Sari la conținut

Pisi, ramai cu bine!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:)) Tu ti ai dat plus singura ? Wtf idioato

 

Ia de aici -

Simti puterea ? Da ?? Vezi asta inseamna sa fii SUPER PREMIUM USER !  :atm

 

Ps: mi -am dat plus singur ... pt ca de .. pot in pula mea  :))

 

Luati va super premium acum pana cand nu l scumpeste pisicutz , pt ca contul de super premium ofer prea multa valoare sincer sa fiu doar pt 16 euro !

 

cumpara ti un SP si da -ti minusuri de pe al pe contul asta . O sa fii banat usor.

 

Rozkendra a fost banata . Sa i fie tarana usoara  :(

 

Ps: sa ma pis pe pizda ei.

 

Valeo !!!

Cine i asta ? Anonna ?! PUUUKEE

 

Pai probabil nu  i -a placut de tine si de locatie , si s-a gandit daca tot a venit , sa faca si o laba  :) asa de a dracului  :))

 

Poftim user "valoros"! Nu are nimic de spus decat aberatii sau jigniri si puncteaza cu minus pe cine prinde, orice postare.

 

Pisicuts, forumul deja este mega plictisitor, nu prea mai ai ce sa citesti in afara de niste certuri intre gay care se tot muiesc...

Asta e cireasa pe tort.

Eu am plecat, sunt satula la fiecare postare sa vad in notificari asta!  :bye

cumpara ti un SP si da -ti minusuri de pe al pe contul asta . O sa fii banat usor.

post-109659-0-25936400-1507704032_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cel mai interesant Topic

 

Amandina  si vesnicele ei probleme existentiale  :laugh2

 

https://38.media.tumblr.com/8a8a57424365277da3d22ef753233f11/tumblr_mhrgovd7d11rxbkjao1_500.gif

  • Like 25
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

 

 

Poftim user "valoros"! Nu are nimic de spus decat aberatii sau jigniri si puncteaza cu minus pe cine prinde, orice postare.

 

Pisicuts, forumul deja este mega plictisitor, nu prea mai ai ce sa citesti in afara de niste certuri intre gay care se tot muiesc...

Asta e cireasa pe tort.

Eu am plecat, sunt satula la fiecare postare sa vad in notificari asta!  :bye

 

 

Cea mai mare greșeală pe care o poate face un user Nimfomane este să ia în serios ceea ce se petrece pe Nimfomane.

  • Like 19
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cea mai mare greșeală pe care o poate face un user Nimfomane este să ia în serios ceea ce se petrece pe Nimfomane.

poate nu era de luat in serios inaintea aparitiei conturilor  SP...dar acum..cand orice nebun pune ochii pe oricine spre a-l minusa cu scopul de a-l elimina....nu ai cum sa nu iei in serios

  • Like 3
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

poate nu era de luat in serios inaintea aparitiei conturilor  SP...dar acum..cand orice nebun pune ochii pe oricine spre a-l minusa cu scopul de a-l elimina....nu ai cum sa nu iei in serios

Si ce daca il elimina ? In secunda doi si a facut alt cont.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Cea mai mare greșeală pe care o poate face un user Nimfomane este să ia în serios ceea ce se petrece pe Nimfomane.

 

poate nu era de luat in serios inaintea aparitiei conturilor  SP...dar acum..cand orice nebun pune ochii pe oricine spre a-l minusa cu scopul de a-l elimina....nu ai cum sa nu iei in serios

Procedeul prin care ii spui cuiva ca are perfecta dreptate, insa mananca cacat :)))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

poate nu era de luat in serios inaintea aparitiei conturilor  SP...dar acum..cand orice nebun pune ochii pe oricine spre a-l minusa cu scopul de a-l elimina....nu ai cum sa nu iei in serios

 

Și dacă te elimină CE? Îți ia viața, îți ia dragostea, îți ia de la gură? Îți faci alt cont și intri din nou. Dacă mai vrei. Sau te duci în altă parte dacă aici nu-ți mai place.

