Sari la conținut

Teodora-bucuresti (vizita in Sibiu)0764588482


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Disponibilă pentru programari ❤❤❤

 
In trecut am notat pozitiv faptul ca fetele au pe cineva sa le faca programarile. Neconfirmat deocamdata.
 
Am sunat pt o programare la Yren - cam fully booked pe azi, am sunat apoi pe nr lui Teo desi stiam ca imi raspunde aceeasi domnisoara. Nu a reusit sa ma lamureasca cand e libera Teo,
apoi mi-a spus sa astept, si cum ne-cum mi-a inchis... :slap2
 
Am dat SMS cu doua intervale in care am timp azi pt o vizita ori la Teo ori Yrene - niciun raspuns.
Banuiesc ca aceeasi domnisoara le raspunde si pe forum, asa ca astept un raspuns daca isi ia in serios munca de secretariat  :callyou
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat astazi pe Teodora,gagica arata foarte bine.

Un oral super cu priviri provocatoare comparabil cu cel facut de Andreea .

La normal se misca bine ,nota 10 .

Raport calitate pret foarte ok.

Pacat ca nu sta mult in Sibiu .

Te pup
Link spre comentariu
Vizitator stefanel1923
Reputație: 0

ÃŽn această seara am avut deosebita placere sa o cunosc si eu pe Teodora. Am facut programarea telefonic. Mi-a placut vocea ei la tel : clara,explicita . Locatia - se afla pe strada Doamna Stanca. Bella: O fată tânără si foarte frumoasă, fiind prima intalnire am rămas surprins să întâlnesc o fată asa comunicativă . Este foarte ok din toate punctele.

Foarte frumos propotionata : sani frumosi ,naturali, picioare frumoase și zambetul superb.

Note : Locatia - ap ok , curat - nota 10; Fata - 9.5 frumoasă ; Corp -9.5; Oral - 10 foarte bun, au fost ceva artificii din partea ei la oral, o suge bine bine, are o tehnică aparte.

Igiena - 10 , extrem de curata , miroase frumos , o placere . Voi reveni cu siguranță. Multumesc frumos Teodora. By pijamale cu ursulet😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ÃŽn această seara am avut deosebita placere sa o cunosc si eu pe Teodora. Am facut programarea telefonic. Mi-a placut vocea ei la tel : clara,explicita . Locatia - se afla pe strada Doamna Stanca. Bella: O fată tânără si foarte frumoasă, fiind prima intalnire am rămas surprins să întâlnesc o fată asa comunicativă . Este foarte ok din toate punctele.

Foarte frumos propotionata : sani frumosi ,naturali, picioare frumoase și zambetul superb.

Note : Locatia - ap ok , curat - nota 10; Fata - 9.5 frumoasă ; Corp -9.5; Oral - 10 foarte bun, au fost ceva artificii din partea ei la oral, o suge bine bine, are o tehnică aparte.

Igiena - 10 , extrem de curata , miroase frumos , o placere . Voi reveni cu siguranță. Multumesc frumos Teodora. By pijamale cu ursulet

Te pup (pijamalute) 😂😂😂:) :)
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

mai fratilor pot sa stiu si eu pt ce e 10 ala?? nu bag vina sincer m-am uitat si eu putin la poze poate are servicii super bune dar in 10 se da si cand are corp tot asa

Te referi la recenzia de mai sus?

Citește încă odată notele.

9,5 corp, 10 la oral, 10igiena, apartament curat 10 ..... ce mai trebuie? Ce nu e clar?.

Citiți mai pe răgaz dacă nu e clar și nu înțelegeți.

Omul a fost impresionat placut și mulțumit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...