aici. 

Voi chiar aveti mult timp liber..prea mult

 

semnat: "huiduma" :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 12
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

vezi cum bagi batu "pan" gard..?..nu s-a milogit nimeni la mine sa dau ,minusuri...daca dau..dau din proprie initiativa..ca sa atrag atentia ca nu-mi place posttarea cutare..cu Picon chiar n-am ce imparti ..si pana la urma cu nimeni de aici. 

Voi chiar aveti mult timp liber..prea mult

 

semnat: "huiduma" :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Aolooo m-am speriat de poza aia :)))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...