Sari la conținut

Miskin isi bate pula de xoxo, dolores


Vizitator

Postări Recomandate

@xoxo, copil cretin imatur,  tu futi doar topicele fetelor impreuna cu fratele tau siamez brett. 

 

https://pre00.deviantart.net/592d/th/pre/i/2006/102/e/3/crazy_monkey_sex_by_morgoth883.jpg

 

Ai de :) mea

 

 

pai ce fa.. tu crezi ca ai inventat mersu pa jos ? ai 24 de ani in pula mea, eu am cu 12 ani mai mult

tu la 12 ani nici nu stiai ce e aia pula, eu la 24 faceam fisting anal cu zdrente penale ca tine ahahhaha

 

 

de la atata fisting anal esti asa prăjit. Mai te si lauzi ca iti băgau alea pumnu in .... bleah!!!! Iesi de pe pagina mea ordinarule.

 

 

Mai bine ai povesti cand erai penetrat cu straponul de 25 cm de la otrepele alea din Berceni. Iti mai aduci aminte ca ti-a largit anusul dupa sedinta aia de BDSM  ?? La iesirile de seara toti au ras de tine ca te-ai injosit in ultimul hal.

 

ai de :) mea

 

Bravo Miskine ! 

Link spre comentariu

Sa vezi ce muie va dau catelusilor.

 

#xoxo_saracie

#dolore_oligofren

 

continua sa faci 200 de conturi cu xoxo si dolores =))) sa le faci si minim 200 de postari da ? si cand termini sa vii sa mi-o dai pe ma-ta aia chioara sa ii bag o muie si sa ii povestesc ce sclav e baiatu ei hahahah

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

continua sa faci 200 de conturi cu xoxo si dolores =))) sa le faci si minim 200 de postari da ? si cand termini sa vii sa mi-o dai pe ma-ta aia chioara sa ii bag o muie si sa ii povestesc ce sclav e baiatu ei hahahah

 

 

xoxo cand te simti urmarit de forte malefice, du-10 pula mea la psihiatru, de aschilopat prost.
Am sa iti zic ce o sa continui sa fac, o sa iti bag pula'n matrusca aia care te-a fatat asa de prost si aschilopat.
Te-am lasat in pace o perioada si ai inceput ca un maidanez turbat sa latri neprovocat. 
Iti dau teroare pe net daca nu te potolesti, iti pun mutra ta aia de prostalau pe toate site-urile de poponari, rapandulo.
 
Apeleaza cu incredere: https://spital-obregia.ro/
 
Camera de garda: 0213344025
Cabinet consultatii medic: 0770 415 316
Asistenti medicali: 0770 413 402
Biroul internari: 0770 414 897
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ce-si bate pula xoxo de prostitution si lisandru la pachet bonus =)))) =)))))))

Dolores nu ai mancat cu mine din aceasi oala. Nu te baga in cacat si stai parcat.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dolores nu ai mancat cu mine din aceasi oala. Nu te baga in cacat si stai parcat.

pai crezi ca eu sunt prost sa mananc din oala in care ma cac? =))) =)))))

Link spre comentariu

Ioane/Prostitution, cica astia doi, @xoxo si @dolores, sunt membri de vaza ai Tineretului Social-Democrat.

 

Ce parere aveti, tu si zecile conturi-clona?

Ai fost criminal, iti dai seama ca daca astia sunt pesedei imi bag pula automat in neamul si copii lor, nu ?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...