Sari la conținut

Miskin pentru EMA


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Nope, nu cred ca e vorba de o persoana cred ca e vorba de o organizatie, ca tot se discuta zilele astea despre MEDICAMENTE... EMA...

 

Dar nu cred ca vine la Buc., nu avem noi fata de ea... si nu vor aia din Anglia sa se mute la noi...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Noi o avem pe EBA(Elena Băsescu),ce ne mai trebuie și EMA?

Eiii, de-am ava EMA...

 

https://www.total-croatia-news.com/media/k2/items/cache/9389c64aed15c6c2d3c5ff7014cd3200_XL.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca vine EMA la Bukarest, voi fi cel mai fericit din lume.

 

Jur, pe ce am eu mai scump pe lume, adica mai nimic :), ca, daca EMA se stabileste la Bukarest, nu voi mai exista pe nimfomane.com

 

Atat am avut de spus.

Am jetlag.

 

Asa sa ne ajute Dumnezeu.

Tu nu esti la curent cu stirile colegul. :slap2

 

"9 din 10 angajati de la Agentia Europeana a Medicamentului prefera demisia decat sa vina la Bucuresti" :laugh2

 

http://www.ziare.com/brexit/romania/9-din-10-angajati-de-la-agentia-europeana-a-medicamentului-prefera-demisia-decat-sa-vina-la-bucuresti-1482866

 

PS: informatia este mai veche

  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Se vor umple bisericile de atei duminica asta. Vor curge rauri de ceara, se vor bali mii de icoane, mormantul lu' Arsenie Boca va fi profanat.

 

Si toate astea vor fi fost in zadar in clipa in care, spasit, un amarat de functionar ne va spune ca n-a atasat la dosar avizul Ministerului, pentru ca nu mai avea stampila tus.

 

Visul lui Miskin se va narui intr-o clipa. ...Odata cu el, si-al nostru.

  • Like 2
Link spre comentariu

Va fi sfarsitul lumii,miskin va striga

<<<Trebuie sa mi fac inca 10 conturi clona!!!!Sarmalagiul va afla cine e miskin .>>>Apoi va adormi cu capul lui senil pe scaunel si in timp ce un asistent il va impinge inapoi in camera va mormai printre horcaituri asa.....Cucumber eco,picon,necrolog ,apoi va tresari dormind,dmx ,machucambo ,izmanarii,m au ciuruit etc etc

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Se vor umple bisericile de atei duminica asta. Vor curge rauri de ceara, se vor bali mii de icoane, mormantul lu' Arsenie Boca va fi profanat.

Si toate astea vor fi fost in zadar in clipa in care, spasit, un amarat de functionar ne va spune ca n-a atasat la dosar avizul Ministerului, pentru ca nu mai avea stampila tus.

Visul lui Miskin se va narui intr-o clipa. ...Odata cu el, si-al nostru.

Nu fu tuși la găurică

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Nope, nu cred ca e vorba de o persoana cred ca e vorba de o organizatie, ca tot se discuta zilele astea despre MEDICAMENTE... EMA...

 

Dar nu cred ca vine la Buc., nu avem noi fata de ea... si nu vor aia din Anglia sa se mute la noi...

Chiar si daca ar veni...  asta nu ar insemna ca ar veni si medicamentele aprobate de ei (ex gazyva, aprobata in 2014, inca nici umra de acest medicament la noi, desi ofera  sansa celor la care mabthera, imunodrogul de succes nu functioneaza)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

...și hemoroizii lu' M(o)arta.

,,...și hemoroizii lu' M(o)arta.,, zici Picon

 

 

:laugh2 vorbesti de hemoroizii mei  :laugh2 ca si cum ai sti sigur ca am  :laugh2 visezi sa bagi botul in curul meu  :laugh2

:laugh2  ai verificat,ai stat tu cu limba-n curul meu de m(o)arta cum imi zici,si  i-ai depistat ? :laugh2 in curul meu de m(o)arta, ca asa imi zici  :laugh2 si mi-ai inghitit basinile de m(o)arta , cum ma numesti tu  :laugh2 si mi-ai lins pisatul si rahatul de m(o)arta ,,ca asa imi spui  :laugh2 si ai descoperit ca am hemoroizi de m(o)arta

 

sa-ti iei medicamentele , taicutule coprofag in doza dubla :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

,,...și hemoroizii lu' M(o)arta.,, zici Picon

 

 

:laugh2 vorbesti de hemoroizii mei  :laugh2 ca si cum ai sti sigur ca am  :laugh2 visezi sa bagi botul in curul meu  :laugh2

:laugh2  ai verificat,ai stat tu cu limba-n curul meu de m(o)arta cum imi zici,si  i-ai depistat ? :laugh2 in curul meu de m(o)arta, ca asa imi zici  :laugh2 si mi-ai inghitit basinile de m(o)arta , cum ma numesti tu  :laugh2 si mi-ai lins pisatul si rahatul de m(o)arta ,,ca asa imi spui  :laugh2 si ai descoperit ca am hemoroizi de m(o)arta

 

sa-ti iei medicamentele , taicutule coprofag in doza dubla :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Duminică, după ce am pânzit, mi-am pus un Martell, mi-am aprins o pipă scurtă și m-am uitat la televizor la emisiunea lui Dinescu ... aia cu gătitul. Mi-am amintit că aveam prin casă un volum de versuri a lui, care a făcut destulă vâlvă la vremea lui și anume, "Moartea citește ziarul". Nu știu de ce, gândul mi-a zburat la tine: parcă te vedeam întinsă confortabil pe masa aia de medico-legal pe care le faci tu lăbi dezorientaților, citind "Libertatea". 

 

P.S. Cu coasa ce ai făcut? Ai amanetat-o, ca să ai bani de zacuscă?

P.P.S. Scrierea cu fonte mari și excesul de emoticoane, ne dezvăluie faptul că ai tulburări psihice mari și nervii întinși la maxim. Relaxează-te și citește "Libertatea"! Nu râde, citește înainte! Că tot e vemea asta bacoviană!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...