Sari la conținut

Colege la unirii: anna si inna 0735969337 0725087766


Vizitator

Postări Recomandate

Pai televizorul e in alta camera...

 

E ok blonda si comunicativa si draguta la fata, doar slab gfe si 1 fin = 15-20 min , am pompat pe fast forward

 

E cam cu nasul pe sus dar poate avea si farmec chestia asta

 

Telefonul insa nu e pe silent...

Link spre comentariu
  • Oras:Singapore
  • Oras:Singapore

Am ajuns si eu la blonda...

Nu atinge aia, nu acolo, la urechi ma gadila...

Atitudinea trebuia sa ma enerveze dar, nu.

Ridicat in picioare in pat , cu o mana infipta in par sa nu se poata retrage, incercam sa i o indes pe gat.zambeam si pompam

Am pus preze si schimbat cateva pozitii.zambeam si pompam...s a uitat ciudat, a intrebat dce zambesc.toata intalnirea am fost un zambet iar la refuzuri raspundeam binedispus.

Finalizare in gurita dus si plecat

Camera comuna de lucru, in living astepta un englez.

Ea fara dus inainte sau dupa. Skinny, blond suvitat, sani rotunzi, mici rotunzi.

Nu revin.stie de forum dar nu o inrereseaza

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns si eu la blonda...

Nu atinge aia, nu acolo, la urechi ma gadila...

Atitudinea trebuia sa ma enerveze dar, nu.

Ridicat in picioare in pat , cu o mana infipta in par sa nu se poata retrage, incercam sa i o indes pe gat.zambeam si pompam

Am pus preze si schimbat cateva pozitii.zambeam si pompam...s a uitat ciudat, a intrebat dce zambesc.toata intalnirea am fost un zambet iar la refuzuri raspundeam binedispus.

Finalizare in gurita dus si plecat

Camera comuna de lucru, in living astepta un englez.

Ea fara dus inainte sau dupa. Skinny, blond suvitat, sani rotunzi, mici rotunzi.

Nu revin.stie de forum dar nu o inrereseaza

Hm, mie mi-a zis ca nu face fin. orala.

Ai platit extra?

Link spre comentariu

Cred ca vrei sa fii răutăcios doar , eu zic ca tia cerut 50 pt oral nep, nu pentru fin orală pentru ca nu face deloc, am rugat-o eu cu bani mai multi si nu a vrut . Aaa ,posibil sa fi făcut finalizarea corporală .. . Într-adevăr fata nu accepta sa te apropii f mult de ea , este puțin distanță dar in același timp dulce te face sa uiți ca nu te lasa sa o săruți pe gât ,sâni.. pentru mine a fost super , cand voi mai avea ocazia ,voi reveni cu siguranța ! Super sociabilă , nota 10 pe linie !

P.S : Este chiar fata din poze am rămas mirat pentru ca in zona aceea nu foarte multe prestează servicii cu poze reale !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...