Sari la conținut

Rozkendra cand aude de Inesuka


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum face Rozkendra cand aude de Inesuka:

 

 

Am zis eu ca nu e site-ul tau si poti sa-ti bati joc de el cat vrei?

Nu.

Nu stai sa citesti tot, dar cand primesti mesaje de spam... e site-ul tau. Nu o sa mai primesti mesaje sa nu crezi ca m-am gasit eu sa ma impun.

Prost, rau. Ai dreptate, am zis ca nu mai scriu, ok. Infantil.

  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ziua buna tuturor!

Rog userii care au un strop de simpartie sau respect fata de mine,ei insisi, sau poate au avut vreodata sa nu mai poteze nici macar cu glumite nevinovate sau ca-s plictisiti pe topicele mizerabile de scandal a trollului pisicuts. Eu nu doar ca nu voi posta  pe topicele sale de dedicatie si trolling, dar nu am nimic de discutat pe viitor cu el nici prin email, pm sau raspuns la postari cand mi se adreseaza sau vorbeste despre mine. 

Atitudinea sa de inosire fata de mine femeia cu care a impartit o comunicare intima si mai ales luand in calcul ca de aproximativ 2 ani a fost ruggat de mine personal atat privat,cat si public, atat cu vorbe frumoase si calm,cat si cu blasfemii si injurii(omul dupa cateva mii de repetitii o mai ia si razna) ca este penibil ce face si scarbos pt el insusi,nu doar fata de mine.

 

UnA peste alta nu va interzic sa ii populati scarbosenia or indrum unde sa postati, tot ce cer este sa vad bun simt si discernamant si sa remarc eu care il are in masura in care acest retard nu da dovada dupa 2 ani de mizerie de asa ceva.

Cat despre handicapat cu un stadiu alarmant dw autism singura comunicare posbila intre noi este sa ma anunte privat sau public cand simte foame si nevoie de jeg si cam cat estimeaza el ca face ca si catig un topic de atac si scandal cu RozKendra si ma voi supune fara prea multe cuvinte sa ii trimit plata aferenta.

Multumesc tuturor pt atentie,,aceasta fiind evident ultima mea postare aici, nu va voi mai rapi dn timp :)

Numa; bine

 

Ma cac pe fata ta :)

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Ma cac adanc si  apasat in gatu ,ma-tii si apoi o ridic cu capul pe fata ta cand ii vine inapoi . e tot ce merita jegoasa  aia care a fatat un cacat imprastiat sifilitic  autist si handicapat ca tine

pe jegul de tactcu cu retard mintal  si il fut in cur cu un cactus

tu sa mori de cancer

 

Cu Ines nu am nimic

 

cea mai tare injuratura pe care am citit-o in peste 30 de ani da veatza dah boss

merita un up

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...