Sari la conținut

Are cineva idee cine este mutanta din poza ?


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Gata , ma , s-a inchis taraba ...duceti-va in parc ....mai ales astia libidinosi  si  alcoolici  :)

tu cu ce o arzi, cu tuica sau bere? :))))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

a cui ...a libidinosului  semianalfabet si promotor ? =))

A cui ai, 300 pe fiecare. Apoi sa nu spui ca dracu' e mic copil pe langa mine...  :laugh2

Fac liniste si pace. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

a cui ...a libidinosului  semianalfabet si promotor ? =))

Nu mi-ai raspuns la intrebarea daca faci si uro ca prea se pisa toti pe tine.Gandeste-te inainte sa raspunzi pentru ca iar o sa incepi sa te balbai

Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nici , nici ....vin mai beau , dar foarte rar . In rest doar suc , cafea , apa si  energizante (dar si acestea doar la iesiri prin oras)  ;)

Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

A cui ai, 300 pe fiecare. Apoi sa nu spui ca dracu' e mic copil pe langa mine...  :laugh2

Fac liniste si pace. :)

 

Crezi ? =))   

Link spre comentariu

Sa vina Belescu Boghy sa ne explice cum e cu legea din Elvetia pentru gazduirea pe un forum, pozelor nud cu **spam editat**e, din cate stiam, tipa din poza cu porecla alessandra avea sub 18 ani la vremea aia.

 

Stateam si ma gandeam, cum dracu cioara de acu cateva zile de la bazin impreuna cu cioara care a facut scandal in parcarea din Craiova de anul trecut, au legatura cu vaca aia cu ugerele lasate din poze?

Apoi mi-am dat seama, defapt in spatele conturilor alessanra/sarlotica se afla alta vaca, aia din filmulet care facea scandal si ii ameninta pe aia, fata **spam editat** din pozele era doar o amarata de taranusa racolata din liceu si poreclita alessanra.

Miky s-a indragostit de o liceeanca din poze si defapt vorbea cu o baba mahalageoaica prin mesaje PM.

 

Vai de :) mea mikyputza chiar esti penibil! Te-ai intrecut pe tine acuma!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu-i ma asa ...dar mai incearca . Ai prins tu ceva , dar ai foarte multe scapari  =))

Sunt mai multi? Nu e ala de la Adresă: Str. Mures nr. 7BrasovRomânia

Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hai , rupeti randurile si in parc cu voi , ca  n-au treaba curvele cu mine , ca nu ma cheama Panoramic sa ma duc sa le bruschez si sa le strang de gat  =))

 

Apropo de asta  , foloseste contul principal (ca si mine) daca ai sa-mi transmiti ceva serios   , altfel nu esti decat un pizdoi . Stii ce zic  .

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai , rupeti randurile si in parc cu voi , ca  n-au treaba curvele cu mine , ca nu ma cheama Panoramic sa ma duc sa le bruschez si sa le strang de gat =))

O suta, vine si restul. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...