Sari la conținut

PROXENET LIVE 4-TEHNICI DE ELIMINARE A USERILOR INCOMOZI-ATACUL CLONELOR,CONTURI COMUNE


Postări Recomandate

  • Oras:nu spun
  • Oras:nu spun

Să mă laud la nepoți.  :laugh2  Nu e vorba că mă încălzește sau nu, pe mine, ci de faptul că se dă corectă. Spune că nu oferă servicii sexuale (care nu sunt stipulate legal în legislație, deci, neimpozabile), ci masaj terapeutic, o activitate legală, care e impozabilă, care presupune condiții de igienă și dotări corespunzătoare, deci controlabilă de către instituțiile abilitate. Iar masturbarea (best cock massage  :laugh2 ), ce poola mea o fi? Nu servicii sexuale? Fie că e taxată, ori bonus, cum mănâncă ea căcat.

 

P.S. Nu-mi mai băga țâțele alea în ochi, că mă apucă dracii ăia mari! :blushing2

 

Pe mine m-ar interesa cum ar putea fi stipulate ilegal in legislatie. :slap2

Prostovan mai esti, fasolarule!

 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:)).Nu stiu sa fie de treaba.Apropo imi da unul mereu cu minus.Cine e ala,ce probleme are?

 

E acelasi dement caruia i-am spus sa se duca in pula mea!  :laugh2

O face pe una idioata ca-si da singura puncte, apoi se puncteaza singur si spune ca e de valoare contul SP...  :slap2

A mai scapat un bolnav de la Obregia.  :pope

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E acelasi dement caruia i-am spus sa se duca in pula mea!  :laugh2

O face pe una idioata ca-si da singura puncte, apoi se puncteaza singur si spune ca e de valoare contul SP...  :slap2

A mai scapat un bolnav de la Obregia.  :pope

Da,intelegeam daca ii ziceam ceva,dar vad ca orice postez imi da pe minus

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...