Sari la conținut

��😘💋suna-ma, de restul o sa ma ocup eu��😘💋


danno95

Postări Recomandate

Vizitator gfe-finder
Reputație: 0

La intrebari si raspunsuri am deschis pt ea topic.Aici se ajunge cand sunt verificate postarile.Oricam,pacaleala....si cam tot ce ai vazut asemanator ,tot de aceeasi fata e vorba.  NU e singura,cu una bronzata bine in apartament...arata bine fata,dar pus pe graba,fuga si altceva nu intreaba decat cat stai,cat stai...si tipii trec ca prin metrou unul dupa altul.Pana la proba contrarie de la cineva cunoscut,eu ma abtin la banii astia

Link spre comentariu
Vizitator gfe-finder
Reputație: 0

La intrebari si raspunsuri am deschis pt ea topic.Aici se ajunge cand sunt verificate postarile.Oricam,pacaleala....si cam tot ce ai vazut asemanator ,tot de aceeasi fata e vorba.  NU e singura,cu una bronzata bine in apartament...arata bine fata,dar pus pe graba,fuga si altceva nu intreaba decat cat stai,cat stai...si tipii trec ca prin metrou unul dupa altul.Pana la proba contrarie de la cineva cunoscut,eu ma abtin la banii astia

Link spre comentariu

Mai nou s-a rasturnat caruta cu fake-uri in Baia Mare, cele cu asemenea poze sa nu va imaginati ca-s reale. Se vede clar care-s poze reale si care nu. La astea afara e vopsit gardu' si inauntru ... leopardu e mort de mult  :laugh2

Link spre comentariu

Deci, nu te induri tu sa vii pana la bietii baimareni ? :)

 

Misto status-ul tau cu my body is my temple  .   as zice un banc de la Doru Octavian Dumitru - auzi draga, trupul meu e monument ! - Serios ? Si pe cand dezvelirea ?  :laugh2

 

Wow . Super

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Ines...seamana cu tine!

La fata putin . Cand eram blonda ))) multumesc :*

Deci, nu te induri tu sa vii pana la bietii baimareni ? :)

 

Misto status-ul tau cu my body is my temple  .   as zice un banc de la Doru Octavian Dumitru - auzi draga, trupul meu e monument ! - Serios ? Si pe cand dezvelirea ?  :laugh2

😂😂
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...