Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Vezi că așa ai scris in semnătură 🤣
  3. ce prietene sa futem maestre ? Clujencele sunt printre cele mai proaste specimene de femei din cate am vazut parerea mea , in toate orasele am prins cate ceva, doar in satucul asta cu arfe de Frankfurt am Main stau pe uscat !
  4. Ooo... semnatura noua 😁😍😍repede ..atac😂😂 Hai ca vorbesc singura😂
  5. vad ca va bagati la somn...ce sa zic...somn usor baietii😁🤣🤣 Hihihi😂😂😂 usorrr😂😂😂
  6. hehe 😂😂 mai trec 3 -4ani si tot te strig pe aici 😂😂😂
  7. Parerea mea,desi nu o cere nimeni,cred ca a fost un caz izolat,o intamplare nefericita de ambele parti. Eu am maine programare la domnisoara,nu ne cunoastem si nici nu spun ora la care ma duc,doar mentionez ca nu ma duc cu inima stransa pentru ca imi dau seama ce fel de om este aceasta fata din raspunsurile ei. Banii mei,timpul meu. Voi relata experienta.
  8. Ce sa zici și tu acum...faci pe șmechera 🤣
  9. Cu mare plăcere, dacă se ivește ocazia🥰 Tu mai kinky, eu mai molcom-ardelenește, va ieși ceva - ceva 😘
  10. 1h cu mine si o sa te dau afara si de la tine din casa 😂😂
  11. Somn usor. Sa visezi Timisoara 🥰 Se poate rezolva, dar imi e putin frica ca o sa vrei sa te muti permanent dupa 😇
  12. Dacă o să-mi faci vreo vizită , îți fac cunoștință cu el dacă dorești 😂😂😂😂
  13. E electroșocul tău! Tu ai început 😏
  14. Aiurea.. nici o limba... nu mai vin 😅😅 pai ce inseamna asta...
  15. Lăsați-mă sa dorm ca de dimineață la 5 mă trezesc să mă duc la București , și mă ține-ti aici trează cu electroșocul vostru 😂😂😂😂
  16. Merg si eu la somn! Noapte buna la toti si toate😁
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...