Sari la conținut

cuplu Trans si doamna


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Din curiozitate am incercat si eu...Din pacate am luat o muie si la propriu si la figurat.Am sunat si mi-a raspuns o voce senzuala.Am vrut sa stabilesc la telefon detaliile intalniri si serviciile pe care mi le vor oferii in schimbul sumei de 300 ron.Au fost de acord cu tot ce-am solicitat si m-au invitat la ele.Undeva in cartierul Tudor.Din pacate pozele de pe site nu erau reale.Am gasit cu totul altceva.Daca tot am ajuns acolo am zis sa experimentez si asta.M-au poftiti in camera unde am incercat din nou sa verific daca au inteles exact ce-mi doream.Da,da...bla,bla.Mi-au cerut banii inainte.le-am dat ,m-am dezbracat si doamna a inceput prima cu un sex oral protejat dupa care s-a bagat in seama si Transexualul.Dupa doaua minute doamna a plecat si am ramas cu transexualul care mi-a continuat sexul oral.Fiind excitat de experienta am terminat cam in 5 min.Crezand ca v-a urma si altceva am ramas in pat in timp ce transexualul s-a ridicat si ma poftit si pe mine sa ma ridic dandu-mi de inteles ca s-a terminat intalnirea noastra.Din pacate cam asta a fost experinta mea cu acest cuplu.Sunt niste excroci si va sugerez sa evitati astfel de personae.Raspund la numarul 0729/877086.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...