Sari la conținut

inchiderea acestui cont


Vizitator Ro_MaN

Postări Recomandate

Vizitator Ro_MaN
Reputație: 0

doresc sa imi inchid acest cont. cum trebuie sa procedez ?in afara de anuntul care este postat pe prima pagina a forumului (cum ca un user este sters daca nu posteaza o recenzie timp de 3 luni) mai exista o alta cale de a inchide acest cont ?

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

 

 

asi vrea sa sterg si eu un cont am doua da nu stiu de unde vreau sa al stergeti pe 0786688889 nu este al meu si al meu este ema21 cu un nr de conex
La numarul de telefon 0786688889 am gasit

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator cosmyin2004
Reputație: 0

am intrebat si eu cred ca de vreo 2 ori daca mi se poate schimba si mie usernameul (din motive de siguranta) si nu numai ca nu mi s-a oferit un raspuns dar threadul a fost inchis direct. consider ca pot ajuta si eu cu informatii, recenzii dar nu pot sa fac asta cu acest nume (am gresit cand mi l-am facut). Asa ca apelez la bunatatea voastra sa mi se schimbe usernameul.Va multumesc!

Link spre comentariu
Vizitator Futare
Reputație: 0

Buna seara, as dorii si eu stergerea contului, pentru a-mi creea un altul pe acelasi e-mail. (Pt ca am vazut ca nu se poate schimba username-ul nici la cerere)

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Vizitator scrat
Reputație: 0

Multumesc pentru clipele frumoase petrecute aici, multumesc membrilor forumului care au fost corecti si au inteles scopul acestui forum, multumesc celor care si-au adus contributia prin postari si recenzii de calitate, celor cu care am conversat pe chat ... a fost o placere doamnelor, domnisoarelor si mai ales ... domnilor. Asa cum fiecare lucru are un final, simt nevoi de a ma retrage din motive obiective (cei care cautati aceste motive ... si stiti sa cititi printre randuri nu va va fi greu sa le descoperiti in ultimele 9-10 postari ale mele personale).

Va doresc toate cele bune si spor la ... dame de calitate ... :138x

 

Rog un moderator (singurul ramas) sau un admin sa-mi stearga devinitiv contul.

 

Astea fiind zise,

Respectele mele doamnelor, domnisoarelor si mai ales ... domnilor

Ma inclin (dar nu ma aplec) ... :hihat

 

Al d-voastra forever ... SCRAT

Link spre comentariu
Vizitator vyypuss
Reputație: 0

Am obosit ................

 

In ultimele saptamani , am inceput sa scriu acest post de cateva ori , dar la mijlocul postului m-am oprit si l-am sters ,mai dand inca o sansa , acest lucru nu se va mai intampla de data aceasta .

 

Cer unui moderator sa INCHIDA contul userului VYYPUSS .

 

Multumesc forumului pentru sansa de a cunoaste oameni noi si de a lega prietenii.

 

De data asta taiem STIMA si salutam in felul urmator ....

 

Cu Respect si Onoare ,

 

Vyypuss

Link spre comentariu
Vizitator poaca
Reputație: 0

Buna ziua !

 

Doresc si eu ca acest cont, poaca, sa fie inchis, dar si email-ul asociat acestuia.

 

Va multumesc si spor la futut !!!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...