Sari la conținut

ABC


Sexything

Nu cred ca sunt in masura sa ofer sfaturi legate de aceasta meserie,insa pot sa detaliez cam ce am intalnit eu pana acum.Situatiile cu care m-am confruntat.
Astfel ca voi scrie in cele ce urmeaza cateva sfaturi pentru domnisoarele din aceasta meserie,din aceasta urbe.

 

Ce trebuie sa faca:

 

-Discretie. Acesta este cuvantul de baza.Niciodata nu suni clientul inapoi,decat daca iti da el unda verde.
-Seriozitate. Privind programarile.Ai stabilit o programare,o onorezi.Daca intervine ceva intre timp, anunti clientul subtil,printr-un sms sau dai un apel cu necunoscut.In cele mai multe cazuri,va stii cine l-a apelat.
-Curatenie. Intotdeauna trebuie sa fii epilata si curata,iar locatia luna si bec.
-Bun-simt. Nu jignesti pe nimeni.Nu esti mai presus decat nimeni.Toti suntem egali.
-Zambet. Un domn care te viziteaza trebuie intotdeauna sa vina si sa se simta bine. Nu trebuie sa fii stresata, obosita, deoarece ii vei transmite starea ta.
-Poze.Referitor la pozele de pe forum,postezi poze reale.Sunt mai apreciate decat cele false tocmai pentru ca domnii stiu la ce sa se astepte.

 

Ce NU trebuie sa faci:

 

-Nu suni clientul inapoi.
-Nu faci public detalii personale despre un anumit client.
-Nu povestesti cu vreun client despre altul.
-Nu faci fast-fuck. Lasi un timp intre programari,pentru a avea timp de igienizare,schimbat lenjeria, curatenie si aranjare.
-Nu tragi de timp la dus,la discutii. Si nici nu scurtezi ora.Ora are 60 de minute,insa poate avea si 70-75. :D
-Nu faci diferente intre domni. Adica,nu negociezi tariful cu fiecare altfel.Ai stabilit unul si mergi inainte. Iti poti aduce aminte cam cu te simteai cand iti cumparai o geanta cu 70 lei,iar dupa aceea ai vazut la magazinul de alaturi ca geanta costa acolo 50 lei.Te-ai simtit inselata.Asa se simt si domnii.
-Daca esti fumatoare,intrebi domnul daca e si el fumator.Daca nu este si doresti sa fumezi,intrebi inainte daca il deranjeaza.
-Nu prestezi normal si anal neprotejat.Nu uita ca atat sanatatea ta,cat si a domnilor este cruciala.Si nu se poate cumpara intotdeauna cu bani.

 

Ar mai fi multe de spus,insa momentan doar acestea mi-au venit in minte. Voi completa cand voi mai avea vreo sugestie.

 

O duminica frumoasa sa aveti!

 

Ancuta :ellao


Recenzie utilizator

Comentarii Recomandate

Cred ca foarte important ar fi sa iti inchizi/pui pe silent telefonul/telefoanele. 

De asemenea ar fi frumos sa il dezbraci tu... e aiurea sa zici "dezbraca-te si intinde-te in pat" de parca is la dentist pe scaun.

Cel mai important, sterge-ti rujul/machiajul inaite sa te apuci de lucru, Lega-ti parul coada la spate (foarte urat sa te tot opresti din supt la fiecare 2 minute sa iti scoti parul din gura).

Si cel mai cel de important... nu grabi niciodata clientul... "hai ca mai am si pe altii nu te gati odata".

 

Sigur... sunt doar de bun-simt la fel ca cele postate de Ancutza.... 

Link spre comentariu

De asemenea ar fi frumos sa il dezbraci tu... e aiurea sa zici "dezbraca-te si intinde-te in pat" de parca is la dentist pe scaun.

 

Da, asta cu dezbracatul - nu-mi place, parca sunt la doctor "dezbracati-va dupa paravan si lasati-va hainele acolo, ma chemati cand sunteti gata". Ar trebui sa o faca domnisoara, e mult mai palpitant. 

Link spre comentariu

×
×
  • Creează nouă...