Sari la conținut

Tanara 18 ani noua in tm


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Nu vreau să vorbesc aiurea, dar în poza a doua se văd ceva cicatrici pe mână. Poate niște tăieturi cu lama?!? Dacă ma înșel îmi cer scuze.

Oricum, ținând cont de prezumția de nevinovăție, poate anunțul e formulat aiurea și de fapt doar oralul e neprotejat. Sper să fie așa!

Link spre comentariu

Am sunat la domnisoara sa vad cum sta treaba daca chiar e nebuna Doamne iartama si intradevar face si sex neprotejat dar vad ca are telefonul  inchis.Poate are noroc cineva si o prinde si ne spune cum sta treaba.Daca intre timp dau eu de ea va spun pentru ca daca intradevar se confirma ca fata asta face sex neprotejat e o adevarata bomba biologica.

  • Like 2
Link spre comentariu

eu zic ac e un alt caz de proxenetism pe fata............pe langa ca fata e fortata, cei care merg la ea risca mai mult decat cred ei........ nu inteleg cum, constient, tu sa mergi la curve si sa accepti normal neprotejat!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sunt oameni care probabil isi doresc sa fie jefuiti, violati le place sa traiasca viata la limita :D

 

Pai la cat de infect arata locatia aia din poze, sexul neprotejat s-ar putea sa fie cea mai mica dintre problemele tale. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am mai vazut tipe cu astfel de taieturi, nu stiu daca va amintiti era o copila blonda cu sani mari foarte frumosi pe Holdelor, pe langa scoala Blitz. Ea avea taieturi facute pe sani.

 

Mai sus ma refeream la faptul ca oamenii care merg la astfel de anunturi sunt inconstienti. Locatie infecta, dai banii tipei dupa care nu mai vrea sa faca nimic sau iti cere in plus bani pentru chestii pe care deja le-ai stabilit, te duci la baie iti sustrage bani din portofel. Daca faci scandal sa primesti banii inapoi te trezesti cu o vreo ceafa lata din camera cealalta, sau tipa devine dintr-o data **spam editat** chiar daca inainte sa-i dai banii avea 19 ani. 

 

Ce rost are sa-ti complici viata inutil, sunt destule tipe ok de 18-19 ani in Timisoara, unele care sunt de ceva timp pe aici, altele care vin in vizita.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna ma sunat, si mi-a spus ca face  AN , WTF cred ca tipa nu a auzit  e BTS , nici nu stiu cum e mai bine sa facem in astfel de cazuri, Ori e fortata ori saraca nu stie nimic din lumea asta.

 

daca aveti idei  legate de  acest caz  ar ttrebuii impartasite

Link spre comentariu

nu va mai mirati ca se gassc oameni sa mearga la ea, din pacate......nici nu m-as mira sa nu fie ocupata constanta. Eu zic ca aceea care merg sunt si mai inconstienti. Daca ai familie si iei ceva boala, ce faci, duci si acasa, PLM!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...