Sari la conținut

roby4466

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    3
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de roby4466

  1. Am avut și eu placerea sa o vizitez pe Niko săpt. asta. Am optat pentru 1 h cu PSE - fara anal (subiectul lung discutat mai sus 😅 sau CIM dar la fata locului am mers și pe CIM și chiar a fost o alegere buna 😈. Note: Locație: 10 (NordOne - una dintre cele mai bune alegeri că și poziționare -echipată cu tot ce trebuie, curata, prosoape la discretie). P.S. nu am fost cu mașina dar cunosc zona și să găsesc locuri, chiar daca nu chiar la dunga scării Aspect: 9 (o MILF porno - care plusează mult prin atitudine) Atitudine: 10++, cel puțin cu mine a fost așa, m-am simțit 'rasfatat'. Igienă: 10 ON:10, pot zice sincer că a fost cel mai porno/fain oral de care am avut parte și cu o atenție deosebită și după finalizare, care da, a fost deep... NP: 10, am alternat 4 poziții, din care chiar daca am muncit și eu, pot zice că m-am futut bine ea 😁. Preferata mea, cea in picioare aplecată pe blatul de bucătărie 😈 PSE: 10 - e genul porno și îți preda sex-ul de la a la zi. Nu sunt un expert dar pentru mine a fost una din cele mai bune/porno experiente. Achitat: 400 lei Timp pe petrecut: o oră 15 minute (am avut noroc sa fie libera după). Concluzie: eu zic că nu e de ratat și da, e de revenit.
  2. Am vizitat saptamana trecuta pe Andrada si Rebeca. Totul a fost la superlativ, in special Andrada este de vis. Am ramas surprins ca nu au foat deloc cu ochi pe ceas, am stam mult peste o ora si fara comentarii. Fetele sunt super ok, totul cu bun simt si placut. Oral:9 (protejat - alegerea mea) Normal: 10 Halat: 300 lei P.S.: merci frumos inca odata pentru tratatie. :)
  3. Am vizitat-o si eu pe Tanya si a fost o experienta placuta chiar daca eu nu am fost in forma buna. S-a implicat total. Am inceput cu un OP, NP, dus de revigorare pentru ala` micul si dupa un alt OP m-a finalizat in caciulita. Am ramas surprins de atitudinea ei pozitiva cu clientii si nu numai. Nu am experienta in asta dar din review-urile voastre si ce am vazut la fata locului, e mult peste altele. Locatii: 10 - se vede ca isi pretuieste clientii Aspect: 9.5 - nu iar sta rau cu 3 sau 4 kg in plus ;) Igiena: 10 - OP: 10 - chiar se implica si nu se lasa NP: 10 - se implica foarte bine Tarif: 250 lei / h P.S.: multumesc Tanya !
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.