Lumea s-a întors cu susul în jos, nene. Ăștia care ne conduc și ăia care ne-au condus își bat joc de noi, cu disputele lor de doi lei și dezinteresul față de binele colectiv, justiția e o armă politică ori o zdreanță trasă și ruptă de toți, în lume în fiecare secundă mor copii de boală, de război, sau suferă cu pântecele lipit de coaste, și atâtea alte năzdrăvănii de acest gen - iar unii oftează că își pierd contul pe Nimfomane.

Da, lumea a luat-o razna, frate.

  • Like 6
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

e aiurea..dupa parerea mea

Atita timp cit iti vezi de treaba si nu intri in polemici aiuritoare, nimeni nu are ceva cu tine, din senin, sa inceapa sa ti dea minusuri.

 

Cu exceptia politelor vechi care se platesc indiferent de situatie.

 

Parerea mea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

poate nu era de luat in serios inaintea aparitiei conturilor  SP...dar acum..cand orice nebun pune ochii pe oricine spre a-l minusa cu scopul de a-l elimina....nu ai cum sa nu iei in serios

Bănuiesc că te referi și la camarada ta, Marta.

  • Like 6
  • Minus 23
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Cea mai mare greșeală pe care o poate face un user Nimfomane este să ia în serios ceea ce se petrece pe Nimfomane.

 

asta cere  timp , sedimentare,intelegere

 

poate nu era de luat in serios inaintea aparitiei conturilor  SP...dar acum..cand orice nebun pune ochii pe oricine spre a-l minusa cu scopul de a-l elimina....nu ai cum sa nu iei in serios

 

betiia puterii virtuale :pepsi

 

 

 

Procedeul prin care ii spui cuiva ca are perfecta dreptate, insa mananca cacat :)))

 

da,fiecare cu adevarul lui, unii ajung  si la un numitor comun :group

 

Și dacă te elimină CE? Îți ia viața, îți ia dragostea, îți ia de la gură? Îți faci alt cont și intri din nou. Dacă mai vrei. Sau te duci în altă parte dacă aici nu-ți mai place.

Lumea s-a întors cu susul în jos, nene. Ăștia care ne conduc și ăia care ne-au condus își bat joc de noi, cu disputele lor de doi lei și dezinteresul față de binele colectiv, justiția e o armă politică ori o zdreanță trasă și ruptă de toți, în lume în fiecare secundă mor copii de boală, de război, sau suferă cu pântecele lipit de coaste, și atâtea alte năzdrăvănii de acest gen - iar unii oftează că își pierd contul pe Nimfomane.

Da, lumea a luat-o razna, frate.

 

adevarat, albul e vazut negru si negrul ,imaculat, :no2 in manipularea asta,globala,culorile  vietiii , ajung pasteluri

 

Atita timp cit iti vezi de treaba si nu intri in polemici aiuritoare, nimeni nu are ceva cu tine, din senin, sa inceapa sa ti dea minusuri.

 

Cu exceptia politelor vechi care se platesc indiferent de situatie.

 

Parerea mea.

 

adica un fel de ,, urmasilor mei Vacaresti, las voua mostenire ,,,polite vechi si-a clonelor inmultire :laugh2

  • Like 10
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

asta cere  timp , sedimentare,intelegere

 

 

 

betiia puterii virtuale :pepsi

 

 

 

da,fiecare cu adevarul lui, unii ajung  si la un numitor comun :group

 

 

 

adevarat, albul e vazut negru si negrul ,imaculat, :no2 in manipularea asta,globala,culorile  vietiii , ajung pasteluri

 

 

 

adica un fel de ,, urmasilor mei Vacaresti, las voua mostenire ,,,polite vechi si-a clonelor inmultire :laugh2

Cam asa ceva...:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

asta cere  timp , sedimentare,intelegere

 

 

 

betiia puterii virtuale :pepsi

 

 

 

da,fiecare cu adevarul lui, unii ajung  si la un numitor comun :group

 

 

 

adevarat, albul e vazut negru si negrul ,imaculat, :no2 in manipularea asta,globala,culorile  vietiii , ajung pasteluri

 

 

 

adica un fel de ,, urmasilor mei Vacaresti, las voua mostenire ,,,polite vechi si-a clonelor inmultire :laugh2

