Sari la conținut

AlessiiaReey

Neverificata
  • Număr conținut

    58
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre AlessiiaReey

Informatii Personale

  • Sex
    Female
  • Oras:
    București

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

AlessiiaReey's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

59

Reputație

  1. Va mulțumesc frumos dragilor pentru cuvintele frumoase !! ❤️❤️
  2. Am revenit in pitesti, zona Blvd petrochimistilor 0727054827 ❤️‍🔥❤️‍🔥 Va aștept !!
  3. Disponibilă ! 🥰💦💦👉🏼👌🏽
  4. Buna dragilor sunt disponibilă astăzi ! Am și colega doar astăzi‪+40 727 054 827‬ ❤️❤️
  5. Disponibilia dragilor va aștept la mine ! ❤️‍🔥❤️‍🔥👉🏼👌🏽💦 ‪+40 727 054 827‬. Ultima zi in Galati 🥰
  6. Disponibilia dragilor va aștept la mine ! ❤️‍🔥❤️‍🔥👉🏼👌🏽💦
  7. Nu mai lucrez cu programări din cauza neseriozității. Unii fac programări și nu le respecta de aceea am renunțat a mai lucra cu programări
  8. Buna am revenit in Galati pt 3 zile, sunt disponibilă va aștept ! ❤️❤️
  9. Sunt disponibilă va aștept ! ❤️❤️
  10. Te rog eu frumos dacă nu ai fost și sigur nu ai fost la mine și nu îți permiți sa plătești aceste prețuri abține-te de a mai comenta du te frumos la cele la care îți permite buzunarul și nu mai Adaugă comentarii aiurea !! Vulpea când nu ajunge la struguri zice ca s acrii ! 😘😘😅 FIECARE FATA ESTE LIBERĂ SA ÎȘI PUNĂ CE PREȚURI VREA ȘI CÂTE EXTRA URI VREA DUPĂ CUM SE APRECIEAZA NU SUNTEM OBLIGATEE SA AVEM TOATE ACEASI PREȚ OKKKKKKK??? !!!!! Simplu nu ți convine nu te duci și gata nu stai sa lași comentariu sau du te la alea de la strada 30 tot tacâmur + o boala inclusă ca na alea sunt mai accesibile și de preferat pentru tine ! 😂😂🤫🤫
  11. Am revenit in galati ! Sunt disponibilă zona nespălată ! Va aștept ❤️❤️❤️‍🔥❤️‍🔥
  12. Din greseala am vrut sa postez pentru pitesti! O sa vin curând și in Ploiești. Ma scuzați
×
×
  • Creează nouă...