Sari la conținut

Domnișoara noua Dristor


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Deși nu a fost o experienta foarte stralucita, ci una cu mai multe stângăcii, ( adresa indicată era greșita, numărul apartamentul, blocul am stat sa il caut de cateva ori, numărul interfonului greșit, nu avea prezervative si a trebuit sa merg sa cumpăr, spunând ca se ocupa clienții de asta) totusi părea o pustoaica fresh si am avut totuși disponibilitatea de a reveni si a face o recenzie pe îndelete stand o ora. Rămăsese pentru a doua zi sa pregătească cada cu spuma si tot tacamaul. A doua zi am vorbit de vreo 3 ori cu ea pe parcursul zilei si am rugat-o sa imi facă o programare însă de fiecare data a spus ca are alte programări, unele de 3 ore ca ma suna ea etc. Am așteptat pana la ora 20 degeaba. Nema răspuns. La prima intalnire chiar vorbea frumos si părea chiar drăguțică, deși clar gipsy, iar Greșelile făcute datorate lipsei de experienta. Eu unul am avut toata bunăvoința cu ea caci părea Incepatoare, dar mai mult nu am ce sa fac. Ma abțin de la alte comentarii...ceva da muuuult cu virgula.

esti prea de treaba ..merita scuipata in fatza :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

In urma cu o săptămana si după multe insistente am reușit sa ii fac o vizita însă am avut parte de o experienta banala. Am sunat-o si am stabilit o întâlnire, i-am spus ca ajung in 15 minute, eu fiind la momentul respectiv in zona Tineretului. Zis si făcut ajung la blocul cu pricina, o sun la care imi raspunde ca a mutat locația la Mc Dristor. O iau pe jos cam 1km cat era pana la noua locație, ajung in alte 10 minute, o sun din nou imi da numărul apartamentului ( blocul nu are interfon). Ma primește goală, învelită intr-un prosop ii reproșez faptul ca mă pus pe drumuri aiurea (caci nu a specificat mutarea la telefon), in fine isi cere scuze. Caută sa glumească sa fie prietenoasa, intre timp mai suna câțiva care erau in zona asa ca ii spun sa ne apucam de treaba. Face fata un oral protejat bunicel, dar foarte putin după care imi cere sa trecem la normal dau sa pompez misionar, dar ținea picioarele de nu o puteam penetra. Ii zic ca vreau capra la are ea se întinde pe burta. Văzând ca nu am cu cine, o bag asa pe jumate ca numai atat permite si ejaculez in prezervativ. Per total la fel de banal ca la prima vizita.

 

Note:

 

Locație 8 usor de ajuns mai ales cu metrou, scapi de interioare care de obicei nu funcționează, o garsoniera in care era singura dar specifica Fast-Fuck

 

Aspect fata 8 frumușică, pustoaica miniona poze 100% reale cu fata pe site, de etnie dar drăguța

 

Aspect corp 8 specifica vârstei cu corp tonifiat, micuta, sâni micuți

 

Oral 5 sa fiu totuși indulgent caci s-a străduit un puc

 

Normal 4 nu am găsit nici o poziție sa o pot penetra ca lumea, se eschivează

 

Atitudine 9 cauta sa fie de "Gașca", vorba ei, adica sa fie sociabilă

 

Punctualitate 0 cel mai slab aspect, din acest punct de vedere nu am întâlnit asa ceva pana acum.

 

Tariful 50 lei finalizarea cred ca au fost 10 minute.

  • Like 4
Link spre comentariu

http://anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/diana-dristor-poze-100-reale--non-stop-dristor-buna-sunt-diana-ofer-domnilor_47436071.html Stie cineva ceva de aceasta Pustoaica? Eu unul am vazut anunțul ei acum vrei 3 zile însă nu am avut timp sa o vizitez. Am sunat in ultimele 2 ore si telefonul închis. Din pozele postate in anunț se pare ca ar fi reale.

Salutari,azi pe la pranz m a mancat sa ma duc la donsoara ...deci sa inceapta show ul ..o sun..fac o programare intr o ora...cand ajung acolo (dristor zice ea,la gura de metrou,care gura ca sunt trei....stau acolo langa mec si zice sa o sun in 10 minute;..o sun zice ca e ocupata....apoi o mai sunt de trei ore la fiecare alte 10 minute ca asa imi zice...dupa ce termina imi spune ca nu acolo ca la dristor 2....in fine ma duc acolo .blocul este cel de langa statie cu o bibilioteca langa ei ..urc...si ce crezi ..surpriza mai e una cu ea in casa..dar la telefon zicea ca e singura ca e verisoara ei in vizita...intru,amandoua dezbracate.verisoara ei cam lasate tzatele,(aa sunt de etnie amandoua,si nu mai mult de 20 de ani niciuna)...ma dezbrac..aia se plimba prin casa ca nu stiu ce cauta...nu ma intreaba daca vreau dus,nu nimic..isi aprinde o tigare,imi zice daca ma grabesc si mai stam asa in timp ce ea se vorbeste pe telefon si ii injura pe astia care o suna(|nu vreti sa stiti cum va injura,banuiesc ca si pe mine cand sunam)..asa...in sfarsit trece la treaba...oral protejat dar facu asa in lene si scarba....nu suporta sa o atingi la " mijloc " ca nu suporta.....ma rog..trecat peste asta...trec peste ea..ea scria in continuare pe telefon ,inchidea si injura....si imi face:: Nu ai terminat ,hai dai  ca te dau afara....vine si verisoara din baie si face..ce dureaza fa asa mult da l afara..cat sta o ora ( am platit doar o finalizare.si face ceva doar de cinci minute maxim )..renunta la telefon intr un final cand a vazut ca nu pot...dar nu schimba pozitia ca zice ca o doare...de atins nici nu mai zic ca nu te lasa sa pui mana pe nimic...acu notele

 Oral protejat: 3 e jalnica si fara interes

Normal:1 e larga,nu se implica absolut deloc si te grabeste 

Locatie.6..daca nu avea hainele aruncate si baia atat de mica mergea un 8

Gf: 0 ...e praf

De anal nu am intrebato sau CIM sau corporala.

