Sari la conținut

Stiti vreo fata care cauta sponsor in oradea?


huuugecock

Postări Recomandate

Am tot urmarit discutiile de pe aici dar nu am vazut nici o fata din oradea de pe cautsponsor/seekingarangement. Daca aveti informatii utile, scrieti aici. Multumesc

 

vezi ca este si sugardateres. poate ai mai mult noroc acolo. Este si un thread deschis pent sugardaters. Daca nu gasesti in comentariile de acolo, incearca sa adresezi o intrebare, poate cineva are idee.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am tot urmarit discutiile de pe aici dar nu am vazut nici o fata din oradea de pe cautsponsor/seekingarangement. Daca aveti informatii utile, scrieti aici. Multumesc

Ai incercat sa cauți pe aplicații mai populare cum ar fi Tinder sau badoo? Poate ai noroc , acolo cred că găsești fete mai tinere , trebuie numai sa ai grija cum le abordezi.
  • Like 1
Link spre comentariu

Am tot urmarit discutiile de pe aici dar nu am vazut nici o fata din oradea de pe cautsponsor/seekingarangement. Daca aveti informatii utile, scrieti aici. Multumesc

Hello, nu știu dacă se încadrează la ce dorești tu, eu am o sugarbaby pe care sunt dispus sa o împart, pentru beneficiul exclusiv al ei. Are 21 de ani, super sexy și futacioasa :-) Va fi ceva ocazional pt ca nu suntem din Oradea dar o sa fim în zona în week-end, dacă ești interesat putem discuta detalii pe whatsapp - 0725725102

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Hello, nu știu dacă se încadrează la ce dorești tu, eu am o sugarbaby pe care sunt dispus sa o împart, pentru beneficiul exclusiv al ei. Are 21 de ani, super sexy și futacioasa :-) Va fi ceva ocazional pt ca nu suntem din Oradea dar o sa fim în zona în week-end, dacă ești interesat putem discuta detalii pe whatsapp - 0725725102

 

adica...ii oferi sa te futa si pe tine?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: madalina.mm11
  • Oras:Kalamata
  • Telefon: madalina.mm11
  • Oras:Kalamata

Hello, nu știu dacă se încadrează la ce dorești tu, eu am o sugarbaby pe care sunt dispus sa o împart, pentru beneficiul exclusiv al ei. Are 21 de ani, super sexy și futacioasa :-) Va fi ceva ocazional pt ca nu suntem din Oradea dar o sa fim în zona în week-end, dacă ești interesat putem discuta detalii pe whatsapp - 0725725102

Asta chiar imi place :)) impresariat corect si responsabil

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...