Sari la conținut

Pisi, ramai cu bine!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deci,in concluzie,io’ cu Pamfil suntem de vină,este?????

Chiar asa pieze-rele sa fim?

Cand te duci la urmatorul job,să-ți zică cineva de deochi inainte

 

Am deja un job asigurat, dar nu-mi place si un interviu...

Hai cu blestemele!  :laugh2

 

Eu m-am convins de un lucru, cu cat iti doresti ceva, cu atat nu-l primesti. Un bou, de exemplu, cu cat mi-a reprosat ca a cheltuit bani cu mine si mi-a numarat tigarile, cu atat a ajuns in saracie si mai mare... Aseara voia sa-l iert, dintr-odata a inceput sa creada in karma...  :laugh2

Nu mai sunt dispusa sa iert lucruri importante.  :no2

Haios e ca dupa mine a facut credite si imprumuturi pentru o pustoaica de 17 ani pe care nici nu a futut macar.  :laugh2

Lupta se termina cand murim, pana atunci... 

Daca destinul meu este sa schimb N case si N joburi, fie.

Recunosc cand e greseala mea, dar la ultimele 2 joburi abia am ajuns acasa la cat am bagat, ma durea fiecare firicel de muschi, iar intelectual ma bufneste si rasul cand mie spune ca peste o luna o sa fiu la nivelul celor care sunt de cateva luni/ un an.

Cu toata modestia, ii "bat" in cateva zile.

Am facut spumele marii ca nu mi-a raspuns la tel sau mesaj... Nu are ce sa-mi reproseze! N-are nici coaie sa spuna macar "Imi pare rau!"

Traim in Romania...

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Am deja un job asigurat, dar nu-mi place si un interviu...

Hai cu blestemele! :laugh2

 

Eu m-am convins de un lucru, cu cat iti doresti ceva, cu atat nu-l primesti. Un bou, de exemplu, cu cat mi-a reprosat ca a cheltuit bani cu mine si mi-a numarat tigarile, cu atat a ajuns in saracie si mai mare... Aseara voia sa-l iert, dintr-odata a inceput sa creada in karma... :laugh2

Nu mai sunt dispusa sa iert lucruri importante. :no2

Haios e ca dupa mine a facut credite si imprumuturi pentru o pustoaica de 17 ani pe care nici nu a futut macar. :laugh2

Lupta se termina cand murim, pana atunci...

Daca destinul meu este sa schimb N case si N joburi, fie.

Recunosc cand e greseala mea, dar la ultimele 2 joburi abia am ajuns acasa la cat am bagat, ma durea fiecare firicel de muschi, iar intelectual ma bufneste si rasul cand mie spune ca peste o luna o sa fiu la nivelul celor care sunt de cateva luni/ un an.

Cu toata modestia, ii "bat" in cateva zile.

Am facut spumele marii ca nu mi-a raspuns la tel sau mesaj... Nu are ce sa-mi reproseze! N-are nici coaie sa spuna macar "Imi pare rau!"

Traim in Romania...

Incearca sa nu te mai implici emotional la urmatorul job,pt simplu fapt ca majoritatea oamenilor din tara asta sunt niste mizerii egoiste si normal se comportă in consecintă😩😩

Deja am dat cu tămâie si aghiasmă peste ultimul post ca sa nu-ti fie de deochi la urmatorul job😂😂😂😂

PS:Pamfile,ai cuvantul!😂😂😂😂

  • Like 7
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incearca sa nu te mai implici emotional la urmatorul job,pt simplu fapt ca majoritatea oamenilor din tara asta sunt niste mizerii egoiste si normal se comportă in consecintă

Deja am dat cu tămâie si aghiasmă peste ultimul post ca sa nu-ti fie de deochi la urmatorul job

PS:Pamfile,ai cuvantul!

 

:2qm40hg

Intuitia imi spune ca ma car degeaba la interviu... nu pot sa accept nici jobul ala... m-am saturat sa stau acasa... Pana mea, mai bine mai astept decat sa accept ceva ce nu-mi place ca sunt in urgenta.

Lasa-l pe Pamfil, e cel mai smardoi pe aici, daca ai vedea ce cumintel si iubaret e in viata reala... :laugh2  :crazylove

Data trecuta zicea ca poate nu-l primesc... acum chiar nu-l primesc!  :rax2  :(

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Incearca sa nu te mai implici emotional la urmatorul job,pt simplu fapt ca majoritatea oamenilor din tara asta sunt niste mizerii egoiste si normal se comportă in consecintă😩😩

Deja am dat cu tămâie si aghiasmă peste ultimul post ca sa nu-ti fie de deochi la urmatorul job😂😂😂😂

PS:Pamfile,ai cuvantul!😂😂😂😂

 

 

Pamfil zice ca amanda trebuie sa meargă pe burta, sa nu se mai entuziasmeze pe aici când face rost de job, ca nu interesează pe nimeni.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pamfil zice ca amanda trebuie sa meargă pe burta, sa nu se mai entuziasmeze pe aici când face rost de job, ca nu interesează pe nimeni.

 

Daca nu te intereseaza, de ce imi dai termen o saptamana - 2?!

Nu te intereseaza, dar nu te abtii...  :laugh2

As zice sa-mi mananci... dar nici pe mine nu ma intereseaza.  :rax2

 

Peseu: AMADA ma cheama si de urmatorul job nu o sa scriu pe forum sa nu te mai oftici asa tare, n-am nevoie de desene sa-mi dau seama seama cnd lumea se bucura cand nu-mi iese ceva... Ce crezi, tampitule, totul se intoarce! Mai incearca tu sa vrei ceva pe lumea asta!  :FIREdevil

Daca asta a sunat ipocrit, as pierde alte 3 joburi doar sa ma asigur ca tarfa aia nu a mai fraierit pe cineva... Small price to pay.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Amanda ce lucruri ai facut tu astazi pe care merita sa le impartasesti cu noi ??

 

Dupa postari de la Rozjendra... stii tu, jigniri, injuraturi de mama si urari de moarte... eu nu mai scriu. 

Ma crezi sau nu.

Contul inca nu e banat. Asta imi spune mai multe.

Succes, boss, la multi ne-ai plans de mila... putini am mai ramas, plecam si restul.

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Dupa postari de la Rozjendra... stii tu, jigniri, injuraturi de mama si urari de moarte... eu nu mai scriu. 

Ma crezi sau nu.

Contul inca nu e banat. Asta imi spune mai multe.

Succes, boss, la multi ne-ai plans de mila... putini am mai ramas, plecam si restul.

 

pre_1508541901__gip23233hy.gif

  • Like 2
  • Minus 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...