Sari la conținut

Andra 🌹��


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna numele meu este Andra am 23 de ani , sunt o bruneta draguta , calma si atenta la dorintele tale ca si înaltime am 1.65/48 kg. Pozele îmi apartin în totalitate!💋â¤

Serviciile mele sunt:oral+normal ambele protejate (toate pozitile, masaj si alte fantezi)

100 de lei finalizarea

250 ora

Nr de telefon : 0748486949

Pt mai multe detalii suna-ma!💋💋

post-243258-0-73514300-1507992835_thumb.png

post-243258-0-00151200-1507992845_thumb.png

post-243258-0-11671400-1507992909_thumb.png

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

calmati va fratilor ca ori e vrajeala ori face ea misto ori e genul ca majoritatea pun anunt si nu raspund . am.sunat duminica. de vrei 3 ori la intervale de timp n a raspuns . apoi am sunat si azi luni e inchis tel.. asa ca linistiti va ca nu e pierdere vine maine lory si gata se rezolva

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragul meu daca am pus anuntul înseamna ca e valabil si daca nu raspund la telefon nu înseamna ca l-am pus la misto am cateva probleme personale si sunt plecata din oras , cand voi reveni voi pune aici programul meu între ce ore sunt disponibila! 💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poate am fost ocupata si de aia nu am mai raspuns si pe mine nu m-a sunat nimeni sa îmi spuna ca a ajuns , îmi pare rau daca tu spui ca ai ft de mai multe ori si eu nu ti-am mai rasp dar tin sa îti reamintesc programul meu care nu depaseste ora 23:00 asa ca daca ai sunat dupa ora asta atunci îmi pare rau !

Link spre comentariu
  • Oras:ulm
  • Oras:ulm

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...