Parerea mea.evitati o,iti creeaza o stare de cacat de iti vine sa ti dai cu tesla in coaie...iti ia banii si nici nu pleci multumit

Halatu e asa.50 OP, N ...100 ora 

Spor la spart buci  ;)

  • Like 5
Link spre comentariu

Salutari , m a mancat sa ma duc si eu azi la donsoara,zis si facut..o sun ..fac o programare cam intr o ora...(locatie,metrou dristor 2 scara cum iesi pe dreapta)..ajung acolo zice ca sa o sun in zece minute ca e ocupata.....asa am facut de vreo 3 ori..deci jumatate de ora asteptare....urc..cand deschide.inca o donsoara cu ea in casa( garsoniera,baie mica,curat ...la baie n am intrat ca nu a fost necesar)  in timp ce ma dezechipam...cealalta duduie cu tzatele lasate tot isi cauta nu stiu ce haine....astept ca prostu vreo cinci minute pana isi fumeaza ea tigarea si inchidea apeluri si injura de morti si raniti pe aia care o cauta( si pe mine banuiesc cand o sunam) pe urma ne apuca....oral protejat,fara interes ,fara implicare...o las cateva minute pe urma se intinde pe spate ....in timp ce eu faceam treaba,ea continua sa scrie pe telefon si sa inchida si sa injure....dupa cateva minute de dat in gol..se trezeste..n ai terminat ...hai o data ca te dau afara.....pe urma apare duduia cealalta...ce stai atat,hai o data ...da l fa afara....ii zic ca nu pot asa...intr un final renunta la telefon ca nu stiam cu sa termin mai repede...

Am plecat cu o stare de acolo de imi venea sa mi dau cu tesla in coaie......

Note

GFE- 0- nici o implicare nimic...nu te lasa sa pui mana ca nu suporta....

Locatie.- sa zicem un 6 

OP-cam de 4 ..nimic special..nici un artificiu 

Anal nu am intrebat ca deja eram acrit....

halatul : 50 Op = Np.......100 ora 

Amandoua sunt de etnie si nu cred ca Diana are mai mult de 20....duduia de era cu ea parea mai la 25 

numele ei real este Ema 

Parerea mea,DE EVITAT ..dai niste bani ca sa ti strici ziua 

 

 

 

 

Duduia pe numele de scena Sonia este colega ei ...

 

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/masaj/dristor-2-metrou-noua-pe-site-sonia-la-mine-poze-reale-daca-te-ai-saturat-de_47211511.html?l=4ab151de6bad0d48d0ff50b181a0bb05

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutari , m a mancat sa ma duc si eu azi la donsoara,zis si facut..o sun ..fac o programare cam intr o ora...(locatie,metrou dristor 2 scara cum iesi pe dreapta)..ajung acolo zice ca sa o sun in zece minute ca e ocupata.....asa am facut de vreo 3 ori..deci jumatate de ora asteptare....urc..cand deschide.inca o donsoara cu ea in casa( garsoniera,baie mica,curat ...la baie n am intrat ca nu a fost necesar) in timp ce ma dezechipam...cealalta duduie cu tzatele lasate tot isi cauta nu stiu ce haine....astept ca prostu vreo cinci minute pana isi fumeaza ea tigarea si inchidea apeluri si injura de morti si raniti pe aia care o cauta( si pe mine banuiesc cand o sunam) pe urma ne apuca....oral protejat,fara interes ,fara implicare...o las cateva minute pe urma se intinde pe spate ....in timp ce eu faceam treaba,ea continua sa scrie pe telefon si sa inchida si sa injure....dupa cateva minute de dat in gol..se trezeste..n ai terminat ...hai o data ca te dau afara.....pe urma apare duduia cealalta...ce stai atat,hai o data ...da l fa afara....ii zic ca nu pot asa...intr un final renunta la telefon ca nu stiam cu sa termin mai repede...

Am plecat cu o stare de acolo de imi venea sa mi dau cu tesla in coaie......

Note

GFE- 0- nici o implicare nimic...nu te lasa sa pui mana ca nu suporta....

Locatie.- sa zicem un 6

OP-cam de 4 ..nimic special..nici un artificiu

Anal nu am intrebat ca deja eram acrit....

halatul : 50 Op = Np.......100 ora

Amandoua sunt de etnie si nu cred ca Diana are mai mult de 20....duduia de era cu ea parea mai la 25

numele ei real este Ema

Parerea mea,DE EVITAT ..dai niste bani ca sa ti strici ziua

 

 

 

 

Duduia pe numele de scena Sonia este colega ei ...

 

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/masaj/dristor-2-metrou-noua-pe-site-sonia-la-mine-poze-reale-daca-te-ai-saturat-de_47211511.html?l=4ab151de6bad0d48d0ff50b181a0bb05

Felicitari pt recenzie si curaj!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...