Sari la conținut

Sonya 0723030628‬‬ studentesse finesse


Vizitator batranul george

Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

Tel inchis in permanenta. O activa numai noaptea?

 

Am fost eu aseara la 23.00.Am inteles ca se vede cu putini pe zi ca e la inceput.

Am sfatuit-o sa isi fac si cont sa isi stabileasca si program, acum deciziile sunt la ea nu sunt purtatorul ei de cuvant.

De lucrat lucreaza, si nobody vorbise cu ea mai devreme.

  • Like 3
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da. Hai ca am prinso si eu la tel . Voce frumoasa, sigura pe ea. Oral si normal , oral nepro functie de igiena , normal pro. Tarife ( asa mi s-a specificat la tel ) : 200 fin / 30 min , locatia Nerva Traian .

La intrebarea mea si ora ce pret ar fi , mi-a răspuns 430 RON. Program probabil azi , incepand cu 19.30.

Sperca am fost de ajutor.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da. Hai ca am prinso si eu la tel . Voce frumoasa, sigura pe ea. Oral si normal , oral nepro functie de igiena , normal pro. Tarife ( asa mi s-a specificat la tel ) : 200 fin / 30 min , locatia Nerva Traian .

La intrebarea mea si ora ce pret ar fi , mi-a răspuns 430 RON. Program probabil azi , incepand cu 19.30.

Sperca am fost de ajutor.

La ce ora ai sunat-o de ai prins-o la tel.?

Tot sun la ore diferite din zi si nu ras

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu frate Sangre, nu am tastat gresit 430 RON a specificat dupa ce a facut o pauza . Si mie mi s-a parut ciudat pretul . Probabil jongleaza cu cifrele sa vada daca tine.

Confrate Bodo , am sunat la ora 17.30 si mi-a zis ca incepe treaba la 19.30 ( too late for me ).

  • Like 5
Link spre comentariu

Bai, frate, s-au terminat banii asta vara la Mamaia, BAC-ul nu l-a luat, pestele nu mai are bani de revizie la Audi ala inmatriculat pe Bulgaria, asa ca hai la muie si futut ca munca e pentru fraieri... Cum sa dai, ba, 450 de lei, adica 100 de euro, pe una de 1,65, sani mici si labii proeminente, asa cum o descrie confratele "batranul george" ? Pai, la 100 de euro iti iei, tata, top model pe foamea asta! Pe bune, 100 de euro pentru 1,65? Dar, ce, ba, e Maradona?

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

E Ok din toate puntele de vedere dar parca cam piperat prețul !!!pret Ok 150 fin cu 250 ora!!!parerea mea

 

Si eu i-am spus ca ar trebui ca pretul orei sa fie mai mic decat pretul unei finalizari x 2. In cazul ei e mai mare ceea ce va face probabil, sa aiba foarte rar doritori de ora.

 

Am vizitat-o de doua ori am platit 200+ 200 adica mai putin decat 450 si am avut parte de doua finalizari in zile diferite.Chiar nu inteleg logica.

 

Pe de alta parte fata e foarte misto si are o atitudine super.

  • Like 4
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:BUCHAREST
  • Oras:BUCHAREST

Bai, frate, s-au terminat banii asta vara la Mamaia, BAC-ul nu l-a luat, pestele nu mai are bani de revizie la Audi ala inmatriculat pe Bulgaria, asa ca hai la muie si futut ca munca e pentru fraieri... Cum sa dai, ba, 450 de lei, adica 100 de euro, pe una de 1,65, sani mici si labii proeminente, asa cum o descrie confratele "batranul george" ? Pai, la 100 de euro iti iei, tata, top model pe foamea asta! Pe bune, 100 de euro pentru 1,65? Dar, ce, ba, e Maradona?

In primul rand, urmez o facultate, deci bacul* ala e luat. Fiecare femeie are standardele ei, ale mele incep de la 100 euro, iar eu una consider ca nu sunt doar o bucata de...cred ca si gandesc putin. :) 

Link spre comentariu

In primul rand, urmez o facultate, deci bacul* ala e luat. Fiecare femeie are standardele ei, ale mele incep de la 100 euro, iar eu una consider ca nu sunt doar o bucata de...cred ca si gandesc putin. :)

 

Nuuu, tu nu esti curva, sau o bucata de carne.

 

Esti o femeie respectabila si decenta!

 

Chiar avem toate motivele sa te stimam pt ca o sugi si te futi pe bani... si nu faci cum fac toate curvele ordinare.

 

Esti o DOAMNA.

 

Felicitari!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In primul rand, urmez o facultate, deci bacul* ala e luat. Fiecare femeie are standardele ei, ale mele incep de la 100 euro, iar eu una consider ca nu sunt doar o bucata de...cred ca si gandesc putin. :)

 

Sonya, se poate sa postezj cateva poze cu tine ? De preferat ceva recent facut de tine.

De altfel ne poti spune si noua serviciile oferite?

Cim?(cum in mouth)

Cof?(cum on face)

Cob?(cum on body)

Fk?(french kiss)

Oral neprotejat?

Anal?

Gfe?

 

Multumesc frumos!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...