Jump to content

apandele38

Maistru Curvar
  • Posts

    138
  • Joined

  • Last visited

About apandele38

  • Birthday 01/13/1998

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

apandele38's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Conversation Starter Rare
  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Dedicated Rare
  • Week One Done

Recent Badges

11

Reputation

  1. Datorita cererii mari, Miss Lisa si a facut canal pe telegram.Asta continea acel mesaj pe care l ati primit.
  2. M-am intalnit astazi cu Miss Lisa, si nu imi mai doresc alta femeie in viata asta! Este deosebita fatza de celelalte femei, in toate sensurile. Dar, atentie ,e foarte selectiva si pretentioasa, nu oricine poate ajunge sa o intalneasca!
  3. Bună ziua are cineva nr domnișoare
  4. Daniela sa ma anunți când osa ai paru mai lung la moțata te rog frumos ca este una dintre fantezile mele
  5. Pai trebuie sa te uit la cum arata ea și vezi ce clienți are Eu de fiecare data când ma fost la ea era un miros de ceva stricat sau mise pare doar mine
  6. Salut poți sa ne lași și nouă nr eu
  7. Dacă vrei sa afli scrie în privat
  8. Despre servicii este vb
  9. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/la-tine-sau-la-mine-noo-an-orasul-tau/fi461hf19fid7fgdee4297685556d95e.html
  10. Vorbești niște chestii și când ajungi în locație la ia nu le mai face eu nu știu ce sa zic despre aceasta persoana ca este o persoana care nu se ține de cuvânt!!!!
  11. Va salut Mai știe cineva ce va despre aceste domnișoare dacă mai activează în această meserie
×
×
  • Create New...