Sari la conținut

Aparitie noua Bianca 0738316846


Postări Recomandate

  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

EVITATI!Am fost! Am fugit! Este la pensiunea Ana in Petrisor.Arata bine tipa,am stat de vb cu ea face-to-face si a zis ca e pe ciclu,ca face doar oral.Si ca uneori o face fara prezervativ atunci cand e in ultimele zile de ciclu.Va dati seama ca nu am putut sa stau....nici nu m-am mai obosit sa ma dezbrac.ai-am spus ca am o treaba....Si dus am fost.Am avut noroc ca m-a salvat telefonul care suna.

Era goala,tate ok si ferme,trup ok.....PACAT DE EA!

EU O EVIT!

Link spre comentariu

EVITATI!Am fost! Am fugit! Este la pensiunea Ana in Petrisor.Arata bine tipa,am stat de vb cu ea face-to-face si a zis ca e pe ciclu,ca face doar oral.Si ca uneori o face fara prezervativ atunci cand e in ultimele zile de ciclu.Va dati seama ca nu am putut sa stau....nici nu m-am mai obosit sa ma dezbrac.ai-am spus ca am o treaba....Si dus am fost.Am avut noroc ca m-a salvat telefonul care suna.

Era goala,tate ok si ferme,trup ok.....PACAT DE EA!

EU O EVIT!

Am reusit sa dau de ea, s-a mutat la Riviera. Nu am ramas, nu se merita. In poze parea cu mult mai faina. E asa cam aeriana, nu imi face impresia ca se descurca la pat. Oricum mi-a spus ca 15 min finalizarea, deci e pe graba.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...