Postarea asta e un fel de justificare, sau ce? Cum comentezi faptul că Adina te-a făcut nebună?
  • Like 5
  • Minus 23
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Postarea asta e un fel de justificare, sau ce? Cum comentezi faptul că Adina te-a făcut nebună?

n-am facut-o pe ea  nebuna...ea si-a facut cont verde sa se apere...altii sunt nebunii aaici...si nu te face ca nu vezi

  • Like 5
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

n-am facut-o pe ea  nebuna...ea si-a facut cont verde sa se apere...altii sunt nebunii aaici...si nu te face ca nu vezi

E același lucru, dar ... gura păcătosului, adevăr grăiește. Să se apere? O apară contul verde, doar Pisicuts ar putes-o bana. Ce face ea, e doar o răzbunare măruntă, de om mărunt, pentru ceva ce ea a început și pentru...nimic, pentru un rezultat nul.

Eu nu am cont verde, nici clonă. În momentul cand dai minusuri la postări neutre, cuminți, unele de ani de zile, afirmând că nu sancționezi decât postări jignitoare crezi că e semn de sănătate mintală? Dacă nu ai replică suficient de coerentă sau credibilă, ce îți rămâne? Este prima oară, în nebunia asta, când aduc vorba sau reacționez, dar după mintea ei, eu fac tapaj, nu ea care deschide și topice pentru a se plânge.

  • Like 9
  • Minus 23
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

...in fiecare secundă mor copii de boală, de război, sau suferă cu pântecele lipit de coaste, și atâtea alte năzdrăvănii de acest gen - iar unii oftează că își pierd contul pe Nimfomane.

Da, lumea a luat-o razna, frate.

Eu îmi pun doar o simpla intrebare...

De ce mi se impune sa oftez?

Poate ca eu ma surprind fiind catarata intr-un copac sau stau in pluta la piscina si privesc cerul chiar in momentul...cand niste prosti imi fac bananarea contului sau un copil moare intr-o explozie in războiul nu stiu cui!

De ce se cere oftatul meu?...

Mie aceasta imi da de gandit...căci conflictele si-au gasit si isi gasesc răspunsul deja de mii de ani.

  • Like 10
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

E același lucru, dar ... gura păcătosului, adevăr grăiește. Să se apere? O apară contul verde, doar Pisicuts ar putes-o bana. Ce face ea, e doar o răzbunare măruntă, de om mărunt, pentru ceva ce ea a început și pentru...nimic, pentru un rezultat nul.

Eu nu am cont verde, nici clonă. În momentul cand dai minusuri la postări neutre, cuminți, unele de ani de zile, afirmând că nu sancționezi decât postări jignitoare crezi că e semn de sănătate mintală? Dacă nu ai replică suficient de coerentă sau credibilă, ce îți rămâne? Este prima oară, în nebunia asta, când aduc vorba sau reacționez, dar după mintea ei, eu fac tapaj, nu ea care deschide și topice pentru a se plânge.

Nici ea nu a avut cont verde si a fost banata, iar tu in comparatie cu ea esti complet inutil...
  • Like 10
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Eu îmi pun doar o simpla intrebare...

De ce nu se impune sa oftez?

Poate ca eu ma surprind fiind catarata intr-un copac sau stau in pluta la piscina si privesc cerul chiar in momentul...cand niste prosti imi fac bananarea contului sau un copil moare intr-o explozie in războiul nu stiu cui!

De ce se cere oftatul meu?...

Mie aceasta imi da de gandit...căci conflictele si-au gasit si isi gasesc răspunsul deja de mii de ani.

esti pe langa subiectul topicului. mergi si fumeaza ceva de calitate si baga un somnic.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

 

 

Poftim user "valoros"! Nu are nimic de spus decat aberatii sau jigniri si puncteaza cu minus pe cine prinde, orice postare.

 

Pisicuts, forumul deja este mega plictisitor, nu prea mai ai ce sa citesti in afara de niste certuri intre gay care se tot muiesc...

Asta e cireasa pe tort.

Eu am plecat, sunt satula la fiecare postare sa vad in notificari asta!  :bye

 

 

a plecat amanda ..pana maine seara

 

  • Like 3

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...