Sari la conținut

babujee1

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    72
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre babujee1

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat
  • Oras:
    Ala
  • Interese
    Aceleasi

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

babujee1's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

  • Very Popular Rare
  • Collaborator Rare
  • One Month Later
  • Conversation Starter Rare
  • Dedicated Rare

Recent Badges

35

Reputație

  1. Da da, subscriu, neapărat trebuie să vii 😎😎😎
  2. Hey, pentru cat timp? Că sunt plecat din oraș....🤦🤦🤦
  3. 2 zile a ținut 250/500 a văzut că nu se înghesuie lumea a revenit la 200/400 vedeți, noi le-am făcut mari....
  4. Ai și anunț? Că cele de aici sunt expirate....
  5. De ce 😢😢😢😢 chiar e păcat să nu ajungi și pe la noi 🤣🤣🤣
  6. Da da @Eliza04 ai cam lipsit din Timișoara 😔😔😔
  7. Oriunde găsești în regim hotelier, Rebreanu chiar a ajuns un Red light district....mă mir că nu fac mascații descinderi la cate fete sunt acolo. Din punctul meu de vedere nordul orașului.
  8. Din păcate ai dreptate și toate astea se întâmplă deoarece activitatea pe forum s-a redus foarte tare. Fiindcă scopul acestui forum era să ne ajutăm să depistăm astfel de situații. Iar eu acum îți răspund fiindcă ajunsesem la anunțul ei și apoi am verificat numărul pe Google să văd ce info găsesc! Mulțumesc de ajutor 🍻🍻🍻 mai mult noroc data viitoare!
  9. Trebuie Slava Ucraina @SexyXx 😂😂😂
  10. Daaaaa, neapărat trebuie convinsă de o vizită în Timișoara
  11. Până când stai în Timișoara?
  12. Chiar trebuie că acum nu am avut eu disponibilitate in program să ajung la tine și e păcat să te ratez 😂😂😂
  13. Doar in 14 sau stai mai multe zile ?
  14. Și făcând așa un mic calcul, aș avea mai multe șanse la 6 din 49 decât să te rezolv, însă nu zic nu. Încercăm 😎😎😎
  15. Daca e tot ca asta ca îmi spune sa las la ușă....nu prea te pot ajuta. Dar asta e 100% bagaboanta că avea scris la adresa TAWER 🤣🤣🤣🤣 la Iulia cred că am livrare la săptămâna 🤣🤣🤣. Fac ce pot rezolvam
×
×
  • Creează nouă...