Sari la conținut

propunere


Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Din pacate, nu cred ca demersul are vreo sansa de succes atat timp cat nu e unitate si consecventa printre noi. Oricand se va gasi un "jmecher" care sa strice piata, sa arate el ce baiat de baiat este....Pe de alta parte, la pretul asta....servicii cam la fel, nici asta nu cred ca ne convine.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Prostănac ești tu, tinere domn.

Dacă ai ajuns să îi dai dreptate "turcului" cu care ți -o "trăgeai" pe toate topicele pe care vă "intersectati".

Care turc mai domnisoara?Sunt la fel de roman ca si tine😃😃😃😃,nickname e pus la vrajeala,hai anunta pe amicul tauM.C sa da-ti niste minusuri,poate ma ajutati sa fiu banat dupa forumul nevestelor ofticate😃😃😃😃😃
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Prostănac ești tu, tinere domn.

Dacă ai ajuns să îi dai dreptate "turcului" cu care ți -o "trăgeai" pe toate topicele pe care vă "intersectati".

Isi mai revine omul din greseala dar tu si cu handicapatul alalalt nu va mai reveniti din prostie,wc public ce esti si handicapatul celalalt e latrinÃ¥ din fundul curtii🤮🤮🤮🤮🤮ðŸ’ðŸ’ðŸ–ðŸ–ðŸðŸðŸ‘ðŸ‘ðŸ‚ðŸ‚
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Prostănac ești tu, tinere domn.

Dacă ai ajuns să îi dai dreptate "turcului" cu care ți -o "trăgeai" pe toate topicele pe care vă "intersectati".

tu cati ani ai daca eu sunt tanar domn